МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Загальні відомостіЗвезводнювання продуктів збагачення Схеми флотації Флотаційні машини В даний час постарілі типи механічних машин ФМУ40, ФМУ50, ФМУ50М, ФЛ7, ФМУ63, МФУ2-63, установлених раніше на збагачувальних фабриках, заміняються новою моделлю флотаційних машин МФУ6 і МФУ12. Переваги флотаційних машин типу МФУ - висока продуктивність, поліпшений гідроаеродинамічний режим, прямоточне прямування пульпи в камері, що знижує витрати електроенергії. Вибір раціональної технологічної схеми флотації залежить від таких чинників: вимог до якості продуктів флотації; зольності і ступеня метаморфізму вихідного вугілля, його гранулометричного складу, утримання проміжних фракцій, наявності розмокаємих порід і глини, петрографічного складу, флотаційної активності; характеристик флотаційних машин; продуктивності флотаційного відділення, техніко-економічних показників і ін. Можливість одержання при флотації вугілля продуктів кондиційної якості в один прийом дозволяє застосовувати одностадійну пряму схему флотації (рис. 14-18, а). При такій схемі пінний продукт усіх камер (основної флотації) об'єднують у загальний концентрат, а відходи видаляють з останньої камери. Прості (прямі) схеми звичайно застосовують при зольності живлення не більш 20% і флотації розведених пульп.
Рис. 14‑18 – Технологічні схеми флотації вугілля: а – пряма; б – з перечищуванням концентрату останніх камер; в – з перечищуванням концентрату основної флотації; 1 – 6 – флотаційні камери Флотації шламів підвищеної зольності потребує застосування більш складних схем або простих схем із розведенням пульпи, що технологічно майже рівнозначно. Застосовують схеми з перечисткою концентрату в різноманітних варіантах. На рис. 14-18, б показана найбільше поширена схема флотації з перечисткою пінного продукту останніх камер машини в однієї з перших камер цієї ж машини. Перечистна флотація дозволяє поліпшити якість концентрату. Проте застосування схем із декількома операціями в одній машині знижує її продуктивність. Іноді при флотації дуже зольних і важкозбагатимих шламів необхідна перечистка всього пінного продукту. При великому обсязі концентрату його перечищають у самостійній машині (рис. 14-18, в). Схеми з очисною флотацією, коли відходи основної флотації піддають перезбагаченню з метою зниження втрат цінних компонентів, при збагаченні вугілля не застосовують.
Звезводнюванням називають процес зниження утримання вологи в продуктах збагачення. У кінцевих (товарних) продуктах збагачення утримання вологи повинно бути доведене до норм: у концентраті коксівного вугілля - до 7% зимою і 8% улітку, у концентраті енергетичного вугілля - до 9%. На вуглезбагачувальнх фабриках застосовують такі основні методи звезводнювання: 1) Дренування - природне стікання води під дією сили ваги на нерухомих грохотах, в елеваторах і штабелях; 2) Центрифуговання - звезводнювання у відцентровому полі, здійснюване в центрифугах що фільтрує й відсадительного типу; 3) Фільтрування через пористу перегородку за допомогою вакууму на вакуум-фільтрах або надлишковому тиску на фільтрпресах; 4) Грохочення - звезводнювання під дією сили ваги води і вібрації; 5) Сгущення - осадження у воді й ущільнення осадка, здійснюване в різноманітного роду відстійниках, згущувачах; 6) Осадження в гідроциклонах; 7) Сушіння - термічне звезводнювання в сушарках різноманітних конструкцій. Застосування того або іншого процесу звезводнювання залежить в основному від крупності і гранулометричного складу збезводнюємого матеріалу. Дренування застосовується при звезводнюванні значного, центрифуговання - дрібного, фільтрування і сгущення - тонкого матеріалу. Читайте також:
|
||||||||
|