Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Усереднення по часу та по ансамблю.

ДЗ

Модульний контроль тестовий і письмовий

Письмові питання різні

Корпоративні права, цінні папери, приватизація, види майна, типи майна + теми семінарів

Господарські договори

 

Лекція 26.10.2011

Договір лізингу

Договір оренди державного і комунального майна

ЗУ”Про оренду держ і комунального майна”

ЗУ від 10кв 1999р

Підзаконні нпа: Методика розрахунку та порядок використання плати за оренду держ майна; Методика оцінки обєктів оренди від 10серпня 1999р.; Типовий договір оренди державного майна, що належить до держ власності; Порядок проведення конкурсу на право проведення держ майна

Можуть бути передані цілісні майнові комплекси

Обєкти, які можуть передаватись в оренду:

- майно, що не увійшло до статуних фондів господарських товариств, створених шляхом корпоратизації.

Обєкти, які можуть передаватись в оренду:

- які мають загально держ значення

- які не підлягають приватизації за ст5 ЗУ “Про приватизацію майна”;

- О, які включ до переліку права держ вл-ті, що не підлягають приватизації і випускають підакцизну продукцію.

Лист Фонду держ майна від 29червня 2006року – розяснення що не все майно що перебуває на балансах відповідних органів...

Субєкти:

Орендодавці:

- Фонд держ майна, його регіональні відділення і представництва – з приводу того майна, яке є предметом держ вл-ті;

- органи, упвноважені ВР АРК; органи місцевого самоврядування

- самі підприємства державні чи комунальні в таких випадках:

1) щодоокрмого індивідуально-визначеного майна

2) з приводу нерухомого майна, площа якого не перевищує 200м2

3) структурні підрозділи таких підприємств

 

Процедура укладення договорів щодо оренди держ і комунального майна

- Претендент подає заяву

- проект

- весь пакет док-ів щодо дог оренду держ майна

Орендодавець після отримання заявки має оголосити конкурс

Трудовий колектив має пріорітетне право на те щоб стати орендарем

Порядок проведення конкурсу встановлюють Фонд держ мйна, органи визначені ВР АРК, з приводу комун майна – органи м.с.

Ключові умови конкурсу:

- розмір орендної плати

- ефективне використання обєкта з його цільовим призначенням

- вимоги щодо експлуатації обєкта

Оцінка обєкта - щоб визначити базовий розмір орнедної плати:

Цілісні майнові комплекси і структурні підрозділи – оцінка здійснюється самостійно комісією,яка створена орендодавцем; органом управляти майном: інвентаризація і аудиторська перевірка

Нерхуоме майно – оцінка проводиться експертом, понад 200м2 – повинна бути затверджена органом управляти держ і комунальним майном

Перелік обєктів, оцінка яких не здійснюється – перелік Фонду держ майна

 

Істотні умови договору оренди:

- Обєкт

- Термін

- орендна плата

- порядок використанн

 

 

Середнє від фізичних величин можна визначати двома способами. У звичайному лабораторному експерименті вимірювання фізичних величин проводять на протязі достатньо великого проміжку часу, щоб встигла реалізуватися велика кількість її досяжних мікростанів. З точки зору такого усереднення по часу зміст імовірностей полягає в тому, що величина дає частку часу, яку одна система за час спостереження знаходиться у даному мікростані .

Другий спосіб визначення середнього фізичних величин полягає у знаходженні статистичного середнього в даний момент часу. Замість вимірювання в одній системі уявимо сукупність, або ансамбль, систем, що складаються з ідентичних уявних копій, які характеризуються одним макростаном. Кількість систем в ансамблі рівна кількості досяжних мікростанів. У цій інтерпретації імовірності описують ансамбль тотожних систем, а фізичні величини отримують як усереднення по ансамблю.

Ансамбль, що характеризується величинами , і і описується розподілом рівних апріорних імовірностей, називається мікроканонічним ансамблем.

Але мікроканонічний ансамбль не відтворює ситуацію, що спостерігається в лабораторії, оскільки лабораторні системи не є замкнутими, а знаходяться в тепловому контакті з оточуючим середовищем. За рахунок такого теплового контакту відбувається обмін енергією між лабораторною системою та оточуючим середовищем (тепловим резервуаром). Якщо енергія постійна для складної системи лабораторна система + тепловий резервуар (енергія лабораторної системи може змінюватися), то лабораторну систему і тепловий резервуар як єдине ціле можна описати мікроканонічним ансамблем. Але, оскільки нас цікавлять рівноважні значення фізичних величин, що описують лабораторну систему, то бажано знати імовірність , з якою лабораторна система знаходиться в стані з енергією . Ансамбль, що описує розподіл імовірностей станів лабораторної системи, який знаходиться в тепловій рівновазі з тепловим резервуаром, називається канонічним, який характеризується постійними величинами , і та описується канонічним розподілом Гібса

.

6. Поняття фазового простору та фазової траєкторії.

В евклідовому просторізмінних розв’язоквизначає закон руху по деякій траєкторії в залежності від часу. При такій інтерпретації закон руху є функцією від складових швидкостей та координат. Простір допустимих значень цих змінних називається фазовим простором. Фазова траєкторія є проекцією інтегральної кривої на фазовий простір. Тобто кожна точка фазового простору характеризує стан всієї системи, незалежно від кількості тіл в ній, а відповідно і параметрів, які її характеризують. Наприклад, для однієї матеріальної точки у тривимірному просторі фазовий простір є шестивимірним (три проекції координат і три проекції швидкостей), для N точок – 6N-вимірним. Для одновимірного простору кожна частинка має дві характеристики, тому простір є 2N-вимірним.

Крива, по якій відбувається рух системи – фазовою траєкторією. Тобто це умовна траєкторія, кожна точка якої характеризується dN-вимірним набором значень (d – розмірність простору,N – кількість частинок в системі).

7. Особливості вибору мікростанів при моделюванні. Два підходи до моделювання фізичних систем (детерміністичний і стохастичний).

В залежності від способу переміщення системи вздовж траєкторії у фазовому просторі методи комп’ютерного моделювання можна розділити на два основні класи:- детерміністичні методи; - стохастичні методи.

Для детерміністичних методів притаманне використанні власної динаміки моделі при еволюції системи. Для цього задаються та інтегруються в часі рівняння руху. Положення частинок дають внесок потенціальної енергії у повну енергію системи, а їх швидкості визначають внесок кінетичної енергії. При детерміністичному моделюванні система рухається вздовж траєкторії з постійною енергією у фазовому просторі.

Представником детерміністичних методів є метод молекулярної динаміки, серед переваг якого можна відмітити високу точність та визначеність чисельного алгоритму, а серед недоліків – велику трудомісткість при обрахунку взаємодій у системі з великою кількістю частинок.

8. Основні етапи комп’ютерного моделювання та їх характеристика.

Процес комп’ютерного моделювання можна розбити на три етапи

1) ініціалізація початкових умов;

2) досягнення системою рівноважного стану;

3) обрахунок потрібних характеристик системи.

При ініціалізації початкових умов задається точка у фазовому просторі, тобто набір координат та швидкостей для кожної частинки системи. Цей набір визначає енергії системи в цілому (набір координат – потенціальну, набір швидкостей – кінетичну). З одного боку, цей етап досить важливий, оскільки цей набір не повинен виходити за межі фазового простору. З іншого боку, можливо задавати досить умовне співвідношення кінетичної та потенціальної енергії, оскільки через певний час моделювання система сама прийде до певного рівноважного стану, потенціальна та кінетична енергії перерозподіляться. Цей процес називається процесом релаксації системи або досягнення рівноважного стану. Лише після цього можна досліджувати модель і знімати потрібно характеристики (після достатнього усереднення).


Читайте також:

  1. Забезпечення консервативності системи при детерміністичному моделюванні для канонічного ансамблю.
  2. Забезпечення консервативності системи при детерміністичному моделюванні для мікроканонічного ансамблю.
  3. Швидкості молекул. Правило статистичного усереднення




Переглядів: 1010

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ст183ГК – вивчити | Цілі управління.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.