Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядівКонтакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция


Монтаж пристроїв, що заземлюють, опорних і прохідних ізоляторів.

Реактори при горизонтальному розташуванні фаз заземлюють шляхом приєднання заземлюючих проводів до болтів ізоляторів, що заземлюють. При вертикальному розташуванні фаз заземлюють тільки опорні ізолятори нижчої фази. Заземлюючі проводи не повинні утворити навколо реакторів замкнутих контурів щоб уникнути їхнього перегріву. У силовому трансформаторі з ізольованої нейтраллю заземлюють кожух, обидві направляючі, нейтраль обмотки НН при глухому заземленні і пробивний запобіжник обмотки НН. Металеві частини щитів і пультів, ізольовані від частин, що знаходяться під напругою, з’єднують із заземляючими про відниками, фундаментну раму приварюють до магістралі заземлення не менш чим у двох крапках. Кожну панель приєднують до каркаса в двох-трьох крапках. Також заземлюють камери збірних розподільних пристроїв КРУ і КСО, комплектні трансформаторні підстанції КТП у т.д. Крім того, що заземлює провідник приварюють до рами двер і сітчастих огороджень.

Для приєднання тимчасових переносних заземлень при ремонтних роботах на заземлювальних шинах установлюють планки або баранчики, зачищені до металевого блиску і змазані вазеліном. Місця для накладення переносного заземлення на шинах РУ залишають незабарвленими. Окремі елементи електроустаткування приєднуються до провідників, що заземлюють, паралельно, а не послідовно, тому що при обриві провідника, що заземлює, частина устаткування може виявитися незаземленою.

Монтаж ізоляторів. Опорні і прохідні ізолятори перед призначені для електричної ізоляції струмоведучих частин друг від друга і від землі, а також для кріплення шин до стін, конструкціям і т.п. Кожен тип ізолятора маркірується б у цифра мі, що вказують призначення і характеристику ізолятора по групі механічної міцності на вигин, напрузі і струмові (для прохідних ізоляторів). Наприклад, прохідний ізолятор типу ИП-10/1000—750 ИХЛ-1; тут цифри означають: 10 і 1000— ізолятор на напругу 10 кВ, 1000 А; 750 — зусилля, що руйнує, Н; букви ИХЛ-1 кліматичні умови. Або П-10/1000 — прохідний ізолятор, фарфоровий, армований для внутрішньої установка на 10 кВ а струм 1000 А. Прохідний ізолятор для КРУ має маркірування ПК.

До початку монтажу ретельно оглядають ізолятори, перевіряють міцність арміровки, стан фарфору , відсутність відбитих країв і сколів; поверхню ізолятора очищають, а в прохідних ізоляторах, крім того, поверхню струмоведучого стрижня або шини зачищають і змазують технічним вазеліном. Опорні ізолятори спочатку встановлюють у крайніх точках лінії шин; між цими ізоляторами натягають шнур (або дріт), а потім по шнуру встановлюють і вирівнюють по висоті всі ізолятори, підкладаючи в разі потреби під їхні основи толь або картон, а при установці на металевих конструкціях — листову сталь. Прокладки не повинні виступати за фланці ізоляторов. Фланці ізоляторів не повинні бути утоплені у перегородках або стінах. При подачі на місце монтажу ізолятори піднімають за фланець, а не за ковпачки. Після установки ізоляторів перевіряють і регулюють їхнє положення у вертикальній, горизонтальній і похилій площинах. Ковпачки повинні знаходитися в одній площині (щоб уникнути додаткових натягів від шин, що закріплюються на ізоляторах,), що допускається відхилення 2 мм. Осі всіх опорних або прохідних ізоляторів, не повинні відхилятися убік більш ніж на 5 мм. Положення ковпачків ізоляторів можна вивірювати за допомогою рейки довжиною 3—4 м.

Опорні ізолятори для прокладки по них збірних шин часто встановлюють, разом зі сталевими кріпильними конструкціями або у виді готових укрупнених блоків із прокладеними шинами, зібраних у майстернях. Прохідні ізолятори монтують у тій же послідовності, що й опорні, з деякими зміни мі, що залежать від їхніх особливостей (наявності струмоведучого стрижня і форми фланця).

Сталеві плити для установки прохідних ізоляторів на струм 1000 А и більш складають із двох половин, ізольованих друг від друга немагнітними перемичками. У стики між половинами плит поміщають прокладки з немагнітного матеріалу з отвору мі для проходу і кріплення ізоляторів. Це істотно знижує індукційні втрати електроенергії в сталевих плитах. Лінійні уведення встановлюють таким чином, щоб зовнішня частина введення була в положенні, що виключає скупчення в ньому вологи і твердих опадів.


Читайте також:

 1. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
 2. Cпособы монтажа стальных пролётных строений.
 3. II. Актуалізація опорних знань і вмінь учнів
 4. IІ. Актуалізація опорних знань учнів.
 5. Будівельний генеральний план на стадії виконання окремих видів будівельно-монтажних робіт.
 6. Вал має 5 опорних шийок, зовнішні діаметри яких послідовно збільшуються для полегшення встановлення вала в головку.
 7. Вибір будівельних машин, механізмів і технологічного транспорту для комплексної механізації монтажних робіт
 8. Визначення опорних реакцій трьохшарнірної арки
 9. ВИКОНАННЯ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ РОБІТ
 10. Вимоги до монтажу систем газопостачання
 11. Демонтажні роботи
 12. До початку монтажу газових вводів повинні бути загерметизовані вводи в підвальні приміщення всіх інженерних комунікацій.
Переглядів: 1601

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Монтаж заземлюючих пристроїв. | Монтаж вимикачів навантаження

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.