На рис.4/3.11 наведено зображення насосної установки зібраної на основі відцентрового насосу. Підключення напірного трубопроводу і трубопроводу всмоктування до насосу доцільно проводити через засувки. Це дозволяє демонтувати насос для заміни або проведення ремонтних робіт без порушення трубопроводів та опорожнення ємностей до яких насос підключений. Трубка дренажу та клапан спуску повітря призначенні для опорожнення насосу. Особливо це важливо якщо насос призначений для подачі води і встановлений на відкритій площадці або в приміщенні, що не опалюється в зимовий період. Ці ж засоби використовуються для заповнення насосу і лінії всмоктування рідиною перед першим пуском. Якщо насос встановлений на всмоктування рідини (рівень осі насосу вище від рівня рідини в ємності з якої її забирають)
Для збільшення продуктивності відцентрові насоси можна встановлювати паралельно. Встановлювати паралельно можна лише насоси з однаковим нульовим напором – максимальним напором. В цьому випадку продуктивність насосів додається. Якщо паралельно встановити насоси з різним напором, то більш потужний насос буде блокувати роботу менш потужного насосу. Паралельне встановлення насосу вигідне тим, що при змінній потребі легше регулювати витрату рідини відключаючи один чи інший насос. При тому робота працюючого насосу залишається в оптимальній зоні.
Для збільшення напору відцентрових насосів їх включають послідовно. Формально включати послідовно можна будь які відцентрові насоси. Але економічно це невигідно. Для створення відцентрових насосів з високим напором їх виготовляють багатоколісними з послідовним під’єднанням коліс, як це показано на рис.4/3.12.