Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Індукційні прилади.

 

Дія цих приладів грунтується на взаємодії перемінних магнітних потоків з вихровими струмами, наведеними у рухомому елементі вимірювального механізму, здебільшого феромагнітного диску. В результаті кількість обертів диска пропорційна вимірювальній енергії і розглянутий прилад є лічильником енергії. Відчит показвнь лічильника робиться лічильним механізмом, який приводить ся у рух за допомогою черв’ячної передачі, зв’язаної з віссю диска.

 

Електронні прилади.

 

Аналогові електронні прилади прямого перетворення поєднують в собі електронні перетворювачі вимірювальної величини у постійну напругу або струм і магнітоелектричний прилад. При цьому електронна схема не тільки перетворює але і підсилює вимірювальний сигнал. Найбільше поширення мають електронні вольтметри.

 

Електронно-променеві осцилографи.

 

Електронно-променеві осцилографи – це електронні прилади для аналізу характеристик електричних сигналів, що змінюються у часі. Основною складовою частиною осцилографа є електронно-променева трубка з одним чикількома керованими променями, кожний з яких являє собою сфокусований пучок швидкорухомих електронів. На шляху до покритого люмінофором екрану трубки пучок проходить між двома парами відхиляючих пластин вертикаьного та горизонтального відхилення. Під дією напруги, прикладеної до відповідної пари пластин, промінь і засвічувана ним світлова точка на люмінофорі екрана переміщується у вертикальному і горизонтальному напрямках.

Досліджуваний сигнал подається на пластини вертикального відхилення (вісь У). Розгорнуте у часі зображення досліджуваного сигналу буде одержано, якщо до горизонтальної пари пластин прикласти лінійно-змінювану у часі напругу. Для цього в схемі осцилографа є генератор розгортки, що виробляє пілкоподібну напругу. Частота генератора напруги розгортки може регулюватися, бо тільки при рівності або кратності частоти напруги розгортки частоті досліджуваного процесу зображення періодичного процесу на екрані осцилографа буде нерухоме.

Для дослідження однократних неперіодичних та імпульсних процесів в схемі осцилографа є так звана “чекаюча розгортка”, при якій на відхиляючі пластини електронно-променевої трубки напруга подається тільки при надходженні досліджуваного сигналу.

В момент закінчення розгортки промінь запирається і світлова точка зникає з екрана до надходження нового пускового імпульсу “чекаючої розгортки”

Багатопроменеві осцилографи (частіше двопроменеві) мають можливість спостеругати одноразово одночасно кілька процесів, при цього один з каналів – променів можна використовувати для побудови масщтабу часу, подавши на нього напругу еталонної частоти.

 

 


Читайте також:

  1. Аналітичні стереофотограмметричні прилади.
  2. Витратоміри індукційні.
  3. Джерела світла та освітлювальні прилади.
  4. Електронні прилади.
  5. Електростатичні прилади.
  6. Індукційні витратоміри
  7. Індукційні перетворювачі
  8. Освітлювальні прилади.
  9. Перетворювачі.Індукційні вимірювальні перетворювачі
  10. Реле і вимірювальні прилади.




Переглядів: 1284

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Електростатичні прилади. | Вимiрювальнi мости.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.