Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Призначення та будова станини.

Станини.Гаубиця має три станини (рис. 83): нерухому 18і дві рухомі. Ліва і права станини сполучені з нижнім станком шарнірно, а нерухома станина приварена до нижнього станка. У бойовому положенні станини розводяться під кутом 120° щодо нерухомої станини і в цьому положенні фіксуються стопорами. У похідному положенні рухомі станини зводяться до нерухомої і кріпляться до неї стягуючим пристроєм; нерухома станина з'єднується спеціальною рамкою із стволом у його дульної частини. Кожна станина складається з короба, посиленого зсередини і зовні косинцями; до хоботної частини станин приварено плато, яким станини спираються на грунт, а до передньої частини рухомих станин приварені шарнірні частини, за допомогою яких вони закріплені з нижнім станком. Шарнірні частини мають приливи з отворами, в які входять стопора при розведенні станин по-бойовому. Змащування шарнірів проводиться через масльонки і канали в пальцях шарнірів.

 

Рис.83. Станини

1 – права станина; 2 – сошник; 3 – буфер; 4 – рамка в зборі; 5 – стопор; 6 – пружина; 7 – позначка; 8 – прокладка; 9 – гайка; 10 – спеціальний болт; 11 – гайка; 12 – рамка; 13 – важіль; 14 – тримач; 15 – стопор; 16 – важіль у зборі; 17 – тяга; 18 – нерухома станина.

У плато і в накладках є отвори з трьома пазами, через які забиваються в грунт сошники; у забитому положенні сошники стопоряться стопорами. У хоботній частині нерухомої станини приварені два кронштейни на якій кріпиться рамка для кріплення ствола 8 в похідному положенні. На станинах кріпляться сошники в похідному положенні за допомогою утримувачів і буферів. До станин приварені пристрої (упори і утримувачі) для кріплення шанцевого інструменту і приладдя (дві штанги банника, віха, лом, кувалда, прибійник, дві лопати). Крім того до правої станини приварена стійка для установки легко-гідравлічного насоса і планка з покажчиком центру ваги гаубиці в похідному положенні.

Стягуючий пристрій призначений для закріплення станин в похідному положенні. Стягуючий пристрій гаубиці складається з тяги, важеля, стопорної планки, упорів, осей з гайками і шплінтами.

 

3. Призначення, будова та дія гідравлічного домкрату.

Гідравлічний домкрат служить для підняття і опускання гаубиці при переводі з похідного положення в бойове, і назад. Гідравлічний домкрат складається з ручного гідравлічного насоса, бачка в зборі із захисним кожухом, гідравлічного підйомника і пружинного пристрою. Ручний гідравлічний насос служить для перетворення механічної енергії в енергію потоку рідини під тиском.

Дія гідравлічного насоса. Для переводу гаубиці з похідного положення в бойове і назад необхідно:

• повернути вентиль гідравлічного насоса в положення "ЗАКР";

• відстопорити і перевести рукоятку гідравлічного насоса з похідного положення в робоче, і застопорити її. При роботі рукояткою в момент руху плунжера вгору, рідина, що поступила з бачка по трубці в порожнину гідравлічного насоса, долаючи опір пружин всмоктуючого клапана і по отворах плунжера і сопла заповнює порожнину, що знаходиться під розрідженням. У верхньому положенні плунжера тиск в порожнинах врівноважу-ється і у цей момент кулька закриває вхідний отвір.

При русі плунжера вниз рідина поступає через зворотний клапан в гільзі по каналах в робочу порожнину гідравлічного підйомника. Рідина, що поступила в порожнину гідравлічного підйомника висуває циліндр і шток. Одночасно з підйомом гаубиці канати, закріплені на піддоні, стискаючи втулкою пакети пружин, акумулюють енергію для повернення в початкове положення частин гідравлічного підйомника, що висуваються.

Для опускання гаубиці на грунт необхідно повернути вентиль гідравлічного насоса в положення "ВІДКР".

Рідина з робочої порожнини гідравлічного підйомника під дією маси гаубиці витісняється в бачок, при цьому шток і циліндр, висунуті при підйомі гаубиці, починають повертатися в початкове положення, гаубиця починає опускатися. Після припинення дії маси гаубиці на піддон, втягування циліндра і штока відбувається під дією енергії пакету пружин.

 


Читайте також:

  1. II. Будова доменної печі (ДП) і її робота
  2. Аварійно-рятувальні підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, їх призначення і склад.
  3. Автоматизація процесу призначення IP-адрес
  4. Аналіз службового призначення деталей та конструктивних елементів обладнання харчових виробництві, визначення технічних вимог і норм точності при їх виготовленні
  5. Анатомічна будова кісток вільної нижньої кінцівки
  6. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка
  7. Анатомо-фізіологічна перебудова організму підлітка та її вплив на його психологічні особливості й поведінку.
  8. Антигенна будова HDV
  9. АСОЦІАЦІЯ. ПОБУДОВА АСОЦІАТИВНОГО КУЩА
  10. Атмосфера. ЇЇ хімічний склад та будова
  11. Атомно-молекулярна будова речовини.
  12. Базис і надбудова.




Переглядів: 1091

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Призначення та будова нижнього станка. | Електрообладнання гармати.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.