Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Що являють собою паливні суміші?

З метою прискорення бункеровки суден і розширення долі потреб найбільш економічних марок палив рекомендовані паливні суміші і мазут марки 40 і 40В і дизельні палива марки Л або З для суден з системами паливо підготовки, які забезпечують застосування палива ДМ і ДТ, експортні мазути марок МО,9, М1,5 або М2,0 і дизельні палива марок Л, А або 3 для суден з системами паливо підготовки, які забезпечують застосування палива ДТ застосування сумішей важких палив з дизельним дозволяє економити дизельне паливо, експлуатувати всі двигуни на паливах з найбільш оптимальними характеристиками, міняти якість палива (склад суміші) в залежності від умов експлуатації (режима роботи двигуна, їх технічного складу).

Іноді на практиці можливі випадки, коли компоненти, які використовуються для паливної суміші не повністю сумісні і застосування такої суміші приводить до неякісного сумішоутворення і неповному згоранні палива, утворенню на деталях камери згорання нагару. Тому необхідно визначати сумісність компонентів суміші.

Як визначають сумісність компонентів суміші?

Метод визначення сумісності палив оснований на утворенні дисперсної (не перемішуючої) фази при змішуванні не повністю сумісних вихідних палив. Для цього каплю приготовленої суміші наносять на бумажний фільтр. Шляхом порівняння утвореного пятна з рядом еталонних пятен оцінюють сумісність вихідних палив. Метод застосовують для сумішей із високов’язких палив і дизельного палива, частка якого в суміші може досягати 75% (такі суміші найбільш стабільні, а тому якщо вихідні палива будуть сумісними в цьому співвідношенні, то вони будуть сумісними в інших пропорціях).

Приготовлену суміш наливають в пробірку, суміш спочатку підігрівають до 323 К, а потім охолоджують до 293 К. Перемішують суміш в пробірці скляним стержнем, його установлюють вертикально над центром бумажного фільтра на відстані 5-10 мм і дають каплі упасти. Утворена пляма повинна висихати 20-30 хвилин. Аналогічно наносять каплі на останні приготовлені фільтри для повторення результатів. Отримані плями порівнюють з еталонними. Еталонні плями означають сумісність палив, які змішують. При виборі еталона різницю в яскравості, кольорі і розмірі пятна не приймають за ступінь несумісності палива.


Читайте також:

 1. Амністія являє собою повне або часткове звільнення від кримінальної відповідальності і покарання певної категорії осіб, винних у вчиненні злочину.
 2. Бланк документа, вимоги що пред'являються до нього.
 3. Бланк документа, вимоги, що пред’являються до нього
 4. Визначення в сечі цукру. У сечі здорових тварин містяться сліди цукру (глюкози), які не виявляються хімічними реакціями, що
 5. Визначення походження дитини від батьків, які перебувають у шлюбі між собою.
 6. Визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою.
 7. Вимоги, що пред'являються до волокон і матриці
 8. Вимоги, які пред'являються до сучасного менеджера
 9. Вимоги, які пред’являються до первинної документації.
 10. Виплати в частині основного боргу не рівні між собою та обрані вільно
 11. Вкажіть номер правильної відповіді. При скількох балах землетрусу з'являються тріщини в землі до 10 см, великі гірські обвали?
 12. Внутрішні джерела небезпеки обумовлені особистими якостями людини, які пов’язані з її соціально - психологічними властивостями і являють собою суб’єктивний аспект небезпеки.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Які палива застосовують в судових дизелях? | Чи подібні характеристики вітчизняного і закордонного виробництв?

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.