Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Тема. Використання переставного та сполучного законів множення

 

Мета: повторити переставний і сполучний закони множення; підготувати учнів до засвоєння письмового множення багатоцифрових чисел на розрядні; формувати обчислювальні навички.

Обладнання: картки для усної лічби, креслення умов задач.

ХІД УРОКУ

I. Актуалізація знань учнів

1. Усні обчислення

1) Вправа № 695.

2) Знайти розв’язання прикладів за картками.

 

 

3) Учень прочитав 50 сторінок книжки, що становило 1/4 всієї книжки. Скільки сторінок у книжці?

4) Задача з логічним навантаженням (розв’язується за допомогою креслення).

У хлопчика запитали: «Яка твоя маса?» Він відповів: «1/20 ц і ще 4/5 моєї маси». Яка маса хлопчика?

 

5 · 5 = 25 (кг)

 

II. Розвиток математичних умінь учнів

1. Робота над задачами

1) Задача № 697 (усно).

2) Фронтальне розв’язання задачі № 698.

2. Фізкультхвилинка

3. Повторення законів множення за вправою № 694.

4. Коментоване розв’язання прикладів № 696 (№ 2 — самостійно)

5. Коментоване розв’язання задачі № 693 за малюнками і кресленням

 

 

11 · 20 + 2 · 20 = 280 (км) — пролетіли літак і вертоліт за 20 хвилин.

400 + 40 — 240 = 200 (км) — відстань між вертольотом і літаком через 20 хвилин.

12 · 60 — 400 — 2 · 60 = 200 (км) — відстань між літаком і вертольотом через 1 годину.

 

III. Підсумки уроку

 

IV. Домашнє завдання

№ 699, 700.

 

 


Читайте також:

  1. II. Множення круглих багатоцифрових чисел на розрядні числа.
  2. XIII. Використання амортизаційних відрахувань
  3. А також для вегетативного розмноження.
  4. А. Розрахунки з використанням дистанційного банкінгу.
  5. Агроценоз як система.
  6. АЕРОЗОЛІ ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ
  7. Аксіоми додавання і множення
  8. Актуальні смуги гідрологічних об’єктів та їх використання
  9. Альтернативна вартість та її використання у проектному аналізі
  10. Аналіз використання встаткування
  11. Аналіз використання капіталу.
  12. Аналіз використання матеріальних ресурсів




Переглядів: 476

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема. Контрольна робота № 7 | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.