Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Призначення журналів.

 

Журнал призначений для збереження і роботи з документами в системі “1С Під приємство”. Кількість журналів, їх зовнішній вигляд визначається в конфігураторі.

Журнал операцій. Вся інформація про господарські операції підприємства потрапляє в журнал операцій. Для цього потрібно виконати Операції/ Журнал опе рацій. Для зручності його можна розділити на дві частини. У верхній частині будуть відмічатися список операцій, а в нижній бухгалтерські проводки.

Щоб переглянути всі операції пов’язані, утворені якимось документом (при бутковими накладними) досить знайти в журналі будь-яку операцію, помістити курсор у стовпчик Документ і натиснути кнопку Отбор по колонке. В журналі операцій будуть показані тільки ці операції.

Журнал проводок. (Операції/ Журнал проводок). Журнал проводок дозволяє переглянути у вигляді єдиного списку проводок, що відносяться до різних операцій. На відміну від Журналу операцій, Журнал проводок є тільки засобом перегляду проводок. Створити проводку можна за допомогою кнопки Новая строка. Буде відкрите вікно для введення операцій, у якому уже можна ввести необхідні проводки. В Журналі проводок можна обмежити інтервал видимості проводок. Мінімальний інтервал – 1 день. У Журналі проводок є графа № журналу, така графа є в табличній частині операцій. У цю графу можна ввести № Журналу операцій (двох символьний код з букв і цифр).

Журнал документів. Документи в програмі “1С Підприємство” – це своєрідний електронний аналог звичайного бухгалтерського документа. Кожен бухгалтер знає: рахунок фактури, балансовий звіт. За бухгалтерським змістом, документ “1С Підприємство” – відповідають паперовим бухгалтерським документам, але мають більш широкі можливості.

Журнал документів можна відкрити, виконавши команду Операції/ Журнал документів. На екрані з’явиться список журналів документів, що існують в системі. В цьому списку клавішею, чи мишею необхідно вибрати нам потрібний нам журнал і натиснути кнопку ОК. Вікно з журналом документів у загальному випадку є таблицею, що має 4 графи:

· Дата.

· Час.

· Документ.

· Номер.

Для швидкого переходу спочатку або в кінець журналу, можна використовувати клавіші [Home] і [End]. Для переміщення курсору по журналу використовують Ctrl+] з наступною датою Ctrl+[ з попередньою датою. Коли вікно журналу викликається на екран, інтервал видимості автоматично встановлюється таким, як визначено в настроюванні параметру журналу. Для зміни інтервалу видимості необхідно:

1) Вибрати пункт, інтервал в меню действия.

2) На панелі інструментів необхідно натиснути [↔]. На екрані буде виведено запит параметри журналу (з і по).

Введення нового документу відбувається за допомогою клавіші [Ins] або краще і легше . У головному меню програми відкрити меню Действия і вибрати пункт Новий. Якщо в системі існує багато видів документів і ви не пам’ятаєте в якому журналі, вам необхідно відкрити новий журнал. Документи введені в новий журнал автоматично відображаються в всіх журналах.

В журналі проводок і операцій можна ввести новий рядок за допомогою клавіші

Редагування журналу та проведення документів.

Редагування інших реквізитів документа можна використовуючи різні способи, залежно від типу значення реквізиту, що визначається конфігурацією.

Для коригування необхідно виділити його мишею і натиснути [Shift]+ 8. Змінити значення реквізиту і натиснути клавішу 8. Для видалення рядка необхідно клавішею, чи мишею вибрати потрібний рядок і натиснути клавішу [Del] або на панелі інструментів .

Для копіювання рядка необхідно мишею вибрати потрібний рядок і натиснути [F9] або . Для відміни виділення документа, слід натиснути [Del] або мишею кнопку і відповісти на запит.

Проведення документа називається дія, що виконує зміни інших даних системи на підставі інформації документа. Щоб відмінити проведення документа, потрібно в меню Действия вибрати функцію Создать документ неправеденным.

 



Читайте також:

  1. Аварійно-рятувальні підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, їх призначення і склад.
  2. Автоматизація процесу призначення IP-адрес
  3. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  4. Бізнес-планування, його суть та призначення
  5. Будівельні домкрати, їх призначення, класифікація та конструкція.
  6. Будівельні лебідки, їх призначення, класифікація та конструкція.
  7. Будівельні підйомники, їх призначення, класифікація та конструкція.
  8. Бурові долота спеціального призначення
  9. Бурові установки для буріння стволів, їх призначення і класифікація.
  10. Бюджетна класифікація: будова, роль і призначення видатків.
  11. Бюджетні призначення
  12. Валютні системи : поняття, структура, призначення.




Переглядів: 1255

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Типова конфігурація “Бухгалтерський облік для України”. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.