Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Варіант

Якщо користувач працює з дуже великою базою даних, подібне за­вдання краще виконати наступним чином.

Активізуйте подвійним натисканням клавіші миші будь-який з роз­ділів в дереві каталогів, наприклад, Відділ поліграфії.

В панелі =3агрузка фахівців= виберіть з контекстного меню ко­манду Відібрати, відкриється вікно відбору. Задайте потрібні параметри (згідно завдання) і натисніть клавішу [Встановити]. Система видасть дані з активного розділу каталогу, які задовольняють встановленим па­раметрам (якщо такі є). Якщо потрібні дані не знайдені, користувачу по­трібно шукати ці дані в підрозділах всієї решти каталогу. Подвійним клацанням миші клацніть на корінці каталогу Розділи, який знаходить­ся в лівій панелі вікна. При цьому всі підрозділи каталогу згорнуться. Іатисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter. В панелі =3агрузка фахівців= система видасть інформацію, яку шукали.

Визначити, з якого підрозділу співробітник, можна також натис­нувши комбінацію клавіш Shift+Backspace.

 

Завдання: Вам потрібно визначити чи був хтось у фірмі «Ромікс» 15.09.06, хто саме із співробітників був і з якою метою. Це завдання також можна виконати двома способами.

Варіант

В лівій панелі, де знаходиться дерево каталогів, встановіть курсор на корінці каталога Розділи, правою кнопкою мишки викличте кон­текстне меню. Вибиріть команду Від поточної всі. При цьому в панелі =3агрузка фахівців= відобразяться всі дані щодо всіх фахівців.

У панелі =3агрузка фахівців = натисніть правою кнопкою миші і викличте контекстне меню, виберіть команду Відібрати. Відкриється форма =Графіки: Умови відбору=. В цій формі встановіть параметри відбору згідно завдання:

- у полі Період роботи встановіть потрібну дату (з 15.09.06 по 15.09.06);

- у полі Клієнт: Позиція введіть власноруч мнемокод потріб­ної організації, або натисненням кнопки … відкрийте словник =Організації=, знайдіть потрібну організацію і натисніть кнопку [Обрати]. В полі відображається мнемокод організації. Перевірте, щоб інші поля форми були вільні.

Натисніть клавішу [Встановити]. Система видасть всі дані, які під­ходять заданим параметрам відбору. В панелі =3агрузка фахівців= ві­дображується інформація про те, хто з фахівців відвідував цього дня цю організацію. В нижній панелі =Графік роботи: Загальний час= Ви по­бачите дані про те, о котрій годині фахівець був у клієнта і з якою метою він туди їздив.


Читайте також:

 1. II варіант
 2. VI етап. Аналіз варіантів зміни цін конкурентами.
 3. Алгоритм планування податкових платежів. Вибір оптимального варіанту оподаткування та сплати податків.
 4. АЛОМОРФИ І ВАРІАНТИ МОРФЕМ
 5. Альтернативні варіанти виробництва при повній зайнятості ресурсів
 6. Альтернативні варіанти геополітичної орієнтації України
 7. Альтернативні варіанти довгострокового фінансування діяльності підприємства
 8. Варіант
 9. Варіант
 10. Варіант
 11. Варіант
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Варіант | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.