Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Правила безпеки при експлуатації двигунів внутрішнього згоряння

Під час проведення різних видів польових робіт достатньо широко використовуються двигуни внутрішнього згоряння (ДВЗ). Як правило, двигуни внутрішнього згоряння використовуються для генерування електричної енергії при проведенні бурових, гірничопрохідницьких, сейсморозвідувальних, електророзвідувальних робіт, геофізичних досліджень у свердловинах, а також для забезпечення електропостачання тимчасових польових баз. Якщо є можливість, краще підключатися до централізованої електричної мережі. Цим самим зменшується ступінь забруднення довкілля. Вартість електроенергії від централізованого постачання також значно нижча.

Крім того ДВЗ використовуються в автомобільному транспорті, без якого уявити геологорозвідувальні роботи, як і життя суспільства неможливо.

Двигуни внутрішнього згоряння використовуються в стаціонарному і пересувному варіантах. При використанні стаціонарного варіанту двигуни потрібно монтувати у спеціальних приміщеннях міцно закріпивши на цегляному чи бетонному фундаменті. У приміщенні повинно бути два виходи з дверима, які оббиваються негорючим матеріалом (листовим металом) з виходами назовні. Вихлопні труби повинні проходити не ближче 0,5 м від трубопроводів з горючими чи мастильними матеріалами, виводитися з приміщення для викидів відпрацьованих газів в атмосферу і бути обладнаними глушниками та іскрогасниками. Приміщення потрібно забезпечити надійною вентиляцією й засобами пожежогасіння. Якщо в одному приміщенні змонтовано декілька двигунів, то вільних прохід між ними повинен бути не менше 1,5 м. в машинному відділенні на видних місцях розміщуються інструкції по догляду за ДВЗ і правила їх експлуатації.

Безпечна робота ДВЗ забезпечується також загородженням небезпечних місць, відповідними процедурами підготовки двигунів до роботи, своєчасним технічними оглядами і обслуговуванням, а також чітким дотриманням правил техніки безпеки при їх експлуатації.

Перед пуском двигуна перевіряються рівні охолоджувальної рідини і оливи в системі змащення. Не можна запускати двигун при несправних контрольних приладах. В холодну пору року не можна при труднощах з пуском двигуна прогрівати його відкритим вогнем: паяльними лампами, факелами тощо. Для цього використовується спеціальний прогіваючий пристрій. Працюючий двигун не можна залишати без нагляду. По завершенні роботи двигун підлягає відповідному огляду і обслуговуванню.

Аналогічних вимог потрібно дотримуватися при експлуатації компресорів з двигунами.

 


Читайте також:

  1. Cистеми безпеки торговельних підприємств
  2. I. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА.
  3. I. Організація класу до уроку та повторення правил техніки безпеки.
  4. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  5. II. Вимоги безпеки під час проведення практичних занять у кабінеті (лабораторії) біології загальноосвітнього навчального закладу
  6. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  7. II. Правила щодо аргументів.
  8. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  9. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  10. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  11. III. Ризики виробничого травмування та професійних захворювань механізаторів, допоміжного персоналу та сторонніх осіб при експлуатації сільськогосподарської техніки
  12. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці




Переглядів: 2246

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Основні правила роботи з електроустановками | Правила безпеки при вантажно-розвантажувальних роботах

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.