Перелік використаних джерел інформації, на які будуть посилання в роботі, слід ретельно відібрати за темою робіт, зважаючи і на такі моменти. По-перше, до переліку слід включати лише ті джерела, які змістовно безпосередньо пов'язані з текстом робіт, у т.ч. шляхом використання цитат, оглядів, посилань на використання даних, методик, моделей інших авторів чи порівняння з ними і т. ін. У жодному випадку не слід створювати перелік джерел "для їх численності". Навіть якщо виконавці робіт ознайомились з певними джерелами, але вони не були використані безпосередньо при розробці остаточного варіанту рішень та пропозицій дипломної роботи, вони не надаються в переліку використаної літератури. По-друге, слід намагатися посилатися на останні за терміном видання певних тематичних публікацій. Посилання на більш ранні видання таких публікацій доцільно робити, якщо у них подано матеріал, якого немає в останньому виданні, включаючи випадки, коли в роботах виконавцями простежується розвиток поглядів, підходів тощо. Зразок оформлення переліку використаної літератури наданий у додатку 5.
Додатки
Додатки включають до структури робіт за необхідності у допоміжному тематичному матеріалі, а також коли певний матеріал:
- потрібен для всебічного розкриття змісту, але його розміщення в основній частині робіт може утруднити послідовне і логічне сприйняття тексту цієї частини;
- має великий обсяг чи специфічні способи відтворення, що не дозволяє розмістити його в основній частині;
- має значення для офіційного підтвердження кваліфікаційного рівня робіт (характеристики виконавців, протоколи засідань, рецензії тощо).
У додатках можна розміщувати:
- таблиці допоміжних даних та ілюстрації (у т.ч. карти і картосхеми) допоміжного характеру;
- проміжні математичні докази, формули і розрахунки;
- створені в процесі робіт чи запозичені інструкції та методики, опис комп'ютерних алгоритмів і програм (як і власне програми на гнучких магнітних дисках);
- опис апаратури і приладів, використаних при експериментальних дослідженнях;
- фрагменти планово-картографічних матеріалів;
- повний виклад за чинними вимогами розроблених в процесі робіт методик, програм подальших робіт і т. ін.;
- додатковий перелік джерел, на які не було посилань в основному тексті, але які, наприклад, передбачено використати у майбутньому, тощо.