Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Оформлення рішення про списання безнадійного податкового боргу

Увипадках 3та 5(див. таблицю ) платник податків звертається до контролюючого органуза місцем обліку безнадійного податкового боргу або за місцем своєї реєстрації (якщо контролюючим є податковий орган) з письмовою заявою, в якій зазначаються суми податків, зборів, інших платежів, які просить списати.

До заяви обов'язково додається будь-який з документів, зазначених у графі 3 таблиці , який підтверджує, що податковий борг вважається безнадійним.

За результатами розгляду відповідних документів з метою списання безнадійного податкового боргу контролюючі органирегіонального рівня (якщо контролюючий не є податковим) звертаються до податкового органуза місцем реєстрації платника податків або за місцем обліку такого податкового боргу.

До звернення додаються:

довідкапро наявність безнадійного податкового боргу, яку оформлено на бланку відповідного контролюючого органу за формою, у довідці обов'язково вказується дата виникнення безнадійного податкового боргу;

- копії документів,згідно з якими податковий борг визнано безнадійним.

За результатами розгляду документів, наданих контролюючим органом або безпосередньо платником податків, керівник (його заступник) органу державної податкової служби приймає рішення про списання безнадійного податкового боргу, яке оформляється на бланку за формою.

Рішення про списання безнадійного податкового боргу складається в трьох примірниках: перший - для платника податків, другий - для органу державної податкової служби, третій - для контролюючого органу.

У тому разі, коли контролюючий орган є податковим органом, рішення складається у двох примірниках - для платника податків і органу державної податкової служби.

У випадках 1, 2, 4 (див. таблицю ) контролюючий орган самостійно здійснює процедури щодо проведення списаннябезнадійного податкового боргу згідно з вищевказаним порядком .

Рішення про списання безнадійного податкового боргу складається в двох примірниках: перший - для органу державної податкової служби, другий - для контролюючого органу.

Якщо контролюючий орган є податковим органом, рішення про списання безнадійного податкового боргу приймається за результатами розгляду документів, визначених у випадках 1, 2, 4 (див. таблицю ) та складається в одному примірнику.

Списання безнадійного податкового боргу здійснюється що-кварталу протягом двадцяти календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації за звітний (податковий) квартал.

Визначені до списання суми безнадійного податкового боргу списуються в картках осо­бових рахунків платників податків датою прийняття рішення.


Читайте також:

  1. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
  2. Адміністративна відповідальність за порушення податкового законодавства.
  3. Адміністративна відповідальність осіб, винних в порушенні податкового законодавства
  4. Адміністрування податкового боргу
  5. Алгоритм прийняття рішення при прийманні сигналів з випадковою початковою фазою
  6. Аналогія права - вирішення справи або окремого юридичного питання на основі принципів права, загальних засад і значення законодавства.
  7. Арешт коштів на рахунку платника податків здійснюється виключно на підставі рішення суду, шляхом звернення органу державної податкової служби до суду.
  8. Багатокритерійні завдання і можливі шляхи їхнього рішення.
  9. Банк приймає до оплати вимога-доручення від платника протягом 20 календарних днів із дати оформлення його одержувачем.
  10. Безспірне стягнення та безакцептне списання коштів
  11. Вантажна митна декларація як основний документ при здійсненні митного оформлення вантажів
  12. Вашингтонська конференція та її рішення




Переглядів: 575

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Визначення терміну «безнадійний» податковий борг та дня виникнен­ня такого податкового боргу | Санація боржника, розстрочення та відстрочення податкових зобов’язань при санації

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.