Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тематичні, дослідно-методичні, дослідні та картоскладальні роботи

Лабораторні роботи та технологічні дослідження

Обґрунтовуються обсяги лабораторних робіт, узгоджені з обсягами відбору та обробки проб в розрізі видів аналізів (хімічні, спектральні, пробірні, ядерно-фізичні тощо), методів визначення і компонентів, які визначаються, з позначеннями номерів кошторисних норм часу ЗУКН, розділ 15. Виділяються додаткові обсяги аналізів, які будуть направлятися на геологічний контроль, з розподілом на внутрішній і зовнішній. Перелічуються лабораторії, до яких передбачається надсилати проби на аналіз, з визначенням їхнього типу: центральні, лабораторії експедицій, підприємств (не центральні). Обґрунтовуються обсяги технологічних досліджень проб, місця та терміни проведення таких досліджень.

Окремо виділяються аналізи, що будуть виконуватися власними силами, тобто лабораторіями експедиції, яка провадитиме ГРР на об’єкті. Інші лабораторні та технологічні дослідження, що будуть виконуватися центральними лабораторіями та лабораторіями сторонніх підприємств, розраховуються, як роботи, що виконуються підрядним способом. Для них у проекті наводяться відомості про ціни, які діють на аналізи та дослідження у виконавця робіт.

 

Тематичні, дослідно-методичні та дослідні роботи можуть мати виключно геологічний (для вирішення питань стратиграфії, мінералогії, літології, гідрогеології, тектоніки тощо) або методичний напрямок (пов’язаний з виробленням оптимальних параметрів мереж спостережень, глибин досліджень, інтервалів випробування і т.ін.), або технічний характер, пов’язаний з випробуванням нових технічних засобів, які забезпечують підвищений вихід керна в складних умовах конкретного об’єкта, випробування нової апаратури тощо.

Визначаються терміни та склад виконавців тематичних, дослідно-методичних, дослідних і картоскладальних робіт, а також тривалість участі кожного фахівця в роботі у людино-місяцях. При цьому вказується весь робочий час виконавців, починаючи з проектування, до затвердження звіту. Визначається необхідна кількість матеріалів, предметів малоцінних і таких, що швидко зношуються, устаткування, апаратури, потреба в оренді машинного часу ЕОМ або витрати на експлуатацію власних ЕОМ. До складу прикладних науково-дослідних, тематичних, дослідно-методичних і дослідних робіт можуть включатися польові дослідження з використанням транспортних засобів, витрати на оренду приміщення і таке інше.

 

2.6. Камеральні роботи, підготовка проектів кондицій, техніко-економічних доповідей, обгрунтувань

У проекті визначаються терміни та тривалість камеральної обробки матеріалів, як поточної, так і остаточної, що завершується складанням геологічного звіту. При проектуванні сезонних ГРР передбачаються обсяги камеральної обробки матеріалів у міжсезонні перерви. В тих випадках, коли до виконання окремих ГРР на об’єкті залучаються спеціалізовані підрозділи (геофізичні, топографо-геодезичні, тематичні тощо), встановлюються терміни завершення камеральної обробки матеріалів для кожного з таких підрозділів, форма та терміни подання її результатів основному складачу заключного геологічного звіту.

Встановлюються виконавці та терміни підготовки матеріалів для складання проектів кондицій, техніко-економічних доповідей і обгрунтувань.

Визначається кількість примірників звіту, перелік карт, що додаються до звіту, та спосіб їх вироблення (копіювання, фарбування, літографія тощо).

Обґрунтовується необхідність і обсяги переінтерпретації результатів раніше проведених робіт.

У разі обробки інформації на ЕОМ вказується їхня кількість, тип, необхідність придбання й вартість програмних продуктів, обґрунтовуються обсяги та умови обробки геофізичної інформації на ЕОМ і геолого-геофізичного супроводження машинної обробки інформації, необхідні витрати машинного часу та машинних носіїв інформації.

Повинна бути вказана кількість рецензій та експертиз матеріалів, рівень їхнього проведення, організація, яка затверджує звіт.

В проекті обґрунтовується необхідність видання матеріалів ГРР на об’єкті. Встановлюється перелік, кількість аркушів і площа карт, що видаються, їхній тираж, а також найменування, обсяг та тираж службової літератури: результатів досліджень, узагальнень, методичних посібників, інструктивних матеріалів тощо.

 


Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  2. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  6. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  7. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  8. Аконність залишення засуджених у слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.
  9. Актуальність проблеми професійної етики соціальної роботи
  10. Алгоритм роботи прозорого моста
  11. Аналіз відносних показників прибутковості (рентабельності) роботи банку
  12. Аналіз предметної сфери соціальної роботи




Переглядів: 578

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Польові роботи | Допоміжні та супутні роботи і витрати

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.