Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Розділ 1.

Маршрутно-операційна технологія складання і монтажу описує в собі послідовність виконання операцій спочатку для виготовлення друкованого вузла, а потім для складання корпусу всього пристрою. Виконується на спеціальних технологічних картах з дотриманням відповідних вимог.

Також в технологічних картах розраховується кількість витрачених на виробництво матеріалів та затрата часу на складання виробу.

Докладна маршрутно-операційна технологія складання і монтажу друкованого вузла приведена в додатках до даного дипломного проекту.


2.2.4 Розробка технології ремонту, регулювання виробу

В даному пристрої може виникати несправність, яка унеможливить регулювання вихідної потужності. Для визначення причини несправності потрібно знайти радіоелемент, який вийшов з ладу, для цього скористаємося алгоритмом пошуку несправності, який зображений на рисунку 2.22.

Спочатку перевіримо наявність напруги на переході к-е транзистора VT1, якщо напруга +12В буде присутня, то перейдемо до перевірки слідуючого елемента, а якщо відсутня – то потрібно замінити цей транзистор на справний, але також це може бути спричинено і несправністю резистора R6. Далі перевірятимемо осцилографом наявність сигналу на виводі 5 мікросхеми DA1, якщо сигнал присутній продовжуємо перевірку, але якщо сигналу немає, то замінимо мікросхему DA1 на справну.

Після цього ми перевіримо присутність напруги +4,5В на виводі 4 мікросхеми DD1, якщо при перевірці ми виявили, що напруги немає, а попередні елементи всі справні, то замінюємо дану мікросхему на справну, та продовжуємо перевірку.

Останнім ми перевіримо наявність напруги на переході к-е транзистора VT5, напруга має становити +12В, якщо вона відсутня, то це свідчить про несправність транзистора VT5 або оптрона U1, але якщо ми при перевірці отримали відповідне значення напруги, то причиною неможливості зміни вихідної потужності може бути несправність тиристора VS1, який і служить електронним ключем від кута відкривання якого регулюється вихідна потужність.

Для пошуку несправностей в даному пристрої, а саме таймері-регуляторі потужності ми використали вольтметр та осцилограф, які мають широкий діапазон вимірювань та добре підходять для визначення несправності.

Налагоджування зібраного таймера-регулятора потужності, необхідно перш за все переконатися в наявності напруги 12В на виводах мікросхем DA1, DD1, DD2.


Потрібно бути обережним при перевірці параметрів, бо пристрій має безпосередній зв'язок з мережею живлення 220В.

На екрані осцилографа, вхід якого підключений паралельно резистору R11, повинні відображатися негативні імпульси тривалістю близько 0,1мс із частотою повторення 100Гц. Підключивши щуп осцилографа на вихід елемента DD1.1 переконаємося, що змінним резистором R8 і перемикачем SA1 період повторення спостережуваних позитивних імпульсів можна змінювати від 10мс до кількох десятків секунд.

Залишається перевірити, що перемикач SA2 дійсно змінює коефіцієнт заповнення імпульсів на колекторі транзистора VT5 ступенями по 10%. Під час налагодження дуже зручно використовувати в якості навантаження лампу розжарювання потужністю не менше 60Вт.

 

Рисунок 2.22 – Алгоритм пошуку несправності

 

Розділ 1.


Читайте також:

  1. Аварійно-рятувальні підрозділи Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, їх призначення і склад.
  2. Актив і пасив балансу складаються також з певних розділів.
  3. Активи, що реалізуються повільно (А3) – це статті 2-го розділу активу балансу, які включають запаси та інші оборотні активи (рядки 100 до 140 включно, а також рядок 250).
  4. Аналіз бойових дій пожежних підрозділів
  5. Б – розділення гелю на дві фази
  6. БАГАТОСТАНЦІЙНИЙ ДОСТУП І МЕТОДИ РОЗДІЛЕННЯ СИГНАЛІВ ЗЕМНИХ СТАНЦІЙ
  7. Банк даних про випадки порушень статутних правил взаємовідносин у військовому підрозділі
  8. Взаємодія органів слідства з підрозділами, уповноваженими здійснювати оперативно-розшукову діяльність, при розслідуванні злочинів
  9. Взаємодія підрозділів при проведенні виїзних планових та позапланових перевірок
  10. Взаємодія СВА з іншими структурними підрозділами підприємства.
  11. Взаємодія слідчого з оперативними підрозділами.
  12. Взаємодія слідчого з оперативними підрозділами.




Переглядів: 433

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Розробка і оформлення маршрутно-операційної технології складання і монтажу друкованого вузла | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.