Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Договір застави

м.______________, «___» _____________ р.

 

СТОРОНА 1: Комерційний банк «________ », місцезнаходження, ідентифікаційний код за даними ЄДРПОУ , (далі – «Заставодержатель») в особі директора філії КБ «______ » міста________ ПІБ______, що мешкає за адресою: м. Київ, вул.________ та діє на підставі Положення філії, затвердженого рішенням зборів учасників _______р., протокол №____ та довіреності, посвідченої приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ПІБ_____ ____року за реєстром № ______ та

СТОРОНА2: Фізична особа за законодавством України ПІБ__________, ідентифікаційний номер_________, ________року народження, місце народження , що мешкає за адресою: м.Київ, вул.__________, паспорт серія______, виданий ________ року, місце роботи ________(далі — «'Заставодавець»), уклали цей Договір про наступне:

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

1. Відповідно до цього Договору забезпечується заставою виконання Заставодавцем зобов'язань за Договором кредиту №___ від ______року, що укладений між Заставодержателем та Заставодавцем (далі - «Договір кредиту»), за умовами якого Заставодавець, зокрема, зобов'язаний повернути Заставодержателю кредит в розмірі ______ (______) доларів США до _______ року, сплачувати нараховані відсотки за користування кредитом у розмірі _____(_______) відсотків, неустойку у розмірі та у випадках, передбачених Договором кредиту і цим Договором, а також інші витрати на здійснення забезпеченої заставою вимоги. Строки повернення кредиту, відсотки та інші умови Договору кредиту можуть бути змінені угодами сторін Договору кредиту.

1.2. Предметом застави за цим Договором є рухоме майно Заставодавця (далі за текстом — "Предмет застави»), а саме:

Автомобіль марки______, ______ року випуску, колір ______, кузов №________, реєстраційний номер________.

1.3. Предмет застави належить Заставодавцю та зареєстрований на підставі Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу серія______, виданого МРЕВ-1 м.Київа ________року.

1.4. Предмет застави оцінений Сторонами в сумі _______грн. (________ гривень 00 копійок), що на дату укладання Договору застави складає ______(______)доларів США за офіційним курсом Національного банку України.

1.5. Заставодавець свідчить і несе відповідальність за те, що:

1.5.1.Предмет застави є його власністю і Заставодавець цим Договором належним чином здійснює своє право надавати його в заставу.

1.5.2. На Предмет застави не звернуте стягнення згідно з діючим законодавством країни;

1.5.3. Предмет застави не підлягає вилученню і вільний від будь-яких зобов'язань, рім тих, що передбачені цим Договором; Згідно довідки, виданої Київським МРЕВ-1 при УДА1 УМВС України в Київській області, автомобіль, що є предметом цього договору, в розшуку та під арештом на момент ________року не знаходиться.

1.5.4. До Заставодавця не пред'явлені майнові позови, пов'язані з вилученням Іредмету застави;

1.5.5. Предмет застави не знаходиться у спільній власності;

1.5.6. На час укладення цього Договору Предмет застави не перебуває під забороною відчуження, в заставі, податковій заставі, тощо.

1.6. У разі невиконання Заставодавцем зобов'язань за Договором кредиту Заставодержатель має право одержати задоволення своїх вимог за рахунок Предмету застави переважно перед іншими кредиторами відповідно до законодавства України та іього Договору.

1.7.Без письмової згоди Заставодержателя наступні застави Предмету застави не допускаються. Угоди, що укладені з порушенням цього пункту, є недійсними з моменту їх укладення.

1.8. Предмет застави залишається у володінні та користуванні Заставодавця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

2.1. Заставодавець зобов'язаний:

2.1.1. Надавати Заставодержателю можливість перевірки стану, правильності використання і умов зберігання Предмету застави, надавати йому відповідні документи за першою його вимогою;

2.1.2. Вживати всіх необхідних заходів щодо захисту Предмету застави від будь-яких посягань третіх осіб;

2.1.3. Без письмової згоди Заставодержателя не здійснювати дій, пов'язаних із зміною права власності на Предмет застави, його обтяження будь-якими зобов'язаннями, в тому числі: передачею в оренду ( найом), спільну діяльність, тощо;

2.1.4. Не допускати дій (бездіяльності), що прямо чи опосередковано викликають погіршення (пошкодження) Предмету застави або яке-небудь зменшення його вартості; належним чином утримувати заставлений автомобіль;

2.1.5. Надавати Заставодержателю відомості про будь-які зміни, що відбулися чи відбуваються з Предметом застави, не пізніше наступного дня, в тому числі про посягання на нього з боку третіх осіб;

2.1.6. Застрахувати Предмет застави протягом двох робочих днів від дати укладення цього Договору (до укладення цього Договору ) на користь Заставодержателя з затвердженням останнім умов такого страхування та передати Заставодержателю договір страхування та довідку щодо сплати страхового платежу. Своєчасно переукласти договір страхування після закінчення строку його дії на новий строк на тих самих умовах.

 

2.1.7. Протягом двох робочих днів від дати укладення цього Договору відшкодувати Заставодержателю витрати за внесення до Державного реєстру застав рухомого майна запису про заставу за цим Договором;

2.1.8. Сплачувати всі передбачені законодавством України податки та збори, а також нести інші витрати, пов'язані з Предметом застави та його утриманням.

2.2. Заставодавець має право:

2.2.1. Володіти та розумно користуватися Предметом застави відповідно до його функціонального призначення та технічних можливостей;

2.2.2. В будь-який час до моменту реалізації Предмета застави припинити звернення стягнення на заставлене майно виконанням забезпеченого заставою зобов'язання або відповідної простроченої частини зобов'язання.

2.3. Заставодержатель зобов'язаний:

2.3.1. У разі, коли на Предмет застави було звернено стягнення і він був реалізований, повернути на ротязі З-х днів Заставодавцю грошові кошти, що залишилися після погашення всієї заборгованості Заставодавця відповідно до Договору кредиту та витрат по здійсненню реалізації.

2.4. Заставодержатель має право:

2.4.1 .Вимагати від будь-яких третіх осіб припинення посягань на Предмет застави;

2.4.2. Вимагати від Заставодавця вжиття заходів, необхідних для захисту Предмету застави;

2.4.3.З вернути стягнення на Предмет застави відповідно до чинного законодавства України та цього Договору;

2.4.5. 3а рахунок коштів, отриманих від реалізації Предмету застави погасити наявну заборгованість Заставодавця за Договором кредиту, а також усі витрати; У разі, якщо сум, виручених від реалізації Предмету застави, недостатньо для повного задоволення вимог Заставодержателя, одержати повне задоволення вимог відповідно до Закону України "Про заставу"; 2.4.6.Задовольнити свої вимоги за рахунок сум страхового відшкодування у разі знищення, пошкодження або зіпсування Предмету застави;

2.4.7. Достроково звернути стягнення на Предмет застави;

у разі невиконання Заставодавцем зобов'язань (зобов'язання), передбачених Договором кредиту або цим Договором;

у разі смерті Заставодавця;

2.4.8. Вимагати заміни Предмету застави у разі зниження вартості засобу забезпечення виконання зобов'язання за цим Договором та Договором кредиту, в тому числі у разі знищення, пошкодження або реалізації Предмету застави.

3. ВИНИКНЕННЯ ТА ПРИПИНЕННЯ ПРАВА ЗАСТАВИ

3.1. Право застави виникає з моменту нотаріального посвідчення цього Договору. Після нотаріального посвідчення цього договору Заставодавець зобов'язується здійснити дії щодо оформлення заборони транспортного засобу. Копія повідомлення про заборону надається Заставодержателю.

3.2. Право застави припиняється виконанням Заставодавцем забезпечених заставою зобов'язань за Договором кредиту, а також в інших випадках, передбачених законами України.

3.3. У разі часткового виконання Заставодавцем забезпечених заставою зобов'язань за Договором кредиту застава зберігається у попередньому обсязі.

4. ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА ПРЕДМЕТ ЗАСТАВИ

4.1. Заставодержатель набуває право звернення стягнення на Предмет застави при настанні хоча б однієї обставини з наступних:

невиконання або неналежне виконання Заставодавцем умов Договору кредиту (при несвоєчасному поверненні кредиту повністю або його частини, або несвоєчасній сплаті процентів, комісій тощо) або умов цього Договору, або у випадках, передбачених законодавством України;

невиконання або неналежне виконання Заставодавцем умов цього Договору;

в інших випадках, передбачених законодавством України або цим Договором;

4.2. Звернення стягнення на Предмет застави та реалізація Предмету застави, на який буде звернене стягнення, здійснюється, на розсуд Заставодержателя, відповідно до умов цього Договору або законодавства України.

4.3.Сторони домовилися про те, що реалізація заставленого майна відбувається в порядку, встановленому діючим законодавством.

4.4.Сторони домовились про те, що у разі невиконання зобов'язання забезпеченого заставою цей договір передбачає передачу Заставодержателю право власності на предмет застави та є правовою підставою для реєстрації транспортного засобу за Заставодержателем. Заставодавець зобов'язаний на протязі 3-х робочих днів здійснити всі необхідні дії, як то: зняти транспортний засіб з обліку в органах ДАІ, надати повноваження особі за вибором Заставодержателя, передати усі необхідні документи в цей строк та фактично передати транспортний засіб, про що сторони складають акт приймання - передачі.

4.5 Згода чоловіка Заставодавця — ПІБ___________ на передачу в заставу транспортного засобу та у разі невиконання зобов'язання передати право власності отримано, що підтверджується заявою, справжність підпису на якій засвідчено ПІБ________, приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ______року, за реєстром №_______.

4.6. 3а рахунок Предмету застави Заставодержатель має право задовольнити свої вимоги в повному обсязі, що визначається на момент фактичного задоволення, включаючи проценти, неустойку, необхідні витрати на утримання заставленого майна, а також витрати на здійснення забезпеченої заставою вимоги тощо.

5. УРЕГУЛЮВАННЯ МОЖЛИВИХ СПОРІВ

5.1. У разі виникнення між Сторонами цього Договору спорів чи розбіжностей щодо виконання умов цього Договору чи у зв'язку з його виконанням, Сторони зроблять все необхідне для урегулювання зазначених розбіжностей шляхом переговорів та взаємних консультацій.

 

5.2. Спори та розбіжності за цим Договором можуть бути передані на розгляд суду в будь-який час за місцем знаходження Заставодержателя.

6. ПОВНА УГОДА

6.1. Цей Договір відображає повне розуміння Сторонами предмету цього Договору та інших питань, зазначених в цьому Договорі. Всі попередні заяви, домовленості чи угоди між Сторонами з предмету цього Договору анулюються з моменту набрання чинності цим Договором.

7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ІНФОРМАЦІЇ

7.1. Заставодержатель зобов‘язаний забезпечити збереження банківської таємниці стосовно відносин із Заставодавцем відповідно до законодавства України.

7.2. Заставодавець зобов'язаний зберігати інформацію, що стала відома йому в процесі відносин із Заставодержателем, якщо розголошення такої інформації може завдати моральної чи матеріальної шкоди останньому.

7.3. Положення про збереження банківської таємниці не поширюються на випадки, коли через невиконання або неналежне виконання умов цього Договору потерпіла Сторона застосовує заходи для поновлення своїх порушених прав, в тому числі судове або позасудове стягнення.

7.4. У разі, якщо Заставодавець не виконує або неналежним чином виконує умови цього Договору або Договору кредиту, Заставодержатель, при застосуванні заходів судового чи позасудового стягнення може розкривати інформацію щодо Заставодавця, яка містить банківську таємницю. Заставодавець цим дає згоду (відповідно до П.1 Ч.1 ст.62 Закону України "Про банки і банківську діяльність") на розкриття Заставодержателем у таких випадках інформації, що містить банківську таємницю.

8. ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1. Цей Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами та його нотаріального посвідчення і діє до повного виконання його умов.

8.2. Усі витрати, пов'язані з оформленням та виконанням цього Договору, несе Заставодавець.

8.3. Усі зміни та доповнення до цього Договору мають юридичну силу тільки за умови їх здійснення в письмовій формі, нотаріального посвідчення та вважаються невід'ємною частиною цього Договору.

8.4. Усі повідомлення Сторін цього Договору здійснюються в письмовій формі шляхом направлення листів, телеграм чи по факсу з подальшим направленням оригіналів таких повідомлень поштою.

8.5. З усіх питань, які не врегульовані цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

8.6. У разі зміни реквізитів однієї зі Сторін відповідна Сторона зобов'язана в триденний термін письмово повідомити другу Сторону.

8.7. Цей Договір складено у трьох примірниках українською мовою, один з яких зберігається у нотаріуса, а два інших видаються Сторонам.

Адреси, банківські реквізити та підписи сторін

(Посвідчувальний напис нотаріуса)

 

Додаток 6.9


Читайте також:

  1. Амстердамський Договір
  2. Берестейський мирний договір
  3. Берестейський мирний договір УНР з державами німецько-австрійського блоку. Падіння радянської влади в Україні
  4. Брестський мирний договір
  5. В яких товариствах єдиним установчим документом є установчий договір?
  6. Види податкової застави
  7. Виникнення та припинення права застави
  8. Відповідальність за невиконання, неналежне виконання договірних зобов’ язань
  9. Відповідальність за порушення договірних зобов'язань
  10. Відповідальність за порушення договірних зобов’язань
  11. Відповідно до ч. 1 ст. 638 ЦК України Договір вважається укладеним, якщо сторони у належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору.
  12. Всю сукупність теорій виникнення держави можна обєднати в наступні напрямки теорій: теологічну, патріархальну, договірну, органічну, класову, теорію насильства тощо.




Переглядів: 479

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ТИПОВИЙ ДОГОВІР ГАРАНТІЇ | Угода про завдаток

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.023 сек.