Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Оборона

Оборона, як основний вид бойових дій, повинна бути стійкою, глибоко ешелонованою, круговою, протитанковою, здатною протистояти ударам усіх видів зброї в т.ч. ЗМУ, ВТЗ, активною та допускати широкий маневр силами і засобами. Вона поділяється на позиційну і рухому .

Позиційна оборона ґрунтується на подвійному утриманні відповідного району місцевості. В цьому виді оборони головний удар робиться на ефективне використання вигідних умов місцевості, вогневих засобів, та ретельне обладнання і інженерному відношенні оборонних позицій.

Рухома оборона ґрунтується на широкому використанні маневру підрозділами і вогневими засобами. Основою рухомої оборони є не надійне утримання оборонних позицій, а маневр силами і засобами для нанесення удару по противнику що наступає, шляхом послідовних оборонних боїв на завчасно підготовлених рубежах. До рухомої оборони переходять такі ланки як корпус, девізія, винятково бригада – батальйон, рота, взвод, відділення ведуть позиційну оборону.

Стримуючі дії мають мету виграти час, вимотати наступаючого противника, знизити темпи його наступу, а головне виявити задум противника та напрямок його удару, та створити умови для ведення інших видів бойових дій.

 

Марш

Основною метою маршу є своєчасний і прихований вивід військ в назначений район у високій бойовій готовності.

В сухопутних військах бундесверу прийняті наступні маршові нормативи: по дорогах – для колісних машин удень 40-50 км/год; вночі 30-40 км/год; - для гусеничних машин і танків: удень 25-35 км/год; вночі 15-25 км/год; - для змішаних колон: вдень до 40 км/год; вночі до 30 км/год. Добовий перехід: змішаних колон до 200 км/добу; колісних колон до 300 км/добу. Дистанція між машинами 50-100 м; ротами 500-1000 м; батальйонами 3-5 км.

Батальйон виконує марш, як правило, у складі бригади і може складати маршову групу, від неї виділяється ГПЗ на відстань 3-5 км силою до роти, або посиленого взводу, а від ГПЗ виділяється головний дозор у складі до взводу (відділення) на відстані 1-3 км.

Для технічного огляду та дозаправки машин і відпочинку особового складу, через кожні 2 години руху призначаються зупинки на 20-30 хв., а привали на 3 години через кожні 7 годин руху. Дистанції на марші можуть бути: між машинами 50-100 м, ротами 500-1000 м, батальйонами 3000-5000 м.


Читайте також:

  1. В залежності від обстановки та бойового завдання, наявності сил та засобів, а також від характеру місцевості, оборона може бути позиційною, маневреною .
  2. В залежності від обстановки та бойового завдання, наявності сил та засобів, а також від характеру місцевості, оборона може бути позиційною, маневреною .
  3. В.М.Шоботов. Цивільна оборона: Навчальний посібник. – Київ: «Центр навчальної літератури», 2004. – 438
  4. Військо та оборона
  5. ЗАВДАННЯ ШКОДИ В СТАНІ КРАЙНЬОЇ НЕОБХІДНОСТІ ЯК ПІДСТАВА ВИНИКНЕННЯ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЇЇ ВІДШКОДУВАННЯ. Необхідна оборона
  6. Місцева протиповітряна оборона (МППО) в 1932-1941 рр.
  7. Місцева протиповітряна оборона (МППО) в 1945-1961 рр.
  8. Оборона
  9. Оборона
  10. Оборона
  11. Оборона в особливих умовах




Переглядів: 566

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Організація, озброєння, тактика дій підрозділів (відділення, взводу, роти) мотопіхотного батальйону армії Німеччини | Організація, озброєння, тактика дій мотопіхотного відділення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.