Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Порядок роботи МКК

МКК працює за річним (квартальним) планом роботи, який затверджується відповідним керівним органом організації, при якій створена МКК.

МКК регулярно проводить засідання, протоколи яких оформлює відповідальний секретар МКК.

Усі матеріали, які підлягають розгляду в МКК, надходять до відповідального секретаря, який реєструє їх в реєстраційному журналі МКК i передає на розгляд членам комісії.

Розглянуті та підписані членами i головою МКК матеріали передаються відповідальному секретарю, який ставить на них штамп МКК. У разі необхідності за підписом відповідальної особи організації, при якій створена МКК, надсилається відповідь в організацію, що подала матеріали.

Kepiвнi, інструктивні, методичні та інші матеріали, що надходять до МКК, реєструються її відповідальним секретарем та передаються для ознайомлення членам МКК, а також, при необхідності, тиражуються i розсилаються в МКК більш низького рівня.

Заявочні документи на здійснення походів МКК зобов'язані розглядати оперативно, у максимально стислі строки і дати свої висновки не пізніше ніж через десять днів після надходження документів до МКК.

 

13. Особливості організації та роботи дитячо-юнацьких МКК

Туристські маршрутно-кваліфікаційні комісії навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України (далі - МКК навчальних закладів) є громадськими органами і створюються при навчальних закладах системи Міністерства освіти і науки України з метою надання теоретичної та практичної допомоги керівникам туристських груп учнівської та студентської молоді, а також адміністраціям навчальних закладів у питаннях організації спортивних туристських походів.

МКК навчальних закладів створюються в обов’язковому порядку при Українському державному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді, Кримському республіканському центрі дитячо-юнацького туризму і екскурсій, обласних центрах туризму і краєзнавства учнівської молоді (станціях юних туристів), Міжнародному центрі дитячо-юнацького туризму Головного управління освіти м. Києва, Севастопольському міському центрі дитячо-юнацького туризму і екскурсій.

Також МКК можуть створюватись при міських, районних центрах туризму і краєзнавства учнівської молоді (станціях юних туристів), вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах (далі - навчальних закладів).

МКК вищого рівня забезпечує регулярну перевірку роботи комісій нижчих рівнів, контролює дотримання ними Правил проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю України.

МКК навчального закладу набуває повноважень при наявності таких документів:

· список членів МКК навчального закладу, затверджений підписом голови (заступника) та штампом відповідної МКК вищого рівня;

· протокол погодження повноважень МКК навчального закладу встановленої форми;

· наказ по навчальному закладу про створення МКК.

Навчальний заклад, при якому створена МКК, надає приміщення для її роботи та забезпечує необхідними матеріалами, інвентарем та спорядженням.

МКК навчального закладу працює під контролем адміністрації навчального закладу, при якому вона створена, а також тієї МКК, яка надала їй повноваження.

МКК навчального закладу зобов’язана щорічно до 31 грудня надсилати звіт про проведену роботу в ту МКК, яка надала їй повноваження та на адресу Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1-Б, а/с № 5).

Усі інші аспекти роботи дитячо-юнацьких МКК збігаються із загальними Положеннями роботи МКК, які розглянуті вище в пунктах 1-12.

 

Додаток № 1

Положення про маршрутно-кваліфікаційні комісії

Федерації спортивного туризму України –

колегії суддів змагань туристських спортивних походів

Єдина форма штампу маршрутно-кваліфікаційних

комісій Федерації спортивного туризму України –

колегій суддів змагань туристських спортивних походів

1. Для уніфікації оформлення туристсько-спортивної документації, що стосується туристських спортивних походів, усі маршрутно-кваліфікаційні комісії Федерації спортивного туризму України – колегії суддів змагань туристських спортивних походів (далі – МКК) на розглянуті ними і підписані головою МКК або його заступником документи ставлять свій штамп установленого зразку.

2. Дозвіл на виготовлення штампу МКК надається в установленому порядку. Текст штампу повинен відповідати вимогам Закону України «Про мови».

3. Штамп МКК має форму прямокутника. Розміри штампу визначаються за погодженням з організацією, що виконує замовлення на його виготовлення за умови повноти відображення змісту штампу.

У верхній частині штампу розміщується напис “Україна”, під ним:

- для юридичних осіб: повна юридична назва організації, при якій утворена МКК та ідентифікаційний код організації. У центральній частині дається скорочена назва комісії – “Маршрутно-кваліфікаційна комісія”, під якою зазнається код її повноважень. В нижній частині штампу розміщується назва міста, у якому розміщується організація, при якій утворена комісія;

- для організацій без статусу юридичної особи: повна юридична назва вищестоящої організації, що отримала дозвіл на виготовлення штампу та її ідентифікаційний код. Нижче – повна юридична назва організації, при якій утворена МКК. У центральній частині дається скорочена назва комісії – “Маршрутно-кваліфікаційна комісія”, під якою зазнається код її повноважень. В нижній частині штампу розміщується назва міста, у якому розміщується організація, при якій утворена комісія.

Усі штампи МКК, виготовлені у відповідності до попередні[ вимог підлягають заміні на штампи встановленої форми по закінченню терміну дії поточних повноважень відповідної комісії.

4. Для усіх МКК запроваджується тринадцятирозрядний код за схемою 000-00-00000000, який ідентифікує МКК та указує на її повноваження. Розряди коду містять інформацію, записану арабськими цифрами у такому порядку:

- перші три розряди указують на належність МКК до всеукраїнської та територіальної федерації спортивного туризму. Перший розряд указує на належність МКК до Федерації спортивного туризму України і в усіх штампах відповідає цифрі «1». Другий і третій розряди указують на належність МКК до певної територіальної федерації і відповідають порядковому номеру адміністративно-територіальної одиниці України у загальноприйнятому переліку:

01.Автономна Республіка Крим. 02.Вінницька обл. 03.Волинська обл. 04.Дніпропетровська обл. 05Донецька обл. 06.Житомирська обл. 07.Закарпатська обл. 08.Запорізька обл. 09.Івано-Франківська обл. 10.Київська обл. 11.Кіровоградська обл. 12.Луганська обл. 13.Львівська обл. 14.Миколаївська обл.   15.Одеська обл. 16.Полтавська обл. 17.Рівненська обл. 18.Сумська обл. 19.Тернопільська обл. 20.Харківська обл. 21.Херсонська обл. 22.Хмельницька обл. 23.Черкаська обл. 24.Чернівецька обл. 25.Чернігівська обл. 26.м.Київ. 27.м.Севастополь  

Наприклад, перші три цифри коду ЦМКК – 100, МКК Кримської республіканської федерації спортивного туризму – 101, Вінницької обласної - 102, Севастопольської міської – 127 тощо;

- четвертий та п’ятий розряди указують номер МКК більш низького рівня за списками МКК територіальних федерацій спортивного туризму;

- цифри у розрядах з шостого до тринадцятого указують на надані в установленому порядку повноваження МКК щодо розгляду документів туристських спортивних походів до указаних категорій складності включно за видами туризму. У кожному з цих восьми розрядів цифрами від “0” до “6” позначаються повноваження щодо розгляду документів про походи від некатегорійних, в т.ч. і ступеневих, до шостої категорії складності: некатегорійні походи – цифра “0”, категорійні – цифри від “1” до “6” відповідно до категорій складності. При цьому, прийнята така послідовність запису повноважень МКК з видів туризму за розрядами коду:

· шостий розряд – пішохідний;

· сьомий розряд – лижний;

· восьмий розряд – гірський;

· дев’ятий розряд – водний;

· десятий розряд –велосипедний;

· одинадцятий розряд – авто-мото;

· дванадцятий розряд - спелео;

· тринадцятий розряд – вітрильний.

5.Ескіз штампу МКК погоджується з вищестоящою МКК, яка надає повноваження. Зразок відбитку штампу МКК передається у вищестоящу МКК і зберігається там до закінчення терміну наданих повноважень.

 



Читайте також:

  1. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  2. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  3. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  4. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  5. Internet. - це мережа з комутацією пакетів, і її можна порівняти з організацією роботи звичайної пошти.
  6. IV. Вимоги безпеки під час роботи на навчально-дослідній ділянці
  7. The peace – порядок
  8. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  9. А.1. Порядок Magnoliales - магнолієцвіті
  10. Аконність залишення засуджених у слідчому ізоляторі для роботи з господарського обслуговування.
  11. Актуальність проблеми професійної етики соціальної роботи
  12. Алгоритм роботи прозорого моста




Переглядів: 708

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Проблеми приватизації та формування багатоукладної економіки в Україні. | Додаток № 4

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.