Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Створення презентації з використанням шаблону оформлення

 1. Якщо в області завдань (Область завдань. Область у вікні застосуванні Microsoft Office, що містить часто використовувані команди. Її розташування і невеликі розміри дозволяють використовувати ці команди, не припиняючи роботу над файлами.) не відображається значок Створити презентацію, виберіть в меню Файл команду Створити.
 2. У списку Створити виберіть пункт З шаблону оформлення.
 3. В області завдань Конструктор слайдів виберіть шаблон оформлення (Шаблон оформлення. Файл, що містить стилі презентації, включаючи типи і розміри маркерів і шрифтів, розміри і положення рамок, параметри оформлення фону, колірні схеми, зразок слайдів і додатковий зразок заголовків.), який потрібно застосувати.
 4. Якщо потрібно зберегти стандартний макет (Макет. Оформлення елементів, таких як заголовоки, підзаголовки, списки, малюнки, таблиці, діаграми, автофігури і відеофрагменти на слайді.) для першого слайду, перейдіть до кроку 5. Якщо макет першого слайду має бути іншим, в меню Формат виберіть команду Розмітка слайду, а потім виберіть потрібний макет.
 5. На слайді або в області Структура введіть текст для першого слайду.
 6. Для вставки нового слайду на панель інструментів (Панель інструментів. Панель з кнопками і параметрами, які використовуються для виконання команд. Для відображення панелей інструментів використовується діалогове вікно Налаштування (виберіть в меню Вигляд команду Панелі інструментів, а потім — команду Налаштування). Для проглядання додаткових кнопок натисніть кнопку Інші кнопки в кінці панелі інструментів.) натисніть кнопку Новий слайд і виберіть макет для слайду.
 7. Для додавання кожного нового слайду повторите кроки 5 і 6, а також додайте на них всі потрібні елементи і ефекти.
 8. Для збереження презентації в меню Файл виберіть команду Зберегти і в полі Ім'я файлу введіть ім'я презентації, а потім натисніть кнопку Зберегти.

Примітка. Все нові шаблони додаються в алфавітному порядку згідно привласненим іменам в список шаблонів Microsoft PowerPoint області завдань Конструктор слайдів.

Для застосування додаткових шаблонів оформлення в слайдах виберіть ескізи слайдів (у області Слайди), вкажіть потрібний шаблон оформлення в області завдань Конструктор слайдів, клацніть значок із стрілкою і виберіть команду Застосувати до виділених слайдів.

Створення презентації на основі запропонованого змісту

 1. Якщо в області завдань (Область завдань. Область у вікні застосуванні Microsoft Office, що містить часто використовувані команди. Її розташування і невеликі розміри дозволяють використовувати ці команди, не припиняючи роботу над файлами.) не відображається значок Створити презентацію, виберіть в меню Файл команду Створити.
 2. У списку Створити виберіть пункт З майстра автозмісту і слідуйте вказівкам майстра.
 3. Заміните в презентації запропонований текст на новий, а потім внесіть до презентації будь-які зміни, такі як додавання або видалення слайдів, додавання елементів художнього оздоблення або ефектів анімації, а також вставка колонтитулів.
 4. Після закінчення в меню Файл виберіть команду Зберегти, введіть ім'я створеної презентації в поле Ім'я файлу і натисніть кнопку Зберегти.

Читайте також:

 1. ACCESS. СТВОРЕННЯ ЗВІТІВ
 2. ACCESS. СТВОРЕННЯ ФОРМ
 3. VI. Оформлення маршрутної документації на проведення туристичних походів та експедицій
 4. А. Розрахунки з використанням дистанційного банкінгу.
 5. А. Створення власної папки.
 6. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
 7. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 8. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 9. АЛГОРИТМ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ
 10. Алгоритм створення тренінгової програми
 11. Аудиторські ризики, пов’язані з використанням комп’ютерних інформаційних систем
 12. Аутентифікація з використанням односторонніх функцій
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Створення нової презентації на основі тієї, що існує | Колірні схеми

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.