Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник


Літературно-мистецькі і культурологічні організації

Вони сприяють розвитку творчого потенціалу молоді та об'єднують прихильників культурно-просвітницької, літературної діяльності, певної течії в мистецтві тощо. Специфіка їхньої роботи полягає у культурно-просвітницькій і творчій спрямованості. Участь молоді у діяльності літературно-мистецьких та культурологічних організацій сприяє розв'язанню проблеми їхньої самореалізації через творчий, інтелектуальний, професійний розвиток.

Нині молодіжні громадські організації літературного, мистецького, просвітницького, історико-культурного спрямування поширені не лише на місцевому, а й на всеукраїнському рівні.

Асоціація "КВН України". Заснована у 2000 р. її діяльність спрямована на сприяння популяризації КВНівського руху в Україні; пошук талановитих, творчих виконавців та колективів; пропаганду творчості самобутніх молодіжних колективів України; організацію змістовного відпочинку та дозвілля молоді. Форми роботи: організування і проведення чемпіонатів, фестивалів, концертів, шоу, семінарів та інших форм навчання членів Асоціації, які є учасниками та керівниками команд КВН, благодійних заходів; заснування засобів масової інформації; участь у телевізійних програмах КВН.

Всеукраїнська асоціація молодих дослідників фольклору. Виникла у 2001 р. Організація орієнтується на реалізацію наукових, культурних і творчих інтересів молоді у сфері народної творчості та культури, популяризацію фольклору серед молоді, виховання молодих поколінь на основі народних традицій своєї країни. Форми роботи: організація конференцій, семінарів, лекцій, тренінгів із фольклору; проведення концертів, творчих звітів, зльотів, оглядів, фольклорних свят, фестивалів, вечорниць, виставок тощо; фольклорні походи, налагодження роботи фольклорних молодіжних таборів, шкіл народної майстерності.

ВМГО "Федерація сучасної хореографи та вокалу України "Прем'єр Ліга"". Заснована у 2003 р. Федерація спрямовує зусилля на пошук, підтримку та заохочення творчо обдарованих дітей і молоді, зокрема з регіонів; створення в Україні сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу обдарованих юнаків і дівчат. Традиційна форма роботи - організація та проведення в межах Всеукраїнського мистецького фестивалю телеконкурсу молодих естрадних виконавців України "Прем'єр ліга".

ВМГО "Союз обдарованої молоді". Діяльність спілки, заснованої у 2005 р., полягає у захисті інтересів обдарованої молоді та сприянні ефективній реалізації її можливостей, зокрема пошуку і підтримці обдарованої молоді переважно із незахищених верств населення, реалізації програм, проектів, ініціатив, заходів (олімпіади, конкурси, вікторини), просвітницьких і мистецьких проектів, наприклад:

- "Країна знань" (розвиток інтелектуального потенціалу української молоді, популяризація наукової інформації серед молодого покоління та підтримка досліджень молодих науковців у різноманітних галузях науки);

- "Нова українська культура" (сприяння відродженню традицій української культури і творення нової української культури);

- "Наукові дослідження феномену обдарованості" (всебічне наукове вивчення феномену обдарованості та розроблення науково обґрунтованих рекомендацій для вдосконалення роботи практиків з обдарованою молоддю).


Читайте також:

 1. IV. Закономірності структурно-функціональної організації спинного мозку
 2. PR-відділ організації: переваги і недоліки
 3. V Практично всі психічні процеси роблять свій внесок в специфіку організації свідомості та самосвідомості.
 4. АГЕНТ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ АВІАПЕРЕВЕЗЕНЬ
 5. Акти з охорони праці в організації.
 6. Акти з охорони праці, що діють в організації, їх склад і структура.
 7. Актуальні тенденції організації іншомовної освіти в контексті євроінтеграції.
 8. Аналіз сильних та слабких сторін організації
 9. Аналіз та планування витрат організації на професійне навчання персоналу
 10. База управлінських рішень і закони організації.
 11. Базові напрями організації захисту інформації ІКСМ.
 12. Баланс надходження коштів організації (оперативний фінансовий план) на 20__ р.
Переглядів: 453

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Наукові та професійно спрямовані молодіжні організації | Релігійні організації молоді

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.