Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Резервне копіювання і відновлення інформації

 

Сучасні комп'ютери не просто надійні, а навіть дуже палінні і не створює ілюзію абсолютної надійності. Такі ілюзії дуже небезпечні, адже одного дня комп'ютер може просто не завантажитися: він, як і будь-який інший електронний пристрій, може вийти з ладу. Зрештою, нас можуть просто залити сусіди або ви перевернете на комп'ютер вазу з квітами, вода замкне електричні кола всередині комп'ютера і він вийде з ладу. Не треба забувати й про комп'ютерні віруси. Треба чітко усвідомлювати, що втрата інформації може статися кожної миті.

Щоб максимально зменшити наслідки від втрати інформації і швидко підновити дієздатність 1С:Бухгалтерия для подальшого ведення обліку, треба регулярно виконувати резервне копіювання.

Натискання на кнопку Сохранить данные або застосування однойменної команди з пункту Администрирование головного меню приводить до появи діалогового вікна налаштування параметрів збереження даних. У цьому вікні наведено список файлів, що зберігаються, змінювати який не потрібно. Наше завдання - вибрати папку для зберігання архіву даних і запам'ятати ці дані. Ім'я файлу, в якому зберігатиметься інформація, відображене в нижній частині вікна в полі Сохранять в: і за допомогою кнопки "..." можна вибрати папку, куди буде поміщено цей файл.

Натискання на цю кнопку приводить до появи на екрані діалогового вікна вибору місця зберігання. Після вибору папки та імені файлу треба натиснути на кнопку Сохранить, після чого відбудеться перехід до діалогового вікна зберігання інформації і в полі Сохранить в: відобразиться повний шлях доступу до файлу архіву. У цьому вікні також потрібно натиснути на кнопку Сохранить. Свідченням того, що запам'ятовування даних завершилось успішно, поява вікна. Після цього треба пише натиснути на кнопку ОК.

Для відновлення даних достатньо натиснути на кнопку або застосувати відповідну команду з пункту Администрирование головного меню. Відновлення даних не виконують регулярно, як збереження, а лише у разі потреби. Треба пам'ятати, що у випадку відновлення даних усі зміни, внесені в конфігурацію, а також усі операції і документи, введені в інформаційну базу даних після останнього копіювання, будуть втрачені. Відновлення даних фактично відтворює той стан даних і конфігурації програми, що був на момент останнього копіювання. У полі Из архива: задають повний шлях доступу до файлу архіву і його ім'я; нижче зазначена дата цього архіву. Якщо потрібно, можна вибрати інший архів, з якого відновлюватиметься інформація, за допомогою кнопки "...". Після цього треба натиснути на кнопку Восстановить. Однак програма зажадає ще підтвердження цієї дії, попередивши про можливу втрату даних. І тільки після ствердної відповіді почнеться відновлення інформації, а стан цього процесу відображатиметься у відповідному вікні. Про завершення відновлення свідчить відповідний напис у цьому вікні, а замість кнопки Отмена з'являється кнопка Завершить, на яку й треба буді натиснути.

Дещо про стратегію зберігання резервних копій і відновлення інформації. Збереження інформації наприкінці кожного робочого дня повинно стати звичною справою, і тоді у разі псування інформаційної бази даних унаслідок порушення електропостачання або у випадку інших негараздів, не пов'язаних з виходом з ладу комп'ютерної техніки, не паралізуючі, роботу бухгалтерії: після відновлення будуть втрачені лише дані поточного робочого дня. Якщо у вас декілька комп'ютерів, об'єднаних локальною мережею, то організуйте збереження інформації так, щоб робочі бази даних були розміщені на одному комп'ютері, а архів - на іншому. У цьому випадку втрата даних можлива лише внаслідок виходу з ладу обох комп'ютерів (пожежа, землетрус, крадіжка тощо). Якщо ж комп'ютер тільки один, то хоча б раз на тиждень запам'ятовуйте інформацію на дискетах. Зазначимо, що у цьому випадку доцільно робити кілька копій на різних дискетах, оскільки дискети є не дуже надійним носієм. У будь-якому випадку, доцільно хоча б раз на місяць запам'ятовувати інформацію на дискетах (а ще ліпше на лазерних дисках), які будуть зберігатися в іншому місці (наприклад, удома). У жодному разі не піддавайтесь ілюзії абсолютної надійності комп'ютерної техніки!

 

 


Читайте також:

  1. А – до відновлення, б – після відновлення.
  2. Алфавітний підхід до вимірювання кількості інформації.
  3. Аналіз зовнішньої інформації
  4. Аналіз інформації та постановка задачі дослідження
  5. Аналіз та інтерпретація інформації
  6. Аналіз та компонування інформації для проекту
  7. Аналіз та узагальнення отриманої інформації.
  8. Аналіз якості виробничої інформації
  9. Аналітико-синтетична переробка інформації
  10. Аналітична обробка інформації вузлами інформаційно-аналітичної функціональної підсистеми МОЗ України і питань НС.
  11. АРХІВИ ТА АРХІВНА СПРАВА ДОБИ ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ І ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ (1917-1920 РР.)
  12. Багатоканальна передача інформації




Переглядів: 374

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Первісне впровадження програми | МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.