МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Тема: Договір поставкиЗадача № 5 Згідно договору поставки, укладеному між виробничим об’єднанням “Продмаш” і міськмолокозаводом, перший повинен поставляти необхідне для реконструкції молокозаводу обладнання за узгодженим переліком рівними партіями по кварталах і місяцях. В серпні 1996 року об’єднання відвантажило чергову партію обладнання і виставило молокозаводу рахунок на оплату у сумі 600 тис. грн. Тема: Виконання договірних зобов’язань Задача № 4 Тема: Укладання господарського договору Задача №3 При підписанні договору планової поставки між універсамом “Славутич” і макаронною фабрикою “Світанок” виникли розбіжності. Адміністрація універсаму, підписавши договір поставки і склавши протокол розбіжностей, повернула їх постачальнику – макаронній фабриці у 10-денний строк з дня одержання від неї договору. Фабрика з протоколом розбіжностей не погодилась і уклала договір поставки з магазином “Продтовари”.
У вступній частинівизначте поняття і значення господарського договору, покажіть порядок його укладення, порядок розгляду переддоговірних спорів.
В резолютивній частинідайте аргументовані, з посиланням на конкретні нормативні акти, відповіді на запитання: 1. Чи мають місце неправомірні дії постачальника (макаронної фабрики.) Якщо так, або ні, то чому? 2. Чи вважається договір поставки між універсамом і фабрикою укладеним, виходячи з умов задачі? Якщо так, або ні, то чому? 3. Що, в які строки і у відповідності з якими нормативними актами має право зробити постачальник, якщо він не погодився з протоколом розбіжностей універсаму? Молокозавод відмовився від одержання цієї партії обладнання і його оплати, посилаючись на те, що воно поставлене достроково. В подальшому виявилось, що він помилково вважав поставку достроковою. У вступній частині рішення висвітліть порядок виконання договірних зобов’язань, питання відповідальності за невиконання договірних зобов’язань. В резолютивній частині: 1. Дайте аргументовані, з посиланням на конкретні нормативні акти, відповіді на запитання: а) якою має бути майнова відповідальність покупця (молокозаводу) за необгрунтовану відмову від одержання обладнання, її розмір? б) в який орган, на протязі якого часу і за яких умов може звернутися за вирішенням спору об’єднання “Продмаш”? 2. Напишіть претензію до молокозаводу від імені об’єднання “Продмаш”, дотримуючись вимог Господарсько-процесуального Кодексу України щодо її форми і змісту.
Виробниче об’єднання хлібопродуктів (м.Київ) згідно договору поставки на 1996 р. повинно було поставити кондитерській фабриці (м.Львів) борошно на суму 1.8 млн.грн. В першому кварталі поставка була виконана. Але борошно поставлялось з відхиленнями від передбаченого в договорі асортименту. В результаті цих відхилень кондфабрика поставила свою продукцію в торгівельну мережу також в іншому асортименті, і у зв’язку з цим сплатила неустойку в сумі 20 тис.грн. Кондитерська фабрика зажадала від об’єднання в тижневий строк доставити борошно у передбаченому договором асортименті, сплатити штраф у розмірі 20% вартості недопоставленого асортименту борошна і відшкодувати збитки. Об’єднання у 15-денний строк вказане борошно допоставило, а від сплати штрафу і відшкодування збитків відмовилось, вважаючи, що тлумачення договору кондфабрикою є формальним, оскільки недопоставка сортового борошна в цілому не вплинула на обсяг випущеної нею продукції. У вступній частині рішення висвітлітьпоняття і зміст договору поставки, питання про кількість, асортимент, строки і порядок поставки товарів, майнову відповідальність сторін за порушення зобов’язань, передбачених законодавством і договорами. В резолютивній частині: 1. Дайте аргументовані, з посиланням на конкретні нормативні акти, відповіді на наступні запитання, виходячи з умов цієї задачі: а) яку майнову відповідальність і в якому розмірі повинне нести виробниче об’єднання хлібопродуктів згідно чинних нормативних актів? б) яким органом, в які строки і за яких умов може вирішуватись цей спір? 2. Напишіть претензію від імені кондфабрики до об’єднання хлібопродуктів, дотримуючись вимог Господарсько-процесуального Кодексу України щодо її форми і змісту (ст.6). Читайте також:
|
||||||||
|