Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тема 20. Загальні положення про позадоговірні зобов’язання.

Поняття недоговірного зобов’язання. Склад недоговірних зобов’язальних правовідносин. Суб’єкти недоговірних зобов’язальних правовідносин. Об’єкти недоговірних зобов’язальних правовідносин. Зміст недоговірних зобов’язальних правовідносин. Основні ознаки недоговірних зобов’язальних правовідносин та їх відмінність від договірних правовідносин. Функції зобов’язань, які виникають із недоговірних правовідносин. Підстави виникнення недоговірних зобов’язань. Умови відповідальності за недоговірними зобов’язаннями. Підстави припинення недоговірних зобов’язань. Система цивільно-правового інституту недоговірних зобов’язань.

Поняття публічної обіцянки винагороди без оголошення конкурсу та його основні види. Право на публічну обіцянку винагороди без оголошення конкурсу. Зміст завдання, за виконання якого публічно обіцяється винагорода. Строк виконання завдання. Публічна обіцянка винагороди із визначенням її розміру та без визначення розміру. Зміна та скасування оголошення про публічну обіцянку винагороди. Припинення зобов’язання у зв’язку з публічною обіцянкою винагороди.

Поняття публічної обіцянки винагороди за результатами конкурсу. Право на оголошення конкурсу. Види цивільно-правового конкурсу. Організатори публічного конкурсу. Виконавці конкурсних завдань. Об’єкти конкурсних правовідносин. Умови конкурсу. Основні етапи проведення конкурсу. Скасування або зміна умов оголошеного конкурсу. Порядок визначення переможців та виплата публічно обіцяної винагороди. Права переможця конкурсу. Захист прав та інтересів учасників конкурсних правовідносин.

Поняття вчинення дій в майнових інтересах іншої особи без її доручення. Право на вчинення дії в майнових інтересах іншої особи без її доручення. Права та обов’язки особи, яка розпочала дії в майнових інтересах іншої особи без її доручення. Правила надання звіту про вчинення дій в майнових інтересах іншої особи без її доручення. Порядок відшкодування витрат, понесених особою у зв’язку із вчиненням нею дій в майнових інтересах іншої особи без її доручення.

Поняття зобов’язання, що виникає внаслідок рятування здоров’я та життя фізичної особи, майна фізичної або юридичної особи. Особи, які мають право на здійснення заходів щодо рятування здоров’я та життя фізичної особи, майна фізичної або юридичної особи. Підстави виникнення зобов’язання, що виникає внаслідок рятування здоров’я та життя фізичної особи, майна фізичної або юридичної особи. Порядок відшкодування витрат, понесених внаслідок рятування здоров’я та життя фізичної особи, майна фізичної або юридичної особи. Розмір відшкодування витрат, понесених внаслідок рятування здоров’я та життя фізичної особи, майна фізичної або юридичної особи.

Право на усунених загрози життю, здоров’ю, майну фізичної особи або майну юридичної особи. Правові наслідки не усунення загрози життю, здоров’ю, майну фізичної особи або майну юридичної особи. Порядок відшкодування шкоди, завданої внаслідок не усунення загрози життю, здоров’ю, майну фізичної особи або майну юридичної особи. Визначення розміру шкоди, завданої не усуненням загрози життю, здоров’ю, майну фізичної особи; або майну юридичної особи.


Читайте також:

  1. I. Загальні збори АТ
  2. I. ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
  3. I. Загальні положення
  4. II. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
  5. III. Вправи з початкового положення стоячи.
  6. XXXIII. ЗАГАЛЬНІ ПРОФЕСІЇ (У ВСІХ ГАЛУЗЯХ ГОСПОДАРСТВА)
  7. А) загальні критерії
  8. Білковий обмін: загальні відомості
  9. Білорусь. Характеристика положення та господарства країни.
  10. В загальній сукупності фінансових відношень можуть бути виділені три важливі сфери: фінанси підприємств, установ і організацій; страхування; державні фінанси.
  11. В Росії основні положення про амністію та помилування містяться в Конституції, Кримінальному кодексі та Кримінально-виконавчому кодексі Російської Федерації.
  12. В'язкості і тиску повітря від профілю тіла, стану його поверхні і положення тіла в повітряному потоці.




Переглядів: 751

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема 19. Договірні зобов’язання. Договори щодо надання послуг | Тема 21. Зобов’язання із заподіяння шкоди (делікти).

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.