Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Допоміжні та супутні роботи і витрати

В цьому розділі проекту подається перелік та обгрунтування обсягів робіт і витрат, необхідних для організації та забезпечення виконання геологічного завдання на об’єкті.

Обґрунтовується організація водопостачання, енергозабезпечення та зв’язку,необхідність спорудження насосних станцій, тимчасових водогонів, трансформаторних підстанцій, ліній електропередач і зв’язку, кількість та марки радіостанцій для зв’язку. Приводяться розрахунки необхідної потужності власних електростанцій, їхнє групування. Визначаються типи та кількість устаткування, апаратури, які потребують обов’язкової наладки перед пуском, випробувань при монтажі та перевірки в процесі експлуатації, що здійснюються сторонніми організаціями, питання метрологічного забезпечення роботи вимірювальних приладів.

Дається обгрунтування організації постачання вибухівки, необхідність будівництва типових видаткових складів вибухівки, а також сховищ джерел радіоактивного випромінювання.

Передбачається організація харчування персоналу на час проведення польових робіт на об’єкті.

Будівництво будівель і споруд як безпосередньо на місцях проведення робіт, так і на тимчасових базах загонів, дільниць та партій, передбачається в проектах на об’єкти ГРР в обсягах, що відповідають потребам, з урахуванням раніше збудованих будівель і споруд, їхнього стану, потужності, місткості, пропускної спроможності, наявності будівель і споруд.

Види будівель і споруд, а також обсяги будівництва повинні бути узгоджені з обсягами та термінами проведення ГРР за геологічним завданням. До будівель і споруд, що проектуються на об’єктах геологорозвідувальних робіт, відноситься також виготовлення власними силами мобільних будівель і споруд (пересувних вагон-будиночків, контейнерів для інструменту та запчастин, промблоків із вмонтованими холодильниками, сушарками, опаленням та ін.), які використовуються для виробничо-технічних і санітарно-побутових потреб, захисту робочих місць бригад та не входять до комплекту обладнання.

При визначенні обсягів будівництва необхідно враховувати можливість і доцільність оренди або придбання приміщень у підприємств, організацій або у місцевого населення.

Обов’язково виділяються обсяги зведення будівель і споруд з термінами використання до трьох років, при розбиранні та демонтажі яких враховується повернення матеріалів. Наводяться середньорічні негативні температури повітря в районі будівництва. Виділяються обсяги будівництва у зимовий період року.

Транспортне обслуговування ГРР обґрунтовується в проекті схемою перевезень, на яку нанесено пункти завантаження й розвантаження вантажів, включаючи перевалки, та пункти, між якими передбачаються перевезення персоналу, відстані перевезень за групами шляхів і по бездоріжжю. В проекті визначаються обсяги вантажоперевезень за видами вантажів, що перевозяться з баз і складів геологічних підприємств та територіальних баз постачання (постачальників), включаючи прирейкові (припортові, пристанські), до баз експедицій, партій, дільниць, загонів і місць проведення робіт, а також від місцевих водойм, лісосік та кар’єрів, що розробляються власними силами.

Наводяться переліки основних вантажів із зазначенням місць їх одержання та розвантаження, види транспортних засобів, що їх перевозять, і транспортних засобів, які переганяються власним ходом на дільниці робіт і назад, включаючи пересувні установки та будівельні машини, автокрани та інші механізми, а також кількість персоналу, який перевозиться, періодичність перевезень, вид транспорту (автобуси за марками, вахтові машини або вантажні автомобілі спеціально переобладнані для перевезення людей).

Обґрунтовуються види вантажів, не врахованих кошторисними нормами, наводяться відомості про групи шляхів і періоди кліматичного бездоріжжя в районі (осіннє-зимове та весняне бездоріжжя). Вказується ступінь механізації навантажувальних та розвантажувальних робіт і відстань перенесення вантажів при їхньому навантаженні та розвантаженні, виділяються наливні й сипучі вантажі. В разі потреби, обґрунтовується необхідність пакування окремих вантажів.

Обґрунтовується необхідність підвезення палива, питної води, продуктів харчування.

Обсяги робіт, пов’язаних з природоохоронними заходами та охороною праці. Розраховуються

площі ділянок, які підлягають рекультивації і знезаражуванню, обсяги робіт з ліквідації наслідків збудження пружних коливань при сейсморозвідці, вивозу і складування відходів виробництва та витрати ресурсів на ці заходи.

В разі потреби, визначаються обсяги робіт, спрямованих на попередження небезпеки обвалів, зсувів, селів, лавин, наслідків різкого підйому рівня води в річках, інтенсивного застосування джерел радіоактивного випромінювання, наявності боліт, мереж меліоративних споруд, інтенсивної хімічної обробки сільськогосподарських і лісних угідь, а також на знезаражування площ, потенційно небезпечних щодо інфекційних захворювань. При цьому слід враховувати, що частина таких витрат може бути компенсована накладними витратами.

Розрахунки проектних показників зводяться в таблиці, де наводяться найменування робіт і витрат, одиниця виміру, обсяги (кількість одиниць виміру), умови та основні нормо-утворюючі чинники, посилання на збірник норм із зазначенням номерів таблиць, які вміщують норми, номери розцінок, а також посилання на норми інших відомств або на прямі розрахунки.

 


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  2. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  6. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  7. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  8. Автоматизація водорозподілу на відкритих зрошувальних системах. Методи керування водорозподілом. Вимірювання рівня води. Вимірювання витрати.
  9. Автоматичне регулювання витрати помпових станцій
  10. Аконність залишення засуджених у слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.
  11. Актуальність проблеми професійної етики соціальної роботи
  12. Алгоритм роботи прозорого моста




Переглядів: 927

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тематичні, дослідно-методичні, дослідні та картоскладальні роботи | Проектні техніко-економічні показники

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.008 сек.