Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Типи операцій на відкритому ринку.

Більшість операцій на відкритому ринку проводяться на ринку з 39 дилерами по операціях з цінними паперами, таз званими «первинними дилерами», декотрі операції проводять з офіційними іноземними та міжнародними інститутами, що мають свої рахунки у ФРБ Нью-Йорка. Всі операції на ринку здійснюються на аукціонах,з усіма первинними дилерами наоголошених тендерах. Торги і процес встановлення ціни автоматизовані. З січня 1997 р. підрозділ ФРБ Нью-Йорка після закінчення операцій оголошує номінальну ціну кожного виду цінних паперів з первинними дилерами.

Види операцій з цінними паперами.

Операції за готівку (миттєві).

Бюро БРБ Нью-Йорка не має права збільшувати портфель цінних паперів шляхом купівлі нових цінних паперів на первинному ринку, оскільки не має права прямо кредитувати казначейство. Для них банк повинен здійснювати будь-яке поповнення шляхом купівлі у первинних дилерів на вторинному ринку чи прямо у міжнародних чи закордонних інститутів.

Купівля-продаж цінних паперів.

При купівлі чи продажу цінних паперів на вторинному ринку, Банк приймає пропозицію первинних дилерів за всіма видами цінних паперів (казначейські векселі чи казначейські цінні папери) і за термінами погашення. Приймаючи рішення, Банк розглядає пропозиції з найбільшою дохідністю (при купівлі) і найменшою дохідністю (при продажу) відповідно до наявної кривої дохідності. Уникаючи великих випусків акцій, Банк визначає обсяг портфелю цінних паперів за видами активів відповідно до загального обсягу заборгованості (простроченої).

Миттєві операції на ринку проводяться нечасто, більшість з них було у 1990 р. Багато років Банк пропонує казначейські векселі в кінці січня, щоб поглинути надлишок валюти внаслідок сезонного зниження валютного курсу і обов’язкових резервів. В 90-х роках закордонний попит на американську валюту компенсував сезонне зменшення іноземної валюти, задовольняючи потреби індивідуальних продавців.

Купівля-продаж в міжнародних та іноземних інститутах.

Купівля-продаж в міжнародних та іноземних інститутах дозволяє Банку здійснювати часткове регулювання портфелю цінних паперів ФРС, не виходячи офіційно на ринок цінних паперів (ціна середня між ринковою ціною купівлі-продажу). Купівля таким чином часто проводилась до 1996 р, коли Банк вирішував здійснювати більшість операцій з купівлі на вторинному ринку у первинних дилерів, роблячи ці операції більш прозорими. Також, останні зрушення в купівлі цінних паперів на ринку з різними термінами погашення надали Банку більшої гнучкості щодо нарощення портфелю цінних паперів ФРС, чи скорочення відповідно до потреби. Продаж такий був нечастий у 90-х роках, оскільки сильний попит на валюту. Обсяги купівлі і продажу в іноземних інститутах публікувались, вони встановлювались змінами у ФРС внутрішніх цінних паперів.

Викуп (погашення). Банк може вибирати шлях зменшення обсяг портфелю цінних паперів ФРС шляхом викупу частини термінових зобов’язань або обміну на нові зобов’язання. Такий підхід дозволяє поступово зменшувати портфель цінних паперів , не виходячи на ринок. Коли заміна зобов’язань неможлива, Банк зобов’язаний викуповувати цінні папери, термін погашення яких настав.

Операції РЕПО. Операції РЕПО здійснюють згідно контракту, коли необхідно закрити зазначену позицію у визначені строки. Тимчасові операції допомагають вирівняти тимчасові дисбаланси між попитом і пропозицією. Банк укладає договори на купівлю , щоб поповнити резерви, і навпаки - договори-продажу, щоб вилучити надлишок.

Облікова ставка

Облікова ставка є відсотковою ставкою комерційних банків та інших депозитних установ за кредитами, які вони отримують від ФРБ у вигляді дисконтного вікна. Федеральні резервні банки пропонують три види дисконтного вікна програми депозитарних установ: первинний кредит, вторинний кредит, і сезонний кредит, кожен зі своєю ставкою. Усі кредити дисконтного вікна повністю забезпечені.

За первинною кредитною програмою кредити надаються на дуже короткий термін (зазвичай на ніч) депозитним установам, що мають в цілому стійкий фінансовий стан.

Депозитні установи, які не мають права на отримання основного кредиту, можуть використати вторинної кредит, щоб задовольнити свої короткострокові потреби в ліквідності або вирішити серйозні фінансові труднощі.

Сезонний кредит поширюється на відносно невелику кількість кредитних організацій, які мають періодичні коливання потреби у фінансових ресурсах протягом року (банки в сільськогосподарських або банки, що спеціалізують на кредитуванні туристів).

Знижка облікової ставки для первинного кредиту (основної кредитної ставки) встановлена вище звичайного рівня короткострокових процентних ставок на ринку. Облікова ставка за вторинним кредитом вища за ставку по первинних кредитах. Ставка дисконтування для сезонного кредит відповідає середньому рівню окремих ринкових ставок. Облікові ставки встановлюються радою директорів кожного резервного банку директорів, з погодженням з Радою Керуючих ФРС. Знижки для трьох програм кредитування однакові у всіх резервних банків.

Резервні вимоги. Резервні вимоги є обсяг коштів, що депозитна установа повинна мати зберігати в резерві під зазначені зобов'язання депозиту у межах, встановлених законом. Депозитні установи повинні зберігати резерви у формі готівки або депозитів у ФРБ.

З жовтня 2008 року, Федеральна резервна система банків буде платити відсотки по обов'язкових резервів і залишки надлишків.

Трансакційні вклади:

0-10,7$ 0 %

10.7- 58.8$ 3 %

Більше 58.8$ 10 %

Анонімні вклади 0 %

Депозити в євровалюті 0 %

 


Читайте також:

  1. IV. Політика держав, юридична регламентація операцій із золотом.
  2. POS -Інтелект - відеоконтроль касових операцій
  3. Автоматизація касових операцій
  4. АДАПТАЦІЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ДО ЗМІНИ ЇЇ ЗАВАНТАЖЕННЯ.
  5. Алгоритми арифметичних операцій над цілими невід’ємними числами у десятковій системі числення.
  6. Аналіз динаміки та структури валютних операцій
  7. Аналіз доходів та витрат від операцій з цінними паперами.
  8. Аналіз ефективності кредитних операцій
  9. Аналіз основних систем трудового і професійного навчання: предметної, предметно-операційної, операційної, операційно-предметної, системи ЦІП, операційно-комплексної тощо.
  10. Аналіз пасивних операцій банку
  11. Аудит банківських та кредитних операцій
  12. Аудит витрат операційної та іншої діяльності




Переглядів: 682

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
МОНЕТАРНА ПОЛІТИКА ФРС | Слайд 1

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.