Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Метод Drag and Drop

Обмін даними з використанням буфера.

 

Буфер обміну даними (Clipboard) – це спеціальним чином організована частина оперативної пам’яті комп’ютера, яка призначена для тимчасового зберігання інформації, що передається між програмами. Інформація в буфері обміну знаходиться до тих пір, поки в нього не поміщено нову інформацію, або його не очищено.

Для перегляду вмісту буфера обміну даними в Windows є спеціальна програма Clipboard Viewer (Просмотр буфера обмена), яка має можливість переглянути інформацію, що знаходиться в буфері, або очистити його вміст, звільнивши тим самим оперативну пам’ять.

Обмін даними за допомогою буфера обміну – це один із найпростіших способів обміну даними. Для здійснення обміну за допомогою буфера потрібно в документі-джерелі виділити необхідний фрагмент і вибрати Правка-Копировать , перейти у вікно з документом-приймачем і вибрати Правка-Вставить. Відбудеться копіювання виділеного фрагмента. При необхідності переносу фрагмента із документа-джерела, у вікні з документом-джерелом вибираємо Правка-Вырезать.

 

2.1. Програма “Просмотр буфера обмена”

 

Для перегляду змісту буфера обміну використовують програму “Просмотр буфера обмена”. Запустити її можна, вибравши Пуск – Программы – Стандартные – Просмотр буфера обмена. У верхній частині вікна програми знаходиться меню, використовуючи яке можна зберегти вміст буфера у вигляді окремого файла, після чого використовувати в подальшій роботі. Для цього потрібно вибрати Файл – Сохранить как, задати ім’я файла і розширення clp. Для використання інформації, яка знаходиться у файлі з розширенням clp потрібно вибрати Файл – открыть, вибрати ім’я потрібного файла і натиснути ОК. Якщо у вікні програми “Просмотр буфера обмена” відкрито файл з розширенням clp, то він автоматично поміщається в буфер обміну, після чого його можна вставляти в необхідні документи. Для очистки буфера обміну вибираємо Правка – Удалить.

 

 

 

Метод Drag and Drop або метод перетягування за допомогою мишки – це найпростіший спосіб копіювання та переміщення фрагмента з одного додатку в інший.

Для копіювання фрагмента потрібно відкрити вікна обох додатків і розмістити їх так, щоб було зручно працювати з обома вікнами, виділити певний фрагмент в першому вікні, підвести до виділеного фрагменту мишку, натиснути ліву клавішу мишки і утримуючи її, перемістити фрагмент у вікно з документом-приймачем. Для переміщення об’єкта потрібно виконати аналогічні дії, лише після виділення фрагмента і потрібно натиснути клавішу Shift і відпустити її лише після того, як буде відпущена клавіша мишки.

Описані методи обміну мають недоліки – зв’язок між вставленим фрагментом та документом-приймачем відсутній.

1. Вставлений описаними методами фрагмент можна обробляти лише в додатку-приймачі, так як можливості додатка-джерела в даному випадку недоступні. Звичайно, можна повернутись в додаток-джерело, провести в ньому необхідні зміни і повторно скопіювати фрагмент в додаток-приймач. Але для цього потрібні будуть витрати часу і зусиль.

2. При таких способах обміну неможливо встановити режим, при якому дані будуть оновлюватись автоматично після зміни їх у вихідному документі. Для автоматичного оновлення даних потрібно скористатись іншими засобами обміну даними.

 


Читайте також:

 1. D) методу мозкового штурму.
 2. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
 3. I Метод Шеннона-Фано
 4. I. Метод рiвних вiдрiзкiв.
 5. VII. Нахождение общего решения методом характеристик
 6. А. науковий факт, b. гіпотеза, с. метод
 7. Автоматизація водорозподілу на відкритих зрошувальних системах. Методи керування водорозподілом. Вимірювання рівня води. Вимірювання витрати.
 8. Агрегативна стійкість, коагуляція суспензій. Методи отримання.
 9. АгротехнІЧНИЙ метод
 10. Адаптовані й специфічні методи дослідження у журналістикознавстві
 11. Адміністративні (прямі) методи регулювання.
 12. Адміністративні методи - це сукупність прийомів, впливів, заснованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Зв’язування об’єктів

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.