Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



V. Питання туристично-спортивної діяльності

IV. Організація і проведення масових заходів

4.1. Походи вихідного дня. Екскурсії.

Походи вихідного дня (ПВД) - найбільш масовий і доступний вид туристичного походу. Використання ПВД для виконання нормативів на значок "Турист України" з різних видів туризму. Розподіл ПВД на пізнавальні, тренувальні і змагальні. Визначення району ПВД та мети. Комплектування групи та розподіл обов'язків. Розробка маршруту та графіку руху. Кошторис ПВД. Підведення підсумків. Оглядові та тематичні екскурсії. їх організація.

4.2. Правила змагань з техніки туризму, методика їх суддівства та проведення. Основні нормативні документи для проведення змагань з техніки туризму. Обов'язкове дотримання "Правил змагань" суддями та учасниками. Види змагань з техніки туризму. Дистанції змагань з видів туризму та класифікація дистанцій. Виконання нормативів для присвоєння спортивних розрядів і звань на дистанціях різних класів.

Методика проведення змагань та їх суддівство, проведення суддівських семінарів. Положення про суддів зі спорту та єдина спортивна класифікація України. Підсумки змагань для команд, учасників, суддів та організаторів. 4.3. Організація і проведення чемпіонатів, туристичних зльотів. Головна задача чемпіонатів, зльотів та інших спортивних масових заходів - подальша популяризація занять спортивним туризмом як найбільш масовим і доступним видом спорту, пізнання та відпочинку, найбільш ефективним засобом втілення здорового способу життя. Туристичні масові заходи як ефективна форма співпраці туристично-спортивних та комерційних організацій. Положення про захід, план його проведення, кошторис, дозвіл органів влади і спеціалізованих структур на його проведення. Підготовка місць проведення туристичних заходів, технічне забезпечення. Особливості у проведенні заочних чемпіонатів туристичних спортивних походів. Нагородження переможців. Реклама через засоби масової інформації.

5.1.Фінансування туристично-спортивних заходів.

Джерела фінансування спортивного туризму: державний бюджет, спонсорські кошти, членські внески, надходження від господарської діяльності тощо. Розподіл коштів на утримання організації, проведення заходів, підготовку кадрів, придбання спорядження, на пропаганду та агітацію тощо.

5.2.Організація платних послуг.

Організація комерційно-господарської діяльності у спортивному туризму: проведення екскурсій, подорожей, походів; організація навчальних послуг; надходження від пунктів прокату туристського спорядження, від надання посередницьких послуг; виготовлення та реалізації спеціального туристичного спорядження, а також інша діяльність, що не суперечить чинному законодавству.

5.3.Складання кошторисів і калькуляцій на послуги та заходи.

Особливості складання кошторисів на різні види послуг та заходи. Приклади підготовки кошторисів. Основні види витрат: оренда приміщення, придбання та тиражування нормативних, методичних та інших навчальних матеріалів, оплата праці викладацького складу та обслуговуючого персоналу, проїзд, провезення вантажу, добові у дорозі, харчування, медичне забезпечення та господарчі товари, прокат спорядження, канцтовари, нагородження, транспортне обслуговування тощо.

Звіт про виконання кошторису.

5.4. Організація туристичного сервісу.

Поняття туристичної послуги як результату діяльності по задоволенню потреб туристів. Види основних послуг (екскурсії, подорожі, походи). Вимоги до туристичних послуг: обов'язкові (безпека життя і здоров'я, збереження майна туристів, охорона навколишнього середовища) та рекомендовані послуги (відповідність призначенню, точність та своєчасність виконання, етичність поведінки обслуговуючого персоналу тощо). Основні нормативні документи.

 

 


Читайте також:

  1. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  2. IV. Питання самоконтролю.
  3. IІI. Формулювання мети і завдань уроку. Мотивація учбової діяльності
  4. V. Питання для самоконтолю
  5. VI . Екзаменаційні питання з історії української культури
  6. А.1 Стан , та проблемні питання застосування симетричної та асиметричної криптографії.
  7. Абсолютні та відності показники результатів діяльності підприємства.
  8. Автоматизація банківської діяльності в Україні
  9. Автоматизація метрологічної діяльності
  10. АДАПТАЦІЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН ДО М'ЯЗОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
  11. Аксіоми безпеки життєдіяльності.




Переглядів: 1681

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
II. Організація і проведення спортивних походів | Питання№1.Загальне поняття про доходи їх класифікація.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.169 сек.