Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Розвиток сучасної інформаційно-телекомунікаційний інфраструктури міста

Загальноприйнятим є розподіл телекомунікаційний інфраструктури міста на магістральні мережі і на мережі доступу.

Магістральні мережі призначені для транспортування великих потоків інформації між вузлами мережі в інтересах телекомунікаційний операторів або великих корпоративних структур.

Мережі доступу в свою чергу призначені для підключення кінцевих користувачів до магістральних мереж з метою надання їм конкретних телекомунікаційний послуг. У кожному каналі мережі доступу циркулює, як правило, інформація одного користувача або обмеженої групи територіально (або організаційно) об'єднаних користувачів.

Розвиток магістральної телекомунікаційної інфраструктури

Транспортні послуги за своїй природою є оптовими послугами, тобто такими послугами, які надаються або деякому посереднику, який перепродує їх кінцевим користувачам, або великим корпоративним клієнтам, які також орієнтуються на оптові ціни. До того ж при наданні транспортних послуг істотно складніше вводити нові види економічно ефективних послуг, особливо так звані "додані послуги на мережах" (value added network services), які звичайно реалізовуються на програмному або інформаційному рівні, в той час як нові транспортні послуги звичайно вимагають нового обладнання.

Серед проектів створення телекомунікаційний інфраструктури проекти створення транспортних мереж мають найбільш низький поріг входження в бізнес. Створення транспортної інфраструктури будь-якого масштабу стоїть істотно дешевше, ніж створення інфраструктури мереж доступу того ж масштабу. Тому на ринку транспортних телекомунікаційний послуг неминуча найбільш жорстка конкуренція, яка у взаємозв'язку з обставинами, розглянутими вище, утрудняє досягнення економічної ефективності подібних проектів.

Розвиток мереж доступу

Мережі доступу являють собою найбільш розгалужену частину ієрархічних телекомунікаційний систем, що забезпечує сполучення обладнання користувачів з магістральними мережами, по яких передається інформація численних користувачів у вигляді могутніх транспортних потоків.

У цей час є декілька базових технологій побудови мереж доступу. Деякі технології засновані на використанні тільки волоконно-оптичних кабелів, є технології, засновані на комбінації волоконно - оптичних і коаксіальних кабелів. Є проекти розв'язання проблеми абонентского доступу з допомогою радіозасобів, інфрачервоної техніки, передачі сигналу за допомогою лазерного променя в межах прямої видимості.

Розвиток загальноміських інформаційних систем і публічних інформаційних ресурсів

Роботи по створенню і використанню інформаційних ресурсів ведуться у всіх основних напрямах життєдіяльності міста як державними органами, так і комерційними структурами.

Особливу проблему являє собою різноманіття існуючих в місті систем - федеральних, міських, що знаходяться в спільному веденні, корпоративних і персональних. Тому необхідне найшвидше створення "інформаційного кадастру" міста як доповнюючої реєстр муніципальних ресурсів структурно описової характеристики інформаційного потенціалу міста. Інформаційний кадастр, що Пропонується повинен відображати інформаційний потенціал столиці в чотириланцюгової ієрархії: початковий рівень інформаційних ресурсів міста, рівень виробництва інформації в місті для внутрішнього споживання, рівень виробництва інформації для зовнішнього споживання і рівень отримання інформації містом із зовнішньої середи.

Для рішення перерахованих вище задач міські власті повинні направити основні зусилля на розгортання програми розвитку загальноміської інформаційної системи з пріоритетним розвитком підсистем для сфери культури, утворення і інформаційного забезпечення населення.

Конвергенція різних технологій

Одна з новітніх тенденцій – конвергенція існуючих традиційних технологій з Інтернет-технологіями. Так, вже існують моделі стільникових телефонів для мандрівників, оснащені великими дисплеями, виконані у водонепроникному противоударному корпусі і здатні працювати в екстремальних умовах. Вони дозволяють виводити на екран туристичні, міські, топографічні, автодорожний і гідрографічні карти і іншу навігаційну інформацію, повідомляють про місцеположення, швидкість, напрям і час рушення, про номери доріг, ключові пункти і протяжність шляху. З'являються також телефони, управління якими здійснюється голосом (наприклад, голосовий браузер Voyager американської фірми Nuance Communications) і безліч інших розробок.

Одним з прикладів є створення пристроїв конвергенції телевізійних приймачів і персональних комп'ютерів (Web-TV), направлених на створення інтерактивних телепередач з використанням зворотного зв'язку телевізійно - комп'ютерного пристрою з телестудією через Інтернет.

Як правило, на даній стадії реалізовані тільки пілотні проекти, економічна доцільність яких повинна бути перевірена часом. У той же час даний напрям у всьому світі вважається одним з самих перспективних для можливих інвестицій, тому уряду слід би запустити спеціальну програму, сприяючу освоєнню і розвитку новітніх ІКТ, з метою максимальної конвергенції функцій телефону, радіо, телебачення, передачі даних в одному цифровому потоку.


Читайте також:

  1. III. Процедура встановлення категорій об’єктам туристичної інфраструктури
  2. Pp. Розвиток Галицько-волинського князівства за Данила Романовича
  3. V Розвиток кожного нижчого рівня не припиняється з розвитком вищого.
  4. Аграрні реформи та розвиток сільського госпо- дарства в 60-х роках XIX ст. — на початку XX ст.
  5. Адміністративно-територіальний устрій та соціально-економічний розвиток
  6. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  7. Акцентуація характеру – перебільшений розвиток певних властивостей характеру на шкоду іншим, в результаті чого погіршуються відносини з оточуючими людьми.
  8. Античні міста-держави на півдні України, їх культурні традиції.
  9. Античні міста-держави Північного Причорномор'я
  10. Античні міста-держави Північного Причорномор'я
  11. Античні міста-держави Північного Причорномор’я
  12. Античні міста-держави Північного Причорномор’я.




Переглядів: 593

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Забезпечення можливостей використання ІКТ всіма жителями міста | Першочергові заходи, що забезпечують реалізацію концепції рушення в інформаційне суспільство

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.016 сек.