МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Списання в межах норм спаду
Списання ТМЦ в межах норм природного спаду проводять тим же документом «Списання ТМЦ», але з іншими значеннями реквізитів в шапці. Згідно П(С)БУ 9 «Запаси» і П(С)БУ 7 «Основні засоби» первинна вартість активів може змінюватися тільки у разі їх переоцінки (дооценки і зниження ціни). Це означає, що сума недостач в межах норм природного спаду не може впливати на первинну вартість активів. Отже, післявизнання ТМЦ активом (оприбутковування на баланс) сума недостач повинні бути віднесена до складу витрат підприємства. Згідно п. 20 П(С)БУ 16 «Витрати» сума таких недостач відображається у складі витрат іншої операційної діяльності. Що стосується податкового обліку операцій по списанню сум недостач в межах норм природного спаду, то тут склалася наступна ситуація. Закон про прибуток не робить відмінностей між недостачами в межах норм природного спаду і недостачами понад норми. Проте такі недостачі практично неминучі, оскільки природні втрати запасів не можуть не супроводжувати господарський процес. Витрати, пов'язані з наявністю недостач в межахнорм природного спаду, хоча і побічно, але все таки є витратами господарської діяльності.Коректувати валові витрати і податковий кредит по ПДВ при виявленні такої недостачі немає необхідності. Виходячи з цих міркувань, задамо значення реквізитам документа: Зверніть увагу на реквізит «Валові доходи». Його значення опак тим же, що було у попереднього документа «Списання ТМЦ». Але відміток пункту«На власні потреби...»знята.Реквізит «Валові доходи цьому неможливо змінити, він не редагується. Але це і не потрібно: при такій настройці значення цього реквізиту ігнорується. На рис показана операція, сформована документом при списанні дизельного палива в межах норм природного спаду. Як бачимо, сформована всього одна проводка в дебет рахунку обліку витрат.
Лекція №18
Тема: Відносини з покупцями і замовниками
Мета: ознайомити студентів з заповненням рахунку-фактури, витратної накладної, причинами, за яких не проводиться накладна та возвратної накладної за допомогою програми “1С: Бухгалтерія 7.7”; виховувати охайність в роботі; розвивати ділові якості.
План
1. Рахунок-фактура. 2. Витратна накладна. 3. Причини, за яких не проводиться накладна. 4. Возвратна накладна.
Література: 1. Бундюк А.Н., Филиппова С.В. Комп'ютерна система автоматизації бухгалтерського обліку. – Одеса, 2004. 2. Бутинець Ф.Ф. та ін. Інформаційні системи бухгалтерського обліку. Підручник для студентів ВНЗ спеціальності 7.050106 «Облік і аудит». – Житомир: ПП «Рута», 2002. 3. Дубій О. 12 уроків з 1С:Бухгалтерії. 2-ге оновлене вигляд. – Львів: Бак, 2002. 4. Шквір В.Д., Загородній А.Г., Височан О.С. Інформаційні системи і технології в обліку: Навчальний посібник – К,: Знання, 2007. – 439 с. 5. Шквір В.Д., Загородній А.Г., Височан О.С. Інформаційні системи і технології в обліку: Практикум – К,: Знання, 2006. 6. Н.В. Брыкова. Автоматизация бухгалтерского учета. Лабораторный практикум. – Москва, Академия, 2006. 7. Макаревич О.Г., Макаревич Т.А. Організація інформаційних систем та технологій обліку і аудиту. Методичні вказівки та завдання. – Алчевськ, 2005. 8. Пичугин П. 1С: Бухгалтерия: доступно для бухгалтера. Полное практическое пособие для современного бухгалтера – Харьков: Фактор, 2007. Читайте також:
|
||||||||
|