Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Монтаж заземлюючих пристроїв.

. Заземлення підстанції і розподільних пристроїв включає в собі монтаж шин заземлення усередині підстанції і зовнішнього контуру, що заземлює. Найбільш ефективними способами занурення заземлювачів у ґрунт є укручування вертикальних стрижневих електродів за допомогою пристосування з приводом від електросверлилки і удавлення від приводу автоямобура. Монтаж провідників, що заземлюють, усередині приміщень складається з підготовки траси і прокладки провідників, що заземлюють. Спочатку розмічають лінії прокладки на висоті 400—600 мм від рівня підлоги , визначають місця проходів, обходів і відгалужень, а також місця кріплень

(на прямих ділянках — на відстані 600—1000 мм друг від друга, а на поворотах — на відстані 100 мм від вершини кута повороту). Пробивають або свердлять отвори для проходів крізь стіни і перекриття, закладають обойми з листової сталі або обрізки труб, установлюють кріпильні деталі, на яких закріплюють попередньо заготовлені шини заземлення і з’єднують них між собою зварюванням.

Після монтажу заземлювачів складають акт на приховані роботи і на креслення наносять прив’язки пристроїв, що заземлюють, до стаціонарних орієнтирів. Прокладені в землі, або заземлювачі і провідники, що заземлюють, фарбуванню не підлягають.

На підстанціях заземлюють всі елементи електроустаткування і металеві конструкції. Силові трансформатори заземлюють гнучкою перемичкою, виготовленої зі сталевого троса. Перемичку з однієї сторони приварюють до провідника, що заземлює, з іншого боку — приєднують до трансформатора за допомогою болтового з’єднання. Таке з’єднання мають всі апарати, піддані вібрації або частковому демонтажу . Роз’єднувачі заземлюють через раму, плиту приводу й опорний підшипник; корпус допоміжних контактів заземлюють приєднанням до шини заземлення.

Якщо роз’єднувачі в приводі змонтовані на металевих конструкціях, то заземлення виконують шляхом приварювання до них провідника, що заземлює. Місця установки ізоляторів на металевих конструкціях зачищають до блиску і змазують технічним вазеліном. Вимикачі високої напруги і приводи до них заземлюють шляхом приєднання провідника, що заземлює, до болта, що заземлює, на кришці, баці або рамі вимикача, а також на корпусі приводу. При установці вимикача або приводу на сталевій конструкції заземлюючий провідник приварюють до опорної конструкції.

Запобіжники на напругу 6—10 кВ заземлюють шляхом приєднання провідника, що заземлює, до фланців опорних ізоляторів, рами або металевої конструкції, на якій запобіжники встановлені. Розрядники надійно заземлюють через чавунну підставу (цоколь) або вихідний затиск лічильника спрацьовування, приєднуючи провідник, що заземлює, до болта підстави, що заземлює, кожної фази безпосередньо або через лічильник спрацьовування.

При монтажі вимірювальних трансформаторів заземлюють корпус трансформатора напруги або корпус трансформатора струму. Крім того, заземлюють нульову крапку обмотки високої напруги (ВН) трансформатора напруги, приєднуючи мідний гнучкий провід до болта, що заземлює, на корпусі трансформа тора. Нульову крапку або фазний провід обмотки низької напруги (НН) також кріплять до болта, що заземлює, або заземлюють на зборці затисків. Закорочений затиск (невикористаний) обмотки приєднують до болта трансформатора, що заземлює, мідним проводом.


Читайте також:

  1. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  2. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
  3. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
  4. Вибір будівельних машин, механізмів і технологічного транспорту для комплексної механізації монтажних робіт
  5. Вибір, розміщення, режими роботи компенсуючих пристроїв.
  6. ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ
  7. Вимірювання параметрів електротехнічних пристроїв.
  8. Вимоги до монтажу систем газопостачання
  9. Демонтажні роботи
  10. До початку монтажу газових вводів повинні бути загерметизовані вводи в підвальні приміщення всіх інженерних комунікацій.
  11. Електромонтажних робіт.
  12. Електромонтажні роботи




Переглядів: 1714

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Підстанцій. | Монтаж пристроїв, що заземлюють, опорних і прохідних ізоляторів.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.