Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Паралельно

Найближча

Дотична

Нормаль

Вставка

Прив'язка до точки вставки тексту, блоку, форми або атрибута.

Прив'язка до місця перетину нормалі з дугою, окружністю, еліпсом, еліптичної дугою, відрізком, мультилінії, полілінією, променем, межею області, фігурою, сплайном або прямій.

Якщо для створюваного об'єкта потрібно більше однієї точки прив'язки в режимі "Нормаль", автоматично включається режим прив'язки "Затримана нормаль". В якості другого об'єкта (від якого будується нормаль) можна використовувати відрізок, дугу, коло, полілінію, промінь, пряму, мультилінії або ребро 3D тіла. Режим "Затримана нормаль" може застосовуватися для побудови ліній, перпендикулярних одночасно будь-яким двом з перерахованих вище об'єктів. При наведенні прицілу на точку можливої ​​прив'язки в режимі "Затримана нормаль" виводиться маркер і підказка для автоприв'язки.

 

Прив'язка до місця перетину дотичної з дугою, еліптичної дугою, еліпсом, окружністю або сплайном. Якщо для створюваного об'єкта потрібно більше однієї точки прив'язки в режимі "Дотична", автоматично включається режим прив'язки "Затримана дотична". Є можливість використовувати затриману дотичну для викреслювання лінії або прямий, яка дотична дуг, дуг з полілінії або окружностям. При наведенні прицілу на точку можливої ​​прив'язки в режимі "Затримана нормаль" виводиться маркер і підказка для автоприв'язки.

 

Примітка При використанні режиму "Зміщення" у поєднанні з режимом "Дотична" для побудови об'єктів, відмінних від відрізків між дугами і колами, перша точка побудови лежатиме на дотичній до дуги або кола, проведеної через точку, яка вказана в області малювання останньої.

Прив'язка до найближчої точки дуги, кола, еліпса, еліптичної дуги, відрізка, мультилінії, об'єкта-точки, полілінії, променя, сплайна або прямій.

Позірна перетин

Прив'язка до удаваному перетинанню двох об'єктів, що не лежать в одній площині, але виглядають пересічними на поточному вигляді.

"Позірна перетин продовжень" як окремий режим встановити не можна. У режимах "Позірна перетин" і "Позірна перетин продовжень» не здійснюється прив'язка до ребер або кутках 3D тел.

Примітка Одночасне включення режимів "Перетин" і "Позірна перетин" може призвести до неоднозначних результатів.

Забезпечує паралельність лінійного сегмента, сегмента полілінії, променя або прямої щодо іншого лінійного об'єкта. Після вказівки першої точки лінійного об'єкта, вкажіть прив'язку до паралельного об'єкту. На відміну від інших режимів прив'язки об'єктів, потрібно переміщати курсор і затримати курсор над іншим лінійним об'єктом, поки не буде виданий запит кута. Потім перемістіть курсор назад до створюваного об'єкту. Якщо шлях об'єкта паралельний попереднього лінійному об'єкту, відображається шлях вирівнювання, який можна використовувати для створення паралельного об'єкта.

Примітка До використання прив'язки паралельного об'єкта потрібно вимкнути режим ОРТО. В процесі операції паралельної прив'язки об'єкта автоматично відключаються відстеження прив'язки об'єкта і полярна прив'язка. Потрібно вказати першу точку лінійного об'єкта перед використанням паралельної прив'язки об'єкта.

Вибрати всі

Включає всі режими об'єктної прив'язки.

Очистити всі

Відключає всі режими об'єктної прив'язки.

Відео_уроки\5-6\Привязка к объектам.avi

Вкладка "3D об'єктна прив'язка" (діалогове вікно "Режими малювання")

Управління поточними значеннями параметрів об'єктної прив'язки для 3D об'єктів. При використанні режимів можна точно вказувати положення точок на об'єктах. При виборі декількох режимів прив'язки програма прив'язується до точки, найближчої до центру прицілу. Натисканням клавіші TAB можна перегорнути всі опції.

 

3D об'єктна прив'язка вкл

Включення і відключення 3D об'єктної прив'язки. Коли 3D об'єктна прив'язка включена, режими, вибрані у списку "Режими 3D об'єктної прив'язки", активні. (Системна змінна 3DOSMODE )

Режими 3D об'єктної прив'язки

Список режимів 3D об'єктної прив'язки.


Читайте також:

  1. Аналіз паралельного інтерейсу з DSP-процесорами: запис даних в ЦАП, що під’єднаний до адресного простору пам’яті
  2. Аналіз паралельного інтерфейсу з DSP-процесорами: читання даних з АЦП, що під’єднаний до адресного простору пам’яті
  3. Визначення непаралельності
  4. Вимоги до паралельності й перпендикулярності сторін ділянок
  5. Оскiльки ще важливiшим стає швидке реагування, спроможнiсть iнформацiйних систем збирати та iнтегрувати iнформацiю паралельно щодо всiх функцiй бiзнесу є виключно важливою.
  6. Побудова лінії постійних витрат паралельно до осі Ох, так як постійні витрати не змінюються при зміні обсягу діяльності.
  7. Послідовного та паралельного з’єднання елементів.
  8. При паралельному з’єднанні котушок
  9. Протоколи та типи паралельного порта
  10. Частотні та резонансні характеристики паралельного контуру.




Переглядів: 698

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Продовження | Область попереднього перегляду

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.022 сек.