Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



I. Організація класу до уроку та повторення правил техніки безпеки.

– Не розпочинай роботу за комп’ютером без дозволу вчителя.

– Не торкайся проводів, розеток, незнайомих кнопок та клавіш.

– Спину тримай рівненько.

– Сиди на відстані не менше 50 см від екрана монітора.

– Не працюй брудними та вологими руками.

II. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

ІІІ. Актуалізація знань.

- З якими виконавцями ми знайомі?

- Що вони можуть робити?

ІV. Вивчення нового матеріалу

Робота з підручником ст. 16.

Давайте згадаємо, що таке алгоритм та команда. Хто може бути виконавцем команд?

Наведіть приклади алгоритмів.

Практична робота.

Виконання завдань №1,2 робочого зошита

Фізкультхвилинка.

Хто ж там, хто вже так стомився

І наліво похилився?

Треба дружно всім нам встати,

Фізкультпаузу почати.

Руки вгору, руки вниз,

Вгору трошки подивись.

Руки склали як вітряк,

І покрутимося так.

Вище руки підійміть

І спокійно опустіть.

Будем дружно ми сідати

І до праці приступати.

V. Практична робота з комп'ютером.

Сьогодні ти напишеш свій перший електронний лист та надішлеш його сусідові.

Увійди в свою поштову скриньку. Знайди у вікні кнопку або гіперпосилання Написати, підведи до нього вказівник та клацни ліву кнопку миші. Тепер ти можеш написати лист своєму однокласникові. Дізнайся його адресу.

Коли закінчиш написання листа, знайди кнопку Надіслати і натис­ни її за допомогою миші. Якщо ти не помилився і правильно написав електронну адресу, твій однокласник невдовзі отримає цей лист.

Перейди до папки Вхідні та перевір, чи не прийшов лист тобі. Якщо ти отримав новий лист, то прочитай його й напиши від­повідь. Для цього знайди у вікні та натисни кнопку Відповісти. Адресу вже можна не вводити. Вона впишеться в поле Кому автоматично. Відповідь буде відправлено на ту адресу, з якої надійшов лист.

Релаксація

Міцно закрити очі (рахувати до 3), відкривши їх подивитися в далечінь (рахувати до 5). Повторити 5 разів.

VI. Логічна сторінка для розумників і розумниць. (ст17)

VІІ. Підсумок уроку.

- Що найбільш зацікавило на уроці?

- Що сподобалося виконувати?

- Про що хотіли б дізнатися більше?

- Де використаємо отримані знання?

VІІІ. Домашнє завдання.

Підручник: ст. 16-17

Робочий зошит: Урок 7(№3-5)

 

 

 

Урок 8

Тема. Алгоритми. Робота з виконавцями. Програма «Виконавець Кенгуру»

Мета. 1. Ознайомити учнів із прикладами алгоритмів та згадати систему команд виконавця Кенгуру.

2. Розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння зосередитися .

3. Виховувати алгоритмічне мислення та культуру роботи з ПК.

Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок.

Обладнання: комп’ютерна програма «Виконавець Кенгуру», робочі зошити.


Читайте також:

  1. A. Організація уроку.
  2. B. Тип, структура, зміст уроку і методика його проведення.
  3. C. 3. Структурна побудова управління організаціями.
  4. I. Правильно визначена мета.
  5. II. Із програм для 11 класу
  6. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  7. II. Організація і проведення спортивних походів
  8. II. Організація перевезень
  9. II. Організація перевезень
  10. II. Правила щодо аргументів.
  11. III. Актуалізація опорних знань. Повідомлення теми і завдань уроку.




Переглядів: 1364

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ІІІ. Актуалізація опорних знань | Хід уроку

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.