Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Зв’язування об’єктів

 

Зв’язаний об’єкт – це не копія об’єкту, а посилання на нього, що містить зв’язок з документом-джерелом. Це дозволяє при зміні об’єкту-оригіналу автоматично поновлювати його копії. При зміні файлу з об’єктом-джерелом автоматично змінюється і його “образ” в файлі-приймачі. Ще однією особливістю зв’язаних об’єктів є те, що при збереженні в додатку-приймачі документу зі зв’язаним об’єктом записується не сам об’єкт, а лише зв’язок з ним, тобто шлях до файлу з об’єктом-джерелом та посилання на безпосередньо об’єкт в цьому файлі. При відкритті файлу зі зв’язком операційна система активізує зв’язок, шукає об’єкт-оригінал і завантажує його.

Для зв’язування об’єкту потрібно у вікні із документом-приймачем вибрати Вставка-Объект, перейти на вкладку “Создание из файла”. Для вибору документа-джерела потрібно скористатись кнопкою “Обзор”. Після вибору файла слід активізувати перемикач “Связь с файлом” натискаємо кнопку ОК. При використанні цього способу документ-приймач зв’яжеться з документом-джерелом. Якщо перемикач “Связь с файлом” не активізувати, то буде створено вбудований об’єкт.

Для зв’язування фрагменту документа-джерела у вікні документа-
джерела виділяється потрібний фрагмент, після чого його слід скопіювати в буфер. Після чого перейти у вікно додатку-приймача і вибрати Правка-Специальная вставка. Для створення зв’язаного об’єкту у вікні, яке відкриється потрібно вибрати перемикач “Связать”. В списку “Как” вибираємо формат даних, які потрібно вставити з буфера обміну. Наприклад, якщо таким способом вставити в Word діаграму з Excel і зв’язати їх, то всі зміни в таблиці даних, на основі якої було побудовано діаграму, будуть відображені в діаграмі в Word.

 

 

 
 

Рис. 2. Вікно “Специальная вставка”

 

 

 

 


Рис. 3. Зв’язування об’єктів

 

Фрагмент, який було скопіювано із вікна додатку-джерела, може знаходитись в різних форматах. При роботі з різними додатками можна вибрати найзручніший формат в тому чи іншому випадку. Розглянемо деякі з існуючих форматів:

 

Неформатированный текст Неформатований текст (без інформації про шрифт, таблиці, вирівнювання). При необхідності можна виконати зміни безпосередньо в тексті
Текст в формате RTF Форматований текст. При необхідності можна виконати зміни безпосередньо в тексті
Рисунок Вставка зображення у вигляді малюнка. Виконання змін у тексті неможливе

 

 
 

 

Рис. 4. Вікно “Связи”

 

Управління зв’язками можна здійснювати за допомогою команди “Правка-Связи”. При цьому відкриється вікно “Связи” (рис. 4) , в якому можна виконувати слідуючі операції:

1) зміна режиму оновлення зв’язків – по замовчуванню зв’язки оновлюються автоматично. Для зміни режиму оновлення зв’язків використовують перемикачі в полі “обновление

2) якщо оновлення не відбувається автоматично, то оновити зв’язки можна, натиснувши кнопку “обновить”у вікні “Связи”

3) зміна зв’язаного об’єкта – в списку зв’язаних об’єктів вибирається необхідний об’єкт, після чого слід натиснути кнопку “Открыть источник”. Відкриється вікно додатку-джерела, в цьому вікні вносяться необхідні зміни після чого потрібно вийти з додатку-джерела

4) зміна джерела зв’язку - в списку зв’язаних об’єктів треба задати інший об’єкт в якості джерела зв’язку , після чого слід натиснути кнопку “сменить источник”. Цю ж дію потрібно проробити для відновлення зв’язку з об’єктом, який було переміщено або перейменовано.

5) припинення зв’язку - в списку зв’язаних об’єктів вибирається необхідний об’єкт, після чого слід натиснути кнопку “разорвать связь”.

При зв’язуванні або вбудовуванні об’єкта об’єкт в документ-приймач можна вставити у вигляді піктограми. Для цього у вікні “Специальная вставка” або у вікні “Вставка объекта” слід активізувати перемикач “В виде значка”.

Описаними способами вбудовування та зв’язування можна вставляти об’єкти також і на робочий лист редактора Excel.

 

 


Читайте також:

 1. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
 2. Адміністративний захист об’єктів інтелектуальної власності від недобросовісної конкуренції
 3. Адміністративно-правовий захист об’єктів інтелектуальної власності
 4. Алгоритм розв’язування задачі
 5. Алгоритм розв’язування задачі
 6. Алгоритм розв’язування задачі
 7. Алгоритм розв’язування задачі
 8. Алгоритм розв’язування задачі
 9. Алгоритм розв’язування задачі
 10. Алгоритм розв’язування задачі оптимізації в Excel
 11. Багатоаспектне класифікування об’єктів винаходу
 12. Вбудовування об’єктів
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Метод Drag and Drop | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.