Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ.

ВЕКСЕЛЬНЕ ПРАВО

 

Методичні вказівки

щодо виконання контрольних робіт

 

Для студентів 5 курсу
спеціальності 8.03040101 “Правознавство”
освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр”
заочної форми навчання

 

Суми

ДВНЗ “УАБС НБУ”


УДК 342.9(073)

А 31

 

Рекомендовано до видання методичною радою Державного вищого навчального закладу “Українська академія банківської справи Національного банку України”, протокол № _від ___________.

 

Розглянуто та схвалено на засіданні кафедри кримінально-правових дисциплін, протокол № № 6 від 10.02.2012 р.

 

 

Укладач

кандидат юридичних наук, доцент

С.В. Мирославський

 

Рецензенти:

суддя господарського суду Сумської області

Костенко Л.А.

Завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін та банківського права

ДВНЗ «УАБС НБУ», доктор юридичних наук, професор

В.Д. Чернадчук

 

 

Вексельне право: методичні вказівки щодо виконання контрольних робіт / [уклад. С.В. Мирославський]; Державний вищий навчальний заклад “Українська академія банківської справи Національного банку України”. – Суми : ДВНЗ “УАБС НБУ”, 2012. – 31 с.

 

 

Видання містить структуру навчальної дисципліни,загальні вимоги до оформлення контрольної роботи, програму, плани та завдання вивчення дисципліни, варіанти контрольних робіт, рекомендовану літературу, питання для самоконтролю

та заліку з дисципліни «Вексельне право». Призначене для студентів 5 курсу напряму підготовки 8.030401 “Правознавство” освітньо-кваліфікаційного рівня “магістр” заочної форми навчання.

 

 

© ДВНЗ “Українська академія банківської справи

Національного банку України”, 2012

ВСТУП

 

Організація самостійної роботи студентів потребує тематичного вивчення рекомендованої літератури та спрямована на засвоєння теоретичних знань з метою іх наступного застосування при вирішенні практичних завдань.

Виконання контрольної роботи з дисципліни «Вексельне право» є завершальним етапом самостійної роботи студента заочного відділення спрямованої на засвоєння основних тем навчальної дисципліни. У зв’язку із цим приступаючи до виконання контрольної роботи студент заочного відділення має врахувати наступне.

Вивчення курсу “Вексельне право” зумовлено тим, що дана дисципліна розрахована на підготовку фахівців із знанням законодавства про вексельний обіг. Головне завдання вивчення дисциплiни "Вексельне право" полягає у тому, щоб набути та закріпити знання з основ правового регулювання вексельного обігу, в тому числi розкрити найважливiшi питання щодо його мети, здiйснення та правового забезпечення. Вивчення матерiалу побудоване за принципом - вiд найбiльш загальних, фундаментальних положень, якi дають уяву про сучаснi принципи вексельного права, до конкретних питань правового регулювання весельного обігу. Обмежений час вивчення учбового матерiалу i його значний обсяг вимагають вiд студентiв систематичної роботи по вивченню даної дисциплiни.

Змiст роботи полягає в тому, що студенти вивчають матерiал в тому порядку, в якому вiн викладається пiд час начитки у формі лекцiй. Для самостiйного вивчення дисциплiни необхiдно опрацьовувати лiтературу, яка пропонується до вивчення курсу.

На практичнi (семiнарськi) заняття виносяться проблемно-пiзнавальнi питання до кожної теми, вiдповiдi на якi необхiдно сформулювати на основi знань, одержаних пiд час самостiйної роботи над вивченням тем.

За результатами вивчення дисципліни "Вексельне право” студенти заочного відділення повинні володіти не тільки теоретичними основами знань про вексель і вексельний обіг, але й мають орієнтуватись в Законах України: “Про обіг векселів в Україні ”, “ Про цінні папери та фондовий ринок”,”Про банки і банківську діяльність”, Цивільний кодекс України, Женевська конвенція 1930 року, якою запроваджено Уніфікований закон про переказні векселі та прості векселі, Женевська конвенція 1930 року про врегулювання деяких колізій законів про переказні векселі та прості векселі, Женевська конвенція 1930 року про гербовий збір стосовно переказних векселів і простих векселів.

Метою вивчення дисципліни є засвоєння чинного вексельного законодавства, ознайомлення із науковими працями з вексельного права, а також із практикою застосування вексельного законодавства, зокрема, із практикою організації правового забезпечення правовідносин між суб’єктами вексельних правовідносин.

Завданнями вивчення навчальної дисципліни “Вексельне право” є:

- засвоєння теоретичних основ формування вексельного обігу;

- вивчення вексельного законодавства, розуміння принципів та особливостей вексельного права.

- формування теоретичних знань і практичних навичок щодо правового забезпечення роботи з векселями ;

- формування знань з питань вексельного права.

Вивчення вексельного права базується на знаннях та навичках, які отримані студентами з теорії держави і права, історії держави і права, конституційного, цивільного, податкового та фінансового права. Отриманні знання та навички є базовими для вивчення таких навчальних дисциплін: банківське право, валютне право, господарське право, правове регулювання банкрутства банків.

Предметомнавчальної дисципліни є суспільні відносини, що виникають у зв’язку із використанням векселя у господарському обігу а також діяльності суб’єктів вексельного обігу, які будучи врегульованими нормами вексельного права стають вексельними правовідносинами.

При вивченні навчальної дисципліни "Вексельне право" студент повинен користуватися підручниками, навчальними посібниками, науковими працями не тільки з вексельного права, а й економічною літературою, нормативно-правовими актами, судовою практикою та іншими джерелами, перелік яких надано. Окрім них багато статей, коментарів, роз'яснень мстяться в періодичних видання: “Голос України", "Урядовий кур'єр", "Закон i бізнес", "Право України", "Бізнес", "Підприємництво, господарство і право", "Економіка, фінанси i право", “Юридична Україна”, “Держава і право”, “Правова держава”, “Українське право” та інші видання.

При вивченні курсу вексельного права використовуються такі форми проведення занять: лекції, семінарські (практичні заняття) самостійна робота студентів за темами курсу, написання контрольної роботи.

 


 

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ.

 

 

Завдання для контрольних робіт студенти отримують безпосередньо на юридичному факультеті під час начитки яка проводиться згідно навчального плану.

Контрольна робота з дисципліни "Вексельне право” повинна виконуватись студентом у письмовій формі друкованим способом на аркушах формату А-4, шрифт 14, інтервал –1.5.

Контрольна робота може також виконуватись від руки на аркушах вказаного вище формату і повинна мати аккуратний вигляд та розбірлевий текст.

Контрольна робота має виконуватись студентом особисто і у будь якому випадку не повинна містити фрагменти робіт інших авторів без відповідного на них посилання.

Загальний рекомендований обсяг контрольної роботи з дисципліни "Вексельне право” становить від 25 до 40 аркушів.

Робота має бути прошита, пронумерована і підписана студентом з зазначенням дати фактичної передачі на кафедру.

Для перевірки контрольна робота подається на кафедру не пізніше як за тридцять календарних днів до початку сесії.

Контрольна робота з дисципліни "Вексельне право” повинна відповідати основним вимогам щодо оформлення контрольних робіт і обов’язково містити: титульну сторінку, зміст, вступ, основну частину, висновки, перелік викорис таної літератури.

Титульна сторінка повинна містити інформацію про повне найменування навчального закладу, факультету, спеціальності за якою навчається студент, назву навчальної дисципліни, тему контрольної роботи, номер залікової книжки, номер варіанту, прізвище та ініціали студента, абривіатуру та номер групи в якій навчається студент, а також інформацію про викладача якому направляється для перевірки контрольна робота.

Зміст контрольної роботи повинен мати нумерацію сторінок початку відповідних частин завданнь які складають основну частину роботи.

Основна частина контрольної роботи має містити завдання варіанту контрольної роботи які повинні починатись з нової сторінки. Виконувані завдання повинні містити посилання на нормативні акти та літературу яка використовується під час виконання контрольної роботи.

Висновки мають стисло відображати особистий внесок студента у виконану контрольну роботу.

Список використаної літератури оформліється у відповідності до загальних вимог до оформлення контрольних робіт.

Варіант контрольної роботи обирається за останньою цифрою залікової книжки. При цьому остання цифра 9 – відповідає варіанту № 5, а 0 – відповідає варіанту № 1. Крім загальних вимог слід керуватись рекомендаціями отриманами під час начитки.

При вивченні дисципліни в цілому, та при написанні контрольної робот из дисципліни, зокрема, мають враховуватись положення програми вивчення дисциплін «Вексельне право», наведені нижче.



Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I. Загальні збори АТ
  3. I. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  4. I. Загальні положення
  5. I. Загальні положення
  6. I. ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА.
  7. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  8. II. Вимоги безпеки під час проведення практичних занять у кабінеті (лабораторії) біології загальноосвітнього навчального закладу
  9. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  10. II. Вимоги до складання паспорта бюджетної програми
  11. II. Загальні вимоги до розробки екскурсії
  12. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.




Переглядів: 1065

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Internet cайти | ПРОГРАМА ДИСЦИПЛІНИ «ВЕКСЕЛЬНЕ ПРАВО»

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.02 сек.