Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Колірні схеми

Збереження презентації у вигляді шаблону

Після створенні нового шаблону (Шаблон оформлення. Файл, що містить стилі презентації, включаючи типи і розміри маркерів і шрифтів, розміри і положення рамок, параметри оформлення фону, колірні схеми, зразок слайдів і додатковий зразок заголовків.) при наступному запуску Microsoft PowerPoint цей шаблон відображається в алфавітному порядку в списку Доступно для використання області завдань (Область завдань. Область у вікні застосуванні Microsoft Office, що містить часто використовувані команди. Її розташування і невеликі розміри дозволяють використовувати ці команди, не припиняючи роботу над файлами.) Дизайн слайду.

 1. У меню Файл виберіть команду Створити.
 2. У розділі Створення з наявної презентації області завдань Створення презентації виберіть команду Вибір презентації, потім виберіть потрібну презентацію в списку файлів і натисніть кнопку Створити. (При цьому початкова презентація зберігається.)
 3. Видалите будь-який текст, слайди або елементи оформлення, які не буде потрібно при створенні нового шаблону, а потім внесіть будь-які зміни до новостворюваного шаблону.
 4. У меню Файл виберіть команду Зберегти як.
 5. У полі Ім'я файлу введіть ім'я нового шаблону.
 6. У полі Тип файлу виберіть пункт Шаблон презентації.
 7. Натисніть кнопку Зберегти.

Колірна схема складається з восьми квітів, що використовуються при оформленні слайду для колірного виділення фону, тексту або окремих рядків, тіней, тексту заголовка, заливок, акцентів і гіперпосилань. Колірна схема презентації задається в застосованому шаблоні оформлення (Шаблон оформлення. Файл, що містить стилі презентації, включаючи типи і розміри маркерів і шрифтів, розміри і положення рамок, параметри оформлення фону, колірні схеми, зразок слайдів і додатковий зразок заголовків.).

Кольори, використані для тексту заголовка і основного тексту

Кольори, використані для фону, заливок і тіней

Кольори, використані для гіперпосилань, заливок і акцентів, таких як маркери

Для проглядання колірної схеми слайду виділите його, а потім відобразите на екрані область завдань (Область завдань. Область у вікні застосуванні Microsoft Office, що містить часто використовувані команди. Її розташування і невеликі розміри дозволяють використовувати ці команди, не припиняючи роботу над файлами.) Дизайн слайду - Колірні схеми. Колірна схема поточного слайду буде відображена в області завдань як виділена.

Шаблон оформлення включає колірну схему, задану за умовчанням, а також додаткові колірні схеми на вибір, підібрані спеціально для даного шаблону. Встановлений за умовчанням «порожній» шаблон також містить колірні схеми.

Колірну схему можна застосувати до одного слайду, декільком вибраним слайдам або до всіх слайдів, а також до замітками (Сторінки заміток. Роздруковані сторінки з авторськими замітками, розташованими під відповідними ним слайдами. ) і видачам (Роздаточні матеріали. Роздрукована презентація, яка може включати на одному листі декілька слайдів і поле для самостійного запису заміток.).


Читайте також:

 1. VІ. Структурно-логічні схеми
 2. Алгоритми та блок-схеми
 3. Блоки схеми алгоритму
 4. Вибір схеми підключення абонентів залежно від режимів тиску.
 5. Вибір типу обмотки і складання схеми.
 6. Вибір типу обмотки і складання схеми.
 7. Види і схеми відбору одиниць
 8. Види недержавного пенсійного забезпечення та схеми фінансування пенсійних виплат.
 9. Визначення сумарної маси еквівалентної схеми V- подібного КШМ.
 10. Використання квітів, яких немає в колірній схемі
 11. ГЕНПЛАНИ ОЧИСНИХ СПОРУДЖЕНЬ І СХЕМИ ВИСОТНОГО РОЗТАШУВАННЯ ОЧИСНИХ СПОРУДЖЕНЬ .
 12. Гібридні системи, індексні схеми
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Створення презентації з використанням шаблону оформлення | Зміна колірних схем

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.