Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЗАМОВЛЕННЯ НАПОЇВ

Напої пропонуються, як правило, майже одразу після того, як гості розмістилися за столом/столами. У сучасному діловому світі ланч з великою кількістю алкоголю (так званий " ланч з трьома мартіні"), на відміну від попередніх часів, не прийнятий. Це не означає, що алкоголь автоматично виключається із меню ділового ланчу; це означає, що невживання алкогольних напоїв є найкращою, найрозумнішою тактикою у цій ситуації.

Якщо ж ви вирішили замовити алкогольні напої, обмежтеся одним келихом. Звичайно, замовлення алкогольних напоїв — власне рішення кожного із гостей, що базується на особистих можливостях конкретної особи переносити алкоголь; вмінні поєднувати його вживання з обговоренням ділових питань. Але у будь-якому разі навіть один келих вина, пива чи один коктейль означатиме, що ви, ваш розум і свідомість не будуть у тому стані готовності до справи, якими вони могли б бути без алкоголю (і те, наскільки добре ви переносите алкоголь, у такому ви* падку не має значення).

Є кілька теорій стосовно етикету замовлення напоїв. Одна говорить, що господар повинен у такій ситуації слідувати за гостем, насамперед, це стосується того, чи взагалі замовляти алкогольні напої, а якщо замовляти, то скільки. Відповідно до цієї теорії, якщо ваш гість замовляє алкогольний напій, ви — господар також повинні замовити алкогольний напій. Якщо ваш гість відмовляється від алкоголю, те саме повинні зробити і ви. У разі, коли ваш гість бажає мати алкогольний напій, а ви не хочете цього робити, замовте щось інше (сік, фруктовий пунш і т. ін.) — ви не можете допустити, щоб ваш гість пив один. Є також теорія, що при замовленні напоїв гість слідує за господарем.

Немає також єдиної думки щодо того, чи може (повинен) господар або гість, який самотньо чекає за столом, замовити якийсь напій до приходу іншої особи. При цьому висловлюється ідея, що це питання взагалі не варто розглядати. Така розбіжність поглядів, очевидно, є результатом того, що вибір відповідних кроків у подібній ситуації значною мірою залежить від конкретних умов, характеру та поведінки особистостей, а також (і це може бути вирішальним фактором) від того, наскільки близькі, товариські стосунки існують між господарем та його гостем/гостями.

У будь-якому разі розумний гість буде спостерігати за діями господаря і виходити зі своїх спостережень. Наприклад, не замовивши собі алкогольного напою, господар, можливо, у такий спосіб сигналізує гостю/гостям, що він хоче, щоб і вони відмовилися від вживання алкоголю. Гість повинен брати до уваги, що самезамовляють господар та інші гості: якщо вони зупинилися на мінеральній воді або соках, не варто викликати здивування присутніх замовленням якогось екзотичного алкогольного напою, що подається у склянці з різнокольоровою парасолькою, яка вставлена в неї.

Зрозуміло, що господар, який замовляє собі алкогольний напій, ніяким чином не підштовхує гостя до аналогічної дії. Гість може замовити якийсь безалкогольний напій, щоб, так би мовити, підтримати компанію. Своїм замовленням гість також продемонструє, що він спокійно ставиться до того, що із-за замовлення напоїв може бути певна затримка у подаванні їжі.

Який би напій ви не вирішили замовити, робіть це зразу, коли до вас підійде офіціант з відповідним запитанням, навіть, якщо кілька гостей іще не прибули. Вони зможуть зробити своє замовлення тоді, коли офіціант повернеться з вашими замовленими напоями. За бажання господар може запитати гостя, що саме він бажає випити перед їжею, особливо, коли господар бажає підкреслити, що саме він сплачує чек.


Читайте також:

  1. VI етап. Оформлення угоди (отримання замовлення).
  2. Автомати для продажу гарячих напоїв
  3. Виготовлення, зберiгання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв i тютюнових виробів
  4. Виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів
  5. Визначення економічного розміру замовлення
  6. Виробів, пива та безалкогольних напоїв
  7. Виробничі замовлення
  8. Ділове листування: оферта, замовлення, запит
  9. Договір про створення за замовленням і використання об’єкта права інтелектуальної власності.
  10. ДОДАТОК 15. СПОСОБИ ПОДАВАННЯ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ
  11. З гарячих напоїв німці віддають перевагу
  12. ЗАВДАННЯ 7.Трансформуйте інформацію листа-замовлення у лист-запит.




Переглядів: 431

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ПРОВЕДЕННЯ ДІЛОВОГО ЛАНЧУ ЗУСТРІЧ ГОСТЕЙ | ЗАМОВЛЕННЯ ЇЖІ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.019 сек.