Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Функції палітр

Палітра інструментів використовується практично при будь-якій роботі з зображеннями, тому тримайте її на екрані постійно. Решта палітри краще викликати в міру необхідності. Якщо потреба в показі тієї чи іншої палітри не виникає тривалий час, то заберіть її з екрана, щоб не заважала перегляду зображення.

 

Перелік палітр, що є в Photoshop:

 

Ø Палітра Color. Може бути швидко викликана клавішею <F6>. У цій палітрі визначаються два робочих кольори - основний і фоновий. У палітрі задається колірна модель поточного кольору і співвідношення компонентів. Кольори, які визначаються в цій палітрі, використовуються інструментами заливання і малювання.

Ø Палітра Swatches. Дає можливість створення, збереження і завантаження користувацьких, тобто складених вами, колірних каталогів (наборів фарб, аналогічних комплекту тюбиків з фарбами). Поточний каталог демонструється в палітрі, і з нього може бути вибраний основний або фоновий колір. У комплект програми входить декілька стандартних каталогів (наприклад, Pantone, Toyo).

Ø Палітра Brushes. Швидкий виклик здійснюється клавішею <F5>. Всі інструменти малювання Photoshop мають певний розмір і форму мазка, тобто кисть. Кисть задається в палітрі Brushes. Використовуючи цю палітру, ви одержуєте можливість створювати, зберігати і завантажувати набори кистей.

Ø Палітра Options. Змінює свій зміст для кожного інструмента, обраного в палітрі інструментів. Ця палітра призначена для завдання характеристик вибраного інструменту. Багато інструменти в програмі мають велику кількість налаштувань. Палітра Options використовується в роботі практично постійно. Швидко відкрити її можна подвійним клацанням клавішею миші на піктограмі інструмента.

Ø Палітра Info. Може бути швидко викликана клавішею <F8>. У цій палітрі представлена ​​інформація про координати курсору і колір піксела (ів), над яким (і) знаходиться курсор миші. Якщо в зображенні є виділена область, її розміри також вказані в палітрі Info. Тип інформації регулюється в діалоговому вікні властивостей палітри. За допомогою палітри можна перевизначити одиниці виміру, використовувані програмою, і багато іншого.

Ø Палітра Navigator. Використовується для зміни масштабу демонстрації зображення і дозволяє вибрати видимий фрагмент зображення при роботі під збільшенням.

Ø Палітра Layers. Може бути швидко викликана клавішею <F7>. Показує шари, використовувані в поточному документі, і дозволяє задавати режими їхнього відображення. Ідеологія шарів улюблена багатьма користувачами. Більшість операцій із шарами: копіювання, завдання атрибутів, створення шару-маски, переміщення шарів, додавання і зведення й інш. виконується саме в цій палітрі.

Ø Палітра Channels. У Photoshop зображення представляється у вигляді каналів. За допомогою каналів виробляється колірна і тонова корекція (колірні канали), виділення ділянок зображення (альфа-канали), інші важливі операції. Палітра Channels служить для управління каналами зображення. Її застосування ми розглянемо у розділі 4.

Ø Палітра Paths. Як ви, ймовірно, вже знаєте, Photoshop призначений для роботи з точковою графікою. Однак у зображення можуть бути поміщені і об'єктні контури. Вони виконують допоміжну роль, і часто використовуються при створенні ілюстрацій. Палітра Paths призначена для організації роботи з контурами Photoshop.

Ø Палітра Actions. У повсякденній роботі часто зустрічаються повторювані послідовності дій. Ви можете автоматизувати виконання подібних операцій за допомогою палітри Actions. Вона дозволяє включити запис усіх ваших дій усередині програми (як магнітофон для запису всіх звуків), "запам'ятати" їхній і за вимогою відтворювати.

Ø Палітра Character (шрифт) характеристики шрифту можна вибрати на панелі опцій інструменту TYPE (текст).


Читайте також:

  1. Адвокатура в Україні: основні завдання і функції
  2. Алгоритм знаходження ДДНФ (ДКНФ) для даної булевої функції
  3. Але відмінні від значення функції в точці або значення не існує, то точка називається точкою усувного розриву функції .
  4. Аналіз коефіцієнтів цільової функції
  5. АРХІВНІ ДОВІДНИКИ В СИСТЕМІ НДА: ФУНКЦІЇ ТА СТРУКТУРА
  6. Асимптоти графіка функції
  7. Базальні ядра, їх функції, симптоми ураження
  8. Базові функції, логічні функції
  9. Банки як провідні суб’єкти фінансового посередництва. Функції банків.
  10. Банківська система та її основні функції
  11. Банківська система та її структура. Функції Центрального банку.
  12. Банківська система: сутність, принципи побудови та функції. особливості побудови банківської системи в Україн




Переглядів: 1078

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Палітра інструментів | Виділення областей зображення в Adobe Photoshop.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.093 сек.