Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Гібридні системи, індексні схеми

Схеми для вторинного класифікування

Для обмеженої кількості об’єктів винаходу в Класифікації передбачені схеми для вторинного класифікування. Ці схеми використовують для обов’язково додаткового класифікування згідно з аспектами об’єкта винаходу, який уже обов’язково класифікований в інших класифікаційних рубриках. Прикладами таких схем для вторинного класифікування є підклас А01Р ( біоциди, відлякувачі шкідників, принаджувачі шкідників або властивість хімічних сполук чи препаратів регулювати зростання рослин) та підклас А61Р ( терапевтична для хімічних сполук чи медичних препаратів).

 

В окремих областях Класифікації введено поняття «гібридних систем» із метою поліпшення ефективності Класифікації. Гібридні системи існують тільки в поглибленому рівні МПК.

Кожна гібридна система містить класифікаційну схему і додаткову індексну схему, пов’язану з нею. Індексна схема визначає додаткові аспекти, які явно не охоплені заголовками класифікаційних рубрик. Якщо класифікувати в межах гібридної системи, то спершу призначають усі класифікаційні індекси, що придатні для цих об’єктів винаходу. Після цього можна додати усі придатні індексні коди з індексних схем, пов’язаних із цими класифікаційними індексами, якщо це інформація про об’єкт винаходу буде корисна для пошуку.

Індексні коди мають формат, подібний до класифікаційних індексів. У межах підкласів, які мають класифікаційні схеми, індексні схеми розміщені після класифікаційних схем і їх нумерація починається, як правило , з числа 101/00. Деякі підкласи МПК використовують тільки з метою індексування у поєднанні з класифікаційними індексами одного або більше підкласів, це визначено в їхніх заголовках. Індексні підкласи зазвичай використовують ту саму систему нумерації, що використана в індексних схемах класифікаційних підкласів (див. підкласи F21W та F21Y), але іноді їхні системи нумерації можуть містити числа ( наприклад 1/00), подібні стандартним класифікаційним індексам ( див. підкласи C10N, C12R, B29K, B29L)

 

Індексні коди можуть бути використані тільки у зв’язку з класифікаційними індексами. Кожна рубрика Класифікації, де можуть бути використані індексні коди, позначається приміткою. Так само і перед кожною індексною схемою стоїть примітка, заголовок або підзаголовок, що визначає, я якими класифікаційними індексами пов’язані ці індексні коди.

Коли це можливо, викладення індексних схем є ієрархічним, що полегшує їх представлення. Деякі схеми мають таку нумерацію, що дуже легко скоротити індексні коди, шукаючи в базі даних.

Приклад (частина індексної схеми в підкласі С04В):

103/00 Функція чи властивість активних складників

103/10 . пришвидшувачі

103/12 . . тужавіння

103/14 . . тверднення

103/20 . уповільнювачі

103/22 . . тужавіння

103/24 . . тверднення

103/30 . водяні відновники

 


Читайте також:

 1. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
 2. VІ. Структурно-логічні схеми
 3. Алгоритми та блок-схеми
 4. АНАТОМІЯ І ФІЗІОЛОГІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА ПЕРИФЕРИЧНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, ЇЇ ВІКОВІ ОСОБЛИВОСТІ
 5. Блоки схеми алгоритму
 6. Вибір схеми підключення абонентів залежно від режимів тиску.
 7. Вибір типу обмотки і складання схеми.
 8. Вибір типу обмотки і складання схеми.
 9. Види і схеми відбору одиниць
 10. Види недержавного пенсійного забезпечення та схеми фінансування пенсійних виплат.
 11. Визначення сумарної маси еквівалентної схеми V- подібного КШМ.
 12. Випробування системи, налагодження і здавання в експлуатацію
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Багатоаспектне класифікування об’єктів винаходу | Обов’язкове класифікування

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.