- This is a father ( a mother, a sister, a brother)
- And repeat after me.
б) гра «Зіпсований телефон»
- I’ll name the word the first player, he names the next player. At the end children name this word together and translate it.
(teacher controls pronounciation)
в) вивчення вірша
- впр. 3 с. 16
г) розвиток навичок граматики
- Якщо задаємо запитання чи це мама і це є так, то даємо відповідь: Yes, it is.
- Якщо це не так, то даємо відповідь: No, it isn’t.
- Давайте спробуємо, я задаватиму запитання, а ви, користуючись малюнком, будете відповідати.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Підсумок уроку.
- At home play the game with his/her parents «Who knows more words in English?”
- What did we do at our lesson?
Name in English numbers from 1 to 10. Say in English «Це моя мама».
- The lesson is over. Good – bye!
УРОК 8 Дата: ___________
Тема: Моя родина.
Мета: повторити і активізувати лексичний матеріал теми; удосконалювати навички вживати вивчені фрази та слова у своєму мовленні; удосконалювати вміння рахувати від 1 до 10. Ввести слова: his, her, nice, kind, happy.
Розвивати навички усного мовлення, фонематичний слух, іншомовну вимову. Виховувати повагу та гордість за свою родину.
Обладнання: картки з цифрами, малюнок сім’ї, флеш – картки
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання.
Good morning, good morning
Good morning to you
Good morning, good morning
I am glad to see you.
Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної д-ті.
- Today we are going to speak about your family, learn new words and make up sentences with grammar structure “I have got..” This knowledge helps you to understand English better and you can use it in the next classes.