Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Створення презентації

З моменту своєї появи в 1987 році програми Power Point поклала початок новому підходу до роботи з комп'ютерними презентаціями.Була запропонована концепція, в якій презентація розглядається як єдине ціле, а не просто як набір окремих слайдів.Кожна наступна версія програми вносила свій внесок у розвиток цієї ідеї, а також у вдосконаленні засобів роботи з презентаціями.

Продовжуючи сталу традицію прагнення до вдосконалення, програма Power Point 97 ознаменувала свою появу десятками нових можливостей, які полегшують конструювання презентацій і спрощують роботу з програмою.

Ще кілька років тому презентації, як правило, представляли собою доповідь з ілюстраціями, виконаними на папері або плівках, зображення на яких демонструвалися з допомогою проекторів.При цьому створення яскравих і переконливих ілюстрацій було дуже складним заняттям, і тому успіх або невдача презентації безпосередньо залежали від художніх і артистичних здібностей доповідача.

Серед можливостей Power Point зі створення презентації, являє собою набір слайдів, можна відзначити наступне:

- Управління процесом проведення презентації, тобтовідображення слайдів, які в ньому є;

- Управління переходами між слайдами, тобтовизначення порядку відображення слайдів презентації під час її показу;

- Установка параметрів зовнішнього вигляду, відображення і появи слайдів;

Робота з текстом, таблицями, графікою, звуком, відео, а також об'єктами Word, Excel, Internet.

Будь-яка презентація має такі основні властивості і характеристики:

- Набір слайдів і їх параметри;

- Зміст слайдів, яке, крім користувача, може також створюватися за допомогою наявних майстрів автовмісту;

- Параметри робочої області, тобтоїї розмір, орієнтація і т.д.;

Кожен слайд презентації має власні властивості, які впливають на його відображення під час показу презентації:

- Розмір слайда;

- Шаблон оформлення, тобтопараметри кольорової схеми, фону, шрифтів і т.д.;

- Розмітка слайда, яка включає великий розмір стандартних прикладів розміщення інформації на слайді: розташування заголовка, малюнків, таблиць, написів і т.д.;

Ефект переходу, що представляє собою той чи інший режим появи і «зникання» слайду - по натисненню кнопки миші або автоматично через заданий час, з анімаційними або звуковими ефектами і т.д.

Спеціальні кошти програми Power Point істотно спрощують створення презентації незалежно від потреб користувача, заради яких ця презентація створюється.

Створення презентації за допомогою майстра автовмісту та шаблонів оформлення,

У програмі Power Point є вмілі помічники - Майстри. Майстра - це допоміжні засоби, які допомагають виконати складний багатоступінчастий процес зі створення презентації.Це ряд діалогових вікон, які ставлять питання про те, як ви хочете виконати завдання.Після кожної відповіді на питання майстер буде міняти зовнішній вигляд презентації.Завжди можна перейти до наступного або повернути до попереднього діалогового вікна.

Використання майстра автовмісту - це найпростіший і найшвидший спосіб створення нової презентації.Все, що необхідно буде знати - це як повинна виглядати презентація.Майстра можна буде запустити прямо зі стартового діалогового вікна Power Point.Після вибору теми і шаблонів презентації та відповідей на ряд питань, що стосуються оформлення і подальшого використання презентації цей майстер підготує слайди.Майстру знадобиться деякий час, щоб створити презентацію, грунтуючись на установках, запропоновані користувачем.Потім майстер відкриє презентацію в режимі Структура.Там можна побачити підбірку слайдів, готових для оформлення.Запропоновані слайди не більше ніж робоча версія.Можна використовувати їх для подальшої роботи або відмовитися взагалі, приступити до створення нових слайдів.

Незалежно від того, наскільки ретельно спланована презентація, в неї по ходу роботи можна вносити будь-які зміни і корективи.Наприклад, для повного розкриття теми презентації потрібно ще додати один слайд.

Найпростіший спосіб додавання нового слайду - це клацнути на кнопці «Створити Слайд» на панелі інструментів «Стандартна».Після цього відкриється діалогове вікно «Створити Слайд».У цьому діалоговому вікні вибрати авторозмітку для нового слайда.

Якщо один слайд не відповідає задуманої теми презентації, його можна видалити.Це робиться в режимах Структура, Сортувальник Слайдів і Слайди.У режимах Структура або Сортувальник Слайдів виберіть слайд, який треба видалити, і натисніть <delete>.

Power Point бере на себе всю складну роботу з розмітки і оформлення зовнішнього вигляду слайдів.Програма містить багато вбудованих стилів розміщення і оформлення.Щоб застосувати вбудований стиль авторозмітки, потрібно призначити слайдів один з вбудованих шаблонів.

Засіб авторозмітки автоматично розміщує інформацію специфічним чином на окремому вибраному слайді.Можна змінити фон слайдів.Застосування шаблонів оформлення зробить це сам.У кожному шаблоні визначені специфічні колірні і графічні елементи оформлення слайдів.

Щоб змінити шаблон оформлення, треба клацнути по кнопці «Применить» оформлення в режимах Структура, Слайди або Сортувальник слайдів.Вибрати один з доступних шаблонів з лівого списку діалогового вікна.Після клацання на імені шаблону, з'явиться мініатюра, на якій в точності передані кольору і розміщення елементів оформлення.

При виборі шаблону оформлення враховується три критерії: передбачувана аудиторія, тема доповіді, форма подання презентації.Кроїти презентацію треба виходячи з того, хто її буде дивитися (друзі, колеги, інвестори).Для друзів і колег презентація може бути витримана легкому або навіть жартівливому тоні, ніж перед інвесторами.Підібраний шаблон повинен підкреслювати серйозність розкривається теми.

І нарешті, те, яким способом планується представити презентацію, також повинні вплинути на вибір шаблону.Не слід використовувати темні і тьмяні тони фонового малюнки, якщо планується висновок презентації до друку і зробити з неї ксерокопії; розпливчастий тон зробить слайди невиразними.Якщо планується розмістити презентацію в Web, то слід обмежити графічних елементів, щоб презентація швидше завантажувалася на комп'ютер відвідувача Web - сторінки.

Після того як виконані всі дії бажано зберегти презентацію на жорсткому диску або знімному носії.Збереження на жорсткому диску дозволяє працювати з великими файлами і прискорює зчитування інформації з них.Використання знімних носіїв (наприклад, дискета, диск та інше) дозволяє відкрити презентацію на інших комп'ютерах.

Майстер автовмісту і шаблони Power Point дозволяють не тільки в мінімальні терміни розробити конкретну презентацію, а й створити на майбутнє файл структури стандартної презентації.Потрібно просто вибрати тему і дизайн, а потім залишиться тільки спостерігати за тим, як Power Point самостійно генерує упорядковану послідовність привабливих, виконаних на високому рівні слайдів.

Вбудовані в Power Point зв'язку з такими додатками Office, як Graph або Organization Chart, а також власний модуль побудови таблиць допомагають створити ретельно оформлені відеоматеріали, доступно представляють числову інформацію, зобразити структуру деякій організації або виконати порівняльний аналіз наявних пропозицій.

Power Point дозволяє об'єднати в межах однієї презентації текст, графіки, числові дані та діаграми, сформовані іншими додатками Office (наприклад, Word або Excel).Можна редагувати будь-який об'єкт, не виходячи з Power Point, при цьому будуть доступні всі інструментальні засоби породив цей об'єкт докладання - джерела.

Майстер упаковки комплексу Power Point дозволяє упакувати презентацію для запису на дискети.За допомогою інструменту Конференція можна продемонструвати презентацію в локальній мережі або в мережі Internet.Інструменти Навігатор слайдів, Записна книжка, Хронометр дозволяють здійснювати попередній перегляд слайдів, робити нотатки, читати свої записи та здійснювати контроль тимчасових інтервалів безпосередньо в процесі проведення презентації.


Читайте також:

  1. ACCESS. СТВОРЕННЯ ЗВІТІВ
  2. ACCESS. СТВОРЕННЯ ФОРМ
  3. А. Створення власної папки.
  4. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
  5. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  6. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
  7. АЛГОРИТМ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ
  8. Алгоритм створення тренінгової програми
  9. Безкласова адресація та створення підмереж.
  10. Болонська конвенція як засіб створення зони європейської вищої освіти.
  11. Використання та створення сітки
  12. Відображення в обліку створення фонду погашення облігацій




Переглядів: 1228

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Створення й показ комп’ютерних презентацій. | Початок роботи з презентацією

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.