Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Шаблони PowerPoint

Майстер автосодержания PowerPoint

 

Майстер автосодержания PowerPoint(рис. 1.1) допомагає вибрати один з декількох вмонтованих шаблонів вмісту, а також пропонує цікаві ідеї щодо створюваної презентації, початкового тексту, форматування та організації слайдів.

 

 

Діалогове вікно вибору способу створення презентації

 

Шаблони (рис. 1.2) охоплюють широкий спектр зокрема наради робочих груп, інформаційні кіоски, дипломи, афіші, календарі подій і навіть домашні Web-сторінки.

 

 

Діалогове вікно вибору шаблона презентації

Крім того, є шаблони компанії Dale Carnegie Training, що містять рекомендації з питання методів підвищення якості презентацій. Пропонується безліч нових шаблонів різноманітного характеру, застосовуваних до слайдів, у тому числі ряд анімаційних шаблонів з готовою анімацією. Можна вибрати визначений стиль оформлення презентації (рис. 1.3). Передбачено стандартну розмітку шаблона слайду (рис. 1.4), при якій у кожній зоні слайду буде розташовуватися відповідний вигляд інформації, наприклад діаграма тільки праворуч, а текст - ліворуч.

 

 

Рис. 1.4. Шаблон розмітки для розміщення інформації в слайді

Так само як і в програмі Word, у PowerPoint виконується перевірка орфографії тексту в ході його набору, і можливі помилки відзначаються безпосередньо в документі. При виділені відзначеного тексту правою кнопкою миші пропонуються варіанти правильного написання.

За допомогою кнопки <Скасувати> на панелі інструментів Стандартнаможна вибрати дію, яку варто скасувати. Граничне число дій, що відслідковуються в програмі PowerPoint на випадок скасування, можна змінити в діалоговому вікні "Виправлення" Командою меню Сервіс, Параметри.

Нова кнопка <Підсумковий слайд>, яка розташована на панелі інструментів Сортувальник слайдів, дозволяє створювати підсумковий слайд для презентації, із застосуванням заголовків обраних слайдів. Додавши в ці заголовки гіперпосилання, підсумковий слайд можна перетворити в слайд порядку денного. За допомогою слайда порядку денного можна швидко перейти в конкретний розділ презентації.

 

5. Рекомендації по створенню презентації

 

При створенні слайдів презентації основну увагу необхідно приділяти їхньому змістові. Анімація, переходи й інші інструментальні засоби використовуються для підкреслення визначальних аспектів зведень, що повідомляються, але так щоб не відволікати увагу аудиторії на спецефекти. Подібних правил варто дотримуватися й у відношенні звуку. Музика, що зазвучить під час переходу з одного слайда на інший або під час анімації, сконцентрує увагу глядачів на демонстрованих слайдах. Однак зловживання звуковими ефектами може відвернути увагу слухачів від важливих моментів. Реакція аудиторії залежить також від темпу проведення презентації. Так, занадто швидка зміна слайдів стомлює, а занадто повільна може подіяти розслабляюче.

Засоби програми PowerPoint дозволяють відкорегувати темп показу перед проведенням презентації. Під час репетиції можна перевірити наочне оформлення слайдів. Суцільний текст і безліч малюнків можуть не зацікавити аудиторію. Якщо Ви вирішите, що зайвого тексту є багато, розбийте слайд на два або три, а потім збільшіть розмір шрифту.

Для редагування кольорових об’єктів, з метою їх більш точної передачі при друці в чорно-білому варіанті, клацніть по кнопці <Чорно-біле зображення >.

Крім створення і редагування заміток у режимі заміток, програма PowerPoint має можливість включати в слайди замітки доповідача в режимі слайдів і в режимі структури. Таким чином, можна працювати із замітками одночасно з текстом і графікою, що містяться на слайді. Вікно заміток доповідача залишається відкритим - навіть при переході до іншого слайду - доти, поки Ви самі його не закриєте. В режимі структури PowerPoint показує мініатюрне зображення слайда, над яким у даний момент ведеться робота. Ця нова можливість дозволяє безпосередньо відслідковувати хід заповнення слайда текстом, щоб вчасно перейти на новий слайд.

Режим чорно-білого зображення, вперше введений у програму PowerPoint 95, дозволяє переглядати слайди при друці в чорно-білому варіанті. Для переходу в даний режим досить клацнути по об'єкті правою кнопкою миші. При цьому можна вносити зміни в загальні параметри документу. Внесені зміни не відображаються на кольорових вставках. В електронну презентацію можна включати примітки, не переглядаючи вмісту слайдів.

Примітки можна сховати, змінити їхню форму, а також колір поля чи приміток. При додаванні до слайда примітки програма PowerPoint автоматично відображає панель інструментів Рецензування. Щоб запам'ятати який-небудь намір, за допомогою цієї панелі можна сформулювати задачу і відправити її в програму Microsoft Outlook. По закінченні роботи над оглядом презентації її можна відправити по електронній пошті іншому користувачеві через Microsoft Outlook.

 

 


Читайте також:

  1. Для створення і демонстрації презентацій призначена про­грама PowerPoint, яка дає змогу, зокрема, використати в презен­тації мультимедійні ефекти.
  2. Шаблони
  3. Шаблони




Переглядів: 1094

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
План лекції | Місце бізнес-планів в системі планування системи споживчої кооперації

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.015 сек.