Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Допоміжні заголовки

Порядок основних груп

Представлення схем класифікації

Базовий рівень

Від відомств промислової власності вимагають класифікувати свої опубліковані патентні документи принаймні відповідно хоча б до базового рівня. Базовий рівень призначено для цілей загальної інформації, наприклад, розповсюдження інформації, та для пошуку в невеликих національних патентних колекціях (фондах). Базовий рівень містить у собі тільки ієрархічно високі рубрики Класифікації: розділ, класи, підкласи, основні групи та в деяких технічних галузях підгрупи з невеликою кількістю крапок.

 

Поглиблений рівень

Поглиблений рівень призначено для пошуку у великих міжнародних патентних колекціях. Будь-яке відомство промислової власності може вирішити застосування рубрики поглибленого рівня для класифікування своїх опублікованих патентних документів. Дрібніші підрозділи поглибленого рівня сумісні з базовим рівнем та являють собою його деталізацію (тобто додаткові підгрупи МПК). Загалом поглиблений рівень містить усі рубрики базового рівня. Однак, оскільки поглиблений рівень частіше піддають перегляду, він може містити нові рубрики на рівні підкласу або основної групи, які тільки згодом стануть частиною базового рівня у новій редакції Класифікації. Аналогічно, базовий рівень може, у виняткових випадках, містити рубрики, які вже були вилучені з поглибленого рівня.

 

Допоміжні заголовки. Представлення заголовків. Посилання. Примітки.

 

Для того, щоб полегшити користування Класифікацією, у тексті подано різноманітні елементи та вказівки на додаток до заголовків ієрархічно зв’язаних класифікаційних рубрик.

 

Основні групи в кожному підкласі розташовано в певній послідовності з метою допомоги користувачеві.У новіших підкласах основні групи розташовано зазвичай від найскладнішого або найбільш спеціалізованого до найпростішого об’єкта. Резервну основну групу ( напр. , «не охоплено іншими рубриками») розташовано наприкінці схеми таких новіших підкласів.

 

Коли кілька послідовних основних груп у схемі стосуються спільного об’єкта, перед першою такою основною групою може стояти «допоміжний заголовок». «Допоміжний заголовок» - це коротке підкреслене твердження, що вказує на спільний об’єкт, що є в усіх основних груп, яких він стосується (див., напр., допоміжний заголовок «Плуги» перед групою А01В 3/00). Низка груп, охоплена таким допоміжним заголовком, поширюється до наступного допоміжного заголовка або до грубої лінії поперек колонки, використовуваної, коли наступна група або групи належать до інших об’єктів, для яких немає допоміжних заголовків ( див., напр.,лінію після групи А01В 75/00). У виняткових випадках допоміжний заголовок може бути поданий до одної основної групи.


Читайте також:

  1. Допоміжні будівлі й приміщення промислових підприємств
  2. Допоміжні критерії для прийняття рішень щодо завдань категорії А.
  3. Допоміжні механізми затворів.
  4. Допоміжні роботи
  5. Допоміжні роботи
  6. Допоміжні та супутні роботи і витрати
  7. ДОПОМІЖНІ ФІКСУЮЧІ ПРИСТРОЇ
  8. Допоміжні форми навчання.
  9. Допоміжні функції публічного управління
  10. Загальні та допоміжні функції управління
  11. Загальні та допоміжні функції управління




Переглядів: 952

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Два рівні МПК | Посилання

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.