Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Особливості влаштування АПВ на повітряних вимикачах

Нормальна робота повітряного вимикача забезпечується за умови, що стиснуте повітря в його резервуарах знаходиться під відповідним тиском. Ця особливість вимагає здійснення контролю за тиском стиснутого повітря і блокування ланцюгів управління при зниженні тиску до недопустимо низького рівня.

При відключенні і включенні вимикача витрачається частина повітря, яке запасене в його резервуарах і відповідно знижується його тиск. Найбільш витрачається повітря і знижується тиск в резервуарах при відключенні вимикача. Найбільш важкі умови роботи вимикача, обладнаного АПВ.

В цьому випадку тиск і запас повітря мають бути достатніми для забезпечення нормальної роботи вимикача в циклі неуспішного АПВ, тобто в циклі О-В-О

Рис. 2.6. Схема електричного АПВ однократної дії для лінії з повітряним вимикачем.

 

(Відключення –Включення–Відключення). При цьому повинна зберегтися номінальна потужність відключення при найменшому тиску. Для сучасних вимикачів 110-500 кВ типів ВВ та ВВН тиск складає 2.0;1.9 та 1.6 МПа. Використовуються також уніфіковані повітряні вимикачі робочим тиском 4 МПа. Контроль за тиском повітря і блокування ланцюгів управління вимикачем здійснюється за допомогою електроконтактних манометрів з відповідними уставками.

На рис. 2. 6 приведена схема електричного однократного АПВ для лінії з повітряним вимикачем. Пуск схеми АПВ здійснюється при замкненні контактів реле положення “Відключено” KQT.1 і реле фіксації KQ.1 в ланцюгу обмотки реле часу КТ. Ланцюг пуска АПВ контролюється також контактом KLP.1 реле KLP—повторювача положення контакта манометра KSP, котрий замикається при тиску 1,6МПа і вище, дозволяючи діяти АПВ.

Контакти реле KLP (KLP.2 і KLP.3) включені також в ланцюгах катушок включення YAC і відключення YAT для запобігання дії вимикача при тиску нижче 1,6МПа. Так як тиск повітря в резервуарах знижується при включенні вимикача незначно, включення вимикача при тиску 1,6МПа допустиме. У випадку включення вимикача на стійке КЗ він буде відключений дією релейного захисту знову, так як мінімальний допустимий тиск для відключення вимикача дорівнює 1,6МПа.

Для запобігання дії АПВ у випадку дистанційного включення вимикача на КЗ одночасно з подачею команди на включення здійснюється розряд кондесатора С пристрою АПВ через опір R3 за допомогою замикаючого контакта ключа управління SA. Проміжне реле KLP, окрім паралельної обмотки, має дві послідовних обмотки, які включені послідовно з катушками включення YAC і відключення YAT. Наявність цих обмоток забезпечує завершення процесу включення чи відключення вимикача у випадку розмикання при цьому контактів манометра KSP.

Паралельно до послідовних обмоток KLP включено резистор R6, завдяки чому забезпечується контроль справності ланцюгів УАС і УАТ при розімкнутому положенні контактів реле KSP (при тиску нижче 1,6 МПа).

Якщо після відключення пошкодженої лінії тиск в резервуарах стане нижче 1,6МПа, а реле KLP розімкне свій контакт KLP.1, не дозволяючи працювати реле часу КТ АПВ. Після того, як тиск відновиться, пройде пуск АПВ і через відповідну витримку часу реле КТ включиться вимикач.

Тому таку схему АПВ називають схемою з очікуванням відновлення тиску.

Таке АПВ виконується з витримкою часу більше 1,0 с.

 


Читайте також:

  1. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  2. VI.3.3. Особливості концепції Йоганна Гайнріха Песталоцці
  3. VI.3.4. Особливості концепції Йоганна Фрідриха Гербарта
  4. А. Особливості диференціації навчального процесу в школах США
  5. Агітація за і проти та деякі особливості її техніки.
  6. Аграрне виробництво і його особливості
  7. Аграрне право як галузь права, його історичні витоки та особливості.
  8. АНАТОМІЯ І ФІЗІОЛОГІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА ПЕРИФЕРИЧНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ, ЇЇ ВІКОВІ ОСОБЛИВОСТІ
  9. Анатомо-фізіолгічні особливості
  10. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка та її вплив на його психологічні особливості й поведінку.
  11. Анатомо-фізіологічні особливості молодших школярів
  12. Антисептики ароматичного ряду (фенол чистий, іхтіол, дьоготь, мазь Вількінсона, лінімент за Вишневським). Особливості протимікробної дії та застосування.




Переглядів: 828

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Особливості влаштування схем АПВ на телемеханізованих підстанціях. | Влаштування схем АПВ на змінному оперативному струмі

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.08 сек.