Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Палітра інструментів

Палітри

Інструмент Background Erazer

Новий інструмент програми призначений спеціально для тонкої ручної роботи з екстракції зображень. Його дія схожа на роботу звичайного ластику (Eraser). Різниця в тому, що Background Eraser видаляє області зображення за принципом близькості кольору. Дистанційні області становячся прозорими, тобто Background Eraser діє на шарі Якщо їх у зображенні немає (тільки фоновий), то при роботі інструмента програма створює шар.

 

На екрані можуть знаходитися і інші вікна, вони називаються палітрами (palettes). Слово "палітра" трактується в даному випадку кілька вольно - це допоміжне вікно з вільно змінюваними розмірами і місцем розташування, в якому згруповані елементи керування, призначені для виконання типової операції. Наприклад, палітра інструментів дозволяє вибрати необхідний інструмент, палітра кистей - вибрати або створити кисть, палітра кольорів - визначити колір, інформаційна палітра - одержати необхідну інформацію, і т. п.

Те, що палітри можна розташовувати в будь-якому місці екрану, об'єднувати їх в групи, змінювати розміри і забирати з екрана, коли вони не потрібні, дозволяє раціонально використовувати площу екрану і забезпечує інтуїтивно ясне виконання багатьох операцій і легкий доступ до більшості засобів програми.

Виведення на екран і видалення палітр

У меню Window знаходяться команди, що дозволяють показати або прибрати з екрану кожну з наявних у програмі палітр. Якщо палітра відсутня на екрані, то пункт меню, що містить її назва, починається зі слова Show. При виборі цього пункту палітра негайно з'явиться в головному вікні програми. Якщо палітра уже відображається, то відповідний пункт починається зі слова Hide, подальший вибір даної команди приведе до зникнення палітри з екрану.

Можливість сховати палітру передбачена для того, щоб не займати корисну площу екрану невикористовуваними елементами управління, адже на цьому місці може демонструватися редаговане зображення!

 

Після першого запуску Photoshop ліворуч знаходиться вертикальна палітра інструментів (Toolbox), більшість з яких звичні для художника (наприклад, Pencil, Paintbrush, Eraser, Airbrush), є й такі, які зазвичай використовують фотографи (наприклад, Dodge або Burn ), деякі інструменти не мають аналогів поза програми (наприклад, інструменти виділення областей). Кожен інструмент в палітрі представлений кнопкою з його символічним зображенням - піктограмою.

Деякі інструменти об'єднані в групи за критерієм спорідненості функцій. У палітрі інструментів при цьому представлена ​​піктограма тільки одного з інструментів групи, а інші інструменти "сховані". Для того щоб вибрати в тій же групі інший інструмент, слід протягом секунди утримувати кнопку інструмента. Поруч з інструментом з'являться піктограми всіх схованих до цього інструментів групи, спливаюча панель інструментів. Тепер за допомогою миші можна вибрати піктограму будь-якого інструмента групи, який відразу з'явиться в палітрі інструментів. Знаходився на його місці інструмент стане "схованим". Кнопки згрупованих інструментів мають у правому нижньому кутку піктограми маленьку трикутну стрілку.

 


Читайте також:

  1. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  2. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  3. Бізнес-план як один із головних інструментів редакційного планування
  4. Види та характеристики інструментів власності.
  5. Вимоги до інструментів та пристосувань.
  6. Відмінності кредитних деривативів від похідних фінансових інструментів.
  7. Відповідно до інструментів мзахистуінтелектуальної власності
  8. Для досягнення зазначених цілей валютна політика центрального банку може передбачати таке використання відповідних інструментів.
  9. Еволюція світового ринку похідних фінансових інструментів.
  10. Еволюція світового ринку похідних фінансових інструментів.
  11. Застосування нетарифних інструментів та інтереси України
  12. Зберігання матеріалів та інструментів, що є небезпечними для здоров'я учнів.




Переглядів: 1382

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Рисуючі інструменти | Функції палітр

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.