Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Загальні правила цитування та посилання на джерела

При написанні курсової роботи студент повинен робити посилання на джерела, матеріали або окремі результати,яківикористовувалися при виконанні роботи. Такі посилання дають можливість відшукати документи і перевірити достовірність відомостей про цитування документа, дозволяють перевірити необхідну інформацію щодо нього, допомагають з'ясувати його зміст, мову, текст, обсяг.

Якщо використовуються відомості, матеріали з монографій, оглядових статей, інших джерел з великою кількістю сторінок, тоді в посиланні необхідно точно вказати номери сторінок, ілюстрацій, таблиць, формул з джерела, на яке посилаються у курсовій роботі.

Загальні вимоги щодо цитування наступні:

а) у разі прямого цитування текст цитати починається і закінчується лапками і наводиться в оригінальній формі з збереженням авторського написання поданого у джерелі, наприклад « як зазначає А.В. Фомін: “Стан вивченості проблеми… .” »;

б) цитування повинно бути повним, без скорочень і перекручень думок автора. Пропуск слів, фраз, речень, абзаців при прямому цитуванні допускається без перекручення авторського тексту і позначається трьома крапками, наприклад « ефективність діяльності лізингової компанії значною мірою залежить від можливості одержання банківських кредитів… якщо лізингова фірма використовує кредити в значних розмірах, це робить її надто залежною. »;

в) кожна цитата супроводжується посиланням на джерело;

г) у разі непрямого цитування, у викладенні слід дотримуватися оригінальних думок і позиції автора, і подавати відповідні посилання на джерело.

 

Посилання у тексті курсової роботи на джерела потрібно зазначати порядковим номером виділеним двома квадратними дужками, наприклад, «... у праці А.І. Стрюка [4, с. 24-26]...» або «…у той час як ці товари набуваються орендодавцем і він зберігає за собою право власності [12, с. 9]. ...» У даному випадку цифра «4» або «12» означає порядковий номер посилання у тексті роботи та визначає номер публікації автора у списку використаних джерел, а позначення “с. 24-26” стосується тих сторінок в публікації А.І. Стрюка, на яких викладено відповідний матеріал. Так, відповідний опис у Списку використаних джерел повинен бути: «4. Стрюк А.І. Правова конструкція лізингу // Закон і право. – 2001. – № 2. – С. 24-26».

Якщо посилання робиться на публікації в цілому декількох авторів, то посилання робиться таким чином: «…вказані положення були предметом дослідження в роботі А.І. Стрюка [4], В.О. Полянського [8], Д.С. Ларіонова [12]… » або «…прибічниками цієї концепції є багато вітчизняних вчених [4; 8; 12]...», де цифри “4”, “8” і “12” вказують на порядковий номер публікації А.І. Стрюка, В.О. Полянського, Д.С. Ларіонова у списку використаних джерел. В цьому випадку вказівка на сторінки не вимагається.

Порядковий номер посилання визначається порядком появи посилань у тексті роботи.

В курсовій роботі дозволяється посилання на Internet-джерела. Це допускається у разі знаходження автором окремих статей, монографій або інших наукових джерел, а також статистичної або практичної інформації, яка відсутня в опублікованому вигляді або така, що відсутня в рекомендованих бібліотеках.


Читайте також:

  1. I. Загальні збори АТ
  2. I. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  3. I. Загальні положення
  4. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
  5. V. Етичні правила психологічних досліджень
  6. VII. Правила техніки безпеки і гігієни праці.
  7. XXXIII. ЗАГАЛЬНІ ПРОФЕСІЇ (У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ГОСПОДАРСТВА)
  8. А ви слідуєте цім правилам, коли виступаєте публічно?
  9. А джерелами фінансування державні капітальні вкладення поділяються на централізовані та децентралізовані.
  10. А) загальні критерії
  11. Абсолютні й відносні посилання у формулах
  12. Активність особистості та її джерела, спрямованість особистості




Переглядів: 812

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Оформлення основного тексту | Приклад оформлення посилання на Internet-джерела подано у додатку 4.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.