Сторінки курсової роботи нумерують арабськими цифрами, дотримуючись наскрізної нумерації впродовж усього тексту. Номер сторінки проставляють в правому верхньому куті сторінки без знака № і без крапки в кінці.
Нумерацію сторінок починають рахувати з титульного аркуша, але на всіх аркушах, що передують структурному елементу “ВСТУП”, цифри сторінок не проставляються. Порядковий номер сторінки починають ставити на першій сторінці „ВСТУПУ”. Ілюстрації і таблиці, розміщені на окремих сторінках, включають до загальної нумерації курсової роботи.
Розділи, підрозділи, пункти, підпункти курсової роботи нумеруються арабськими цифрами.
Такі структурні елементи як “ЗМІСТ”, “ВСТУП”, “ВИСНОВКИ”, “СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ”, “ДОДАТКИ” не мають порядкового номера, тобто, не можна писати “1 ВСТУП” або “РОЗДІЛ 6 ВИСНОВКИ”.
Розділи роботи повинні мати порядкову нумерацію в межах викладення її суті і позначатися арабськими цифрами. Номер розділу ставлять після слова “РОЗДІЛ”, після номера крапку не ставлять, потім з нового рядка друкують заголовок розділу. Див. приклади, наведені вищі.
Підрозділи нумерують у межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу, між якими ставлять крапку. В кінці номера повинна стояти крапка, наприклад, “2.3.” (третій підрозділ другого розділу). Потім у тому ж рядку йде заголовок підрозділу.
Пункти нумерують у межах кожного підрозділу. Номер пункту складається з порядкових номерів розділу, підрозділу, пункту, між якими ставлять крапку. В кінці номера повинна стояти крапка, наприклад: “1.3.2.” (другий пункт третього підрозділу першого розділу). Потім у тому ж рядку йде заголовок пункту. Пункт може не мати заголовка. Див. приклади, наведені вищі.
Підпункти нумерують у межах кожного пункту за такими ж правилами, як пункти.