Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Акробатичні вправи.

Підсумки по питанню!!!!!

Чи може українець інвестувати в іноземні цінні папери?

Ви - український інвестор і бажаєте придбати акції іноземних компаній. Але це не так вже просто. Чи можна зробити це, прийнявши участь в Форексі? Або просто звернувшись до брокера? Чи справді так легко можна підключитися до торгів на американській або європейській біржі, як обіцяють деякі компанії?

Згідно із законодавчими актами, тільки отримавши ліцензію Національного банку на покупку цінних паперів іноземних емітентів, Ви зможете зробити все перераховане вище. Право на одну-єдину угоду і всі супутні документи оформляються 30 днів. Однак як показує практика, фізичні особи ще жодного разу не змогли отримати таку ліцензію. Не менш складно отримати і дозвіл НБУ на відкриття закордонного валютного фонду. Така складність теоретично обумовлюється тим, що держава хоче перешкодити вивезенню капіталу за кордон.

Пропозиції в інтернеті торгувати на NYSE насправді не зроблять Вас гравцем іноземній біржі. Ви зможете тільки зв'язатися з букмекерською конторою, яка приймає ставки на зростання або падіння цінних паперів конкретного емітента, і зареєстрована десь у Новій Зеландії або Гватемалі. При цьому немає ніякої гарантії, що брокер буде транслювати Вам реальні котирування, а не взяті з власної фантазії. Згідно з угодою, Ви просто віддаєте свої кошти компанії, яка має право розпоряджатися ними на свій розсуд, у тому числі і просто привласнити собі. Також, отримавши збиток, Ви не зможете довести, що Вас обдурили - документально Вам просто надали послуги консалтингу.

Що стосується нелегальних шляхів, то Ви можете виїхати за кордон і відкрити рахунок самостійно, порушивши при цьому український закон. Подумайте, чи варто Ваша мета можливих наслідків.

 

Акробатичні вправи – один із засобів удосконалення фізичних і вольових якостей людини. Вони застосовуються на заняттях з дітьми, юнаками та дорослими.

Заняття акробатичними вправами широко розповсюджені й у спеціальній підготовці спортсменів. За їх допомогою розвивають силу, гнучкість, швидкість реакції й спритність, удосконалюють координацію рухів, виховують сміливість і рішучість. Особливо велику цінність являють обертові рухи, що поліпшують орієнтування в просторі, сприяють тренуванню вестибулярного апарату.

Усі акробатичні вправи складаються зі статичних елементів і обертових рухів. Їх прийнято ділити на три групи.

1. Акробатичні стрибки — вправи з повним або частковим обертанням (перекати, перекиди, напівперевороти, перевороти, сальто). Вони виконуються на акробатичній доріжці, на снарядах (батут, гойдалка, колеса) і з трампліна.

2. Балансування. До них відносяться вправи з рівноваги або зрівноважування (одиночні, парні й групові — стійки, стояння, підтримки).

3. Кидкові вправи, пов’язані з підкиданням і ловінням предметів. Вони виконуються без обертань, а також з повним або частковим обертанням.

Основні вправи

Стійки сприяють формуванню нормальної постави й розвитку сили.

Стійка на лопатках. Із сіду, опускаючись назад, лягти на спину, підняти зігнуті або прямі ноги, обпертися долонями під по­перек.

Різновиди: стійка з опорою долонями об мат, руки назад; стійка з рухами ніг (зігнувши ноги, ноги нарізно, схресно та ін.).

Ускладнення: стійка на лопатках, схилитися; те саме, згинаючи одну ногу; зі стійки почергові або одночасні опускання ніг до тор­кання носками підлоги за головою; з упору ноги нарізно нахилом уперед, перекид у стійку на лопатках.

Стійка на голові. З упору присівши поштовхом ніг прийти в стійку на голові в групуванні, потім, розгинаючи ноги, виконати стійку. Голову необхідно поставити тім’ям попереду рук. У стійці зберігати вертикальне положення. Способи виконання: поштовхом однієї й махом другої ноги, си­лою з упору присівши і з упору зігнувшись. Основний різновид стійки на голові – стійка на голові й передпліччях, при виконанні якої кисті рук накладаються одна на другу, лікті назовні, тім’я опирається на долоню руки.

Стійка на руках. Щоб правильно розташувати частини тіла (руки, тулуб, ноги) і зберегти вертикальне положення, необхід­но виконати стійку за допомогою двох партнерів з упору лежачи. Стоячи збоку, партнери захоплюють гімнаста за стегна й піднімають його в стійку на руках.

Основні способи виконання: поштовхом однієї й махом другої ноги; з упору присівши поштовхом двома; силоміць із упору присівши й упору зігнувшись; з упору лежачи поштовхом.

Групування— підготовча вправа для виконання перекатів, пе­рекидів і сальто. Вона виконується з основної стійки, присіду, сіду, з положення лежачи на спині, руки вгору. Із зазначених поло­жень зігнути ноги в колінах, узятися руками за середину гомілок і щільно підтягти коліна до плечей, голову нахилити вперед, лік­ті притулити до тулуба. При правильному виконанні групування спина повинна бути напівкруглою.

Перекид назад. Послідовність виконання:

1. В. п.— лежачи на спині. Згинання тіла, зігнувши руки назад опираючись долонями за плечима, лікті паралельні.

2. В. п.— упор присівши. Переставляючи руки на 30—40 см упе­ред, перенести на них вагу тіла (подаючись плечима й розги­наючи ноги).

3. В. п.— упор присівши. Наприкінці перекату назад обпертися долонями за плечима.

4. В. п.— упор присівши на гірці похилих матів. Перекид назад. Те саме, але перекид назад на акробатичній доріжці.

5. Два і більше перекидів назад.

6. Сполучення перекидів назад із перекидами вперед, стійками, переворотами та ін.

Перекид назад зігнувшись. Найпростіший спосіб виконання — ноги нарізно (разом). Нахилити тулуб уперед, виконати перекат назад із опорою долонями біля плечей і швидко опустити ноги за голову. Перевертаючись через голову, енергійно розгинаючи руки, через упор, зігнувшись, стати в стійку, ноги нарізно або разом.

Основні різновиди цього перекиду: перекид зігнувшись ноги нарізно або ноги разом із сіду, з основної стійки й стійки ноги нарізно.

Перевороти — вправи, що виконують із повним обертанням і з проміжною опорою. Найпростіші й найбільш доступні з них — перевороти убік і переворот з голови.

Для виконання переворотів з ходу необхідно навчити шко­лярів сполучному елементу — темповому підскоку.

Найпростіший варіант темпового підскоку виконується на ма­ховій нозі із просуванням уперед і незначним нахилом тулуба вперед. Поштовхова нога зігнута вперед, руки вгору.

Переворот убік виконується з місця і з ходу. Переворот улі­во виконується зі стійки на правій нозі, ліву вперед, руки вго­ру. Із широким кроком лівої швидко нахилити тулуб уперед і, згинаючи ліву ногу, поставити ліву руку вперед на одній лінії з лівою ногою пальцями вліво. Після цього без зупинки змахом правої й поштовхом лівої, послідовно опираючись руками, вийти в стійку на руках, ноги нарізно з поворотом ліворуч (правим боком у напрямку руху). По черзі відштовхуючись руками й опускаючи ноги стати в стійку ноги нарізно, руки в сторони (лівим боком у напрямку руху). Руки і ноги ставити на одній лінії.

Основні елементи техніки перевороту:

1. Сполучення маху й поштовху ногами.

2. Послідовна опора руками при виході в стійку ноги нарізно з поворотом.

3. Витягнуте розташування всіх ланок тіла в стійці на руках, но­ги нарізно (руки, тулуб, ноги).

4. Послідовне опускання ніг зі стійки на руках у стійку ноги нарізно.

5. При виконанні перевороту з ходу необхідно домогтися сполучення швидкості розбігу й темпового підскоку з переором колесом.

Послідовність навчання:

1. Повторити стійку на руках, ноги нарізно за допомогою або з опорою ногами об гімнастичну стінку.

2. Зі стійки у напрямку виконання перевороту поштовхом однієї й махом іншої, стійка на руках, ноги нарізно з поворотом (з підтримкою за ноги) з боку спини.

3. Зі стійки на руках, ноги нарізно (боком у напрямку перево­роту), за допомогою опускання в стійку ноги нарізно (друга частина перевороту).

4. Переворот у сполученні з темповим підскоком за допомогою і самостійно.

5. Переворот убік із ходу.

6. Два й більше перевороти підряд.

Страховка: стоячи з боку спини, захопити руками схресно за тулуб (біля пояса) або однією рукою за тулуб, а іншою під плече й супроводжувати рух до його завершення.

 


Читайте також:

  1. Акробатичні вправи
  2. Завдання. Вправи.
  3. Задачі і вправи.
  4. Приклад вправи.




Переглядів: 6662

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | Акробатичні вправи

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.