Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Біоекономічні технологічні платформи та їх значення

ETP «Global Animal Health» – Європейська технологічна платформа «Глобальне здоров”я тварин»;Європейська технологічна платформа «Глобальне здоров”я тварин» була заснована 16 грудня 2004 в Брюсселі. Платформа під керівництвом промисловості об”єднує ветеринарну фармацевтичну промисловість, біотехнологічні компанії, виробників тваринницької продукції, науково-дослідні інститути, університети, регулюючі органи і фінансовий світ. Вона підтримується комісаром розвитку Луї Мішелем, комісаром по науці і науковим дослідженням Янешом Поточником та комісаром з охорони здоров”я та захисту прав споживачів Маркосом Кипріановим. Платформа створена для надання нових або вдосконалених засобів, зокрема, вакцин і діагностичних засобів, для контролю та профілактики основних захворювань тварин, як в країнах, що розвиваються так і в Європі. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.ifaheurope.org/EUPlatform/Platform.htm

- ETP «Plants for the Future» – Європейська технологічна платформа «Рослини для майбутнього»;Європейська технологічна платформа "Рослини для майбутнього" є форумом зацікавлених сторін по рослинній геноміці і біотехнології, який був ініційований Європейською Комісією на прохання Брюссельської Європейської Ради у березні 2003 року. Він підтримується Європейською комісією через Дію Спеціальної Підтримки в FP6 та головними публічними та приватними зацікавленими сторонами. Він координується EPSO і EuropaBio.Зацікавленими сторонами є наукові кола, промисловість (підвищення врожайності культур, насіння, продуктів харчування, кормів, нових продуктів, роздрібної торгівлі і т.д.), сільське господарство, лісове господарство, освіта, фінанси, споживчі та екологічні організації. Чотири проблеми для суспільства, до яких рослинний сектор може внести вклад, чітко зазначенні в документах Прогам Бачення та Дослідження, таких як:

1. Здоров”я, безпека та достатність продуктів харчування та кормів

2. Сталий розвиток сільського господарства, лісового господарства та ландшафтної архітектури

3. Заготівлі

4. Конкурентоспроможність, споживчий вибір і управління

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.epsoweb.eu/catalog/tp/ .

- ETP «Food for Life» – Європейська технологічна платформа «Їжа для життя»;

Багатообіцяючі можливості для поліпшення добробуту і благополуччя в Європі та світі, шляхом проведення наукових досліджень та інновацій в європейській харчовій промисловості, разом з розміром, характером та регіональним значенням цього сектору промисловості, підтверджують заснування харчової програми економічної трансформації (ПЕТ) серед приблизно 25 існуючих ПЕТ на різних етапах розвитку. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://etp.ciaa.be/asp/home.asp.

- ETP «Sustainable Chemistry» - Європейська технологічна платформа «Стала хімічна промисловість»;

Промисловість стала ініціатором технологічної платформи сталої хімічної промисловості. ТП, що об”єднує провідні галузі хімічної промисловості з новими виникаючими секторами біотехнологій була запущена в 2004 році на честь визнання того, що біотехнологія має зробити важливий внесок в сталість і конкурентоспроможної хімічної промисловості. Платформа є багатостороннім форумом, яка включає в себе інших промислових зацікавлених сторін, таких як текстильна промисловість, миючі засоби, целюлозно-паперова промисловість і розроблена для розвитку європейської стратегічної програми наукових досліджень та здійснення спільних дослідницьких проектів. Промислова біотехнологія або "біла біотехніка" представляє собою багатопрофільну технологію, яка може бути використана для виробництва товарів на промисловому масштабі, в той же час охороняючи навколишнє середовище та піклуючись про людей. Технологія використовує всі заходи та наукові надбання, щоб вижити і природа забезпечує виробництво товарів, таких як антибіотики, миючі засоби, пластмаси та палива. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.suschem.org/.

- ETP «Sustainable Farm Animal Breeding and Reproduction (FABRE-TP)» – Європейська технологічна платформа «Стале розведення та відтворення сільськогосподарських тварин»;Європейська технологічна платформа FABRE-TP спрямована на підтримку зацікавлених сторін у встановлені партнерства під керівництвом промисловості для вирішення основних питань, що стосуються сталого розведення та відтворення сільськогосподарських тварин в Європі і світі. Вона спрямована на мобілізацію наукових досліджень, технологічного розвитку та інноваційних зусиль в Європі, та призначена зібрати разом основних зацікавлених сторін навколо спільного бачення розвитку технології і питань що стосуються сталого розведення та відтворення сільськогосподарських тварин. Далекоглядний документ по сталому розведенню та відтворенню сільськогосподарських тварин зі середньострокового до довгострокового (15-20 років) був опублікований в березні 2006 року. В даний час стратегія знаходиться в стані розробки, обговорюється та застосовується. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.fabretp.org/.

- ETP «Forest Based Sector» – Європейська технологічна платформа «Сектор лісівництва»;Європейська конфедерація деревообробної промисловості (CEI-Bois), Конфедерація європейських лесовласників (CEPF) і конфедерація європейської паперової промисловості (CEPI) створили проект зі створення технологічної платформи для сектору лісівництва. Цей проект спрямований на створення і впровадження плану секторних науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт на майбутнє і підтримується широким колом різних зацікавлених сторін. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.forestplatform.org/.

- ETP «Biofuels» – Європейська технологічна платформа «Біопаливо»;Місія Європейської Біопаливної Технологічної платформи є сприяння розвитку економічної конкуренції в світових ланцюгах біопаливного значення, створення здорової біопаливної промисловості, прискорення сталого розгортання біопалива в ЄС, тощо, через процес керівництва, встановлення пріоритетів та просування досліджень, розвитку технології та демонстрації.Європейська біопаливна технологічна платформа контролюється керуючим комітетом. Діяльність здійснюється членами 5 робочих груп і керуються Member State Mirror Group. Вона підтримується секретаріатом, який отримує часткову фінансову підтримку від Європейської комісії в рамках гранту FP7. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.biofuelstp.eu/ .

- ETP «Agricultural Engineering» – Європейська технологічна платформа «Аграрна інженерія»;Бачення для аграрної інженерії ("Бачення 2020"), представлене в висвітлює основні зміни, очікувані у формі сільського господарства і важливість нових технологій і нових шляхів комунікативної інформації і прийняття рішень. Обговорення на наукові дослідження приводять до списку пріоритетних тем досліджень в рамках чотирьох тематичних галузей: Якість і безпека продуктів; сталість рослинництва; сталість твариництва; та біоенергетика і відновлювані матеріали. Це наразі важливо для подальшого розширення взаємодії з сільськогосподарським інженерним співтовариством, державами членами ЄС спонсорами досліджень, і промисловими організаціями, з метою зрозуміти та використати існуючі можливості. Була створена робоча група під егідою Європейської технологічної платформи «Аграрна інженерія» (MANUFUTURE - Agricultural Engineering), щоб розвивати ці ідеї і налагодити співпрацю та спільні дії. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.manufuture.org/manufacturing/ .

- ETP «Aquaculture and Innovation» (EATiP) – Європейська технологічна платформа «Технологія аквакультури та інновації».EATiP є міжнародною некомерційною асоціацією присвяченою розробці, підтримці та просуванню аквакультури і, особливо та зокрема, технології та інновацій в області аквакультури в Європі, з тим щоб:

1. Встановити міцні відносини між аквакультурою і споживачем;

2. Забезпечити сталу промисловість аквакультури;

3. Консолідувати ролі аквакультури в суспільстві.

EATiP була розроблена, щоб включити всіх членів європейської мережі аквакультурного значення - від постачальників за рахунок виробників до обробників разом з професіями, у супроводі провідних науково-дослідних груп та ключовими представляючими ізаціями. Структура EATiPs таким чином забезпечує збалансоване представництво і рівновагу зі своїми масштабами та діяльностю. У EATiP всі відповідні зацікавлені сторони в європейській аквакультурі зібралися разом, щоб реалізувати і вирішувати проблеми, які належить вирішити шляхом узгоджених і спеціалізованих підходів. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті – http://www.eatip.eu/ .

Про створення однієї з 9 європейських технологічних платформ у складі проекту BECOTEP в Україні проголошено. 12-14 травня й 3-4 грудня 2010 року на базі Транскордонного центру наукового співробітництва Ужгородського національного університету відбулися інформаційні заходи “7-а Рамкова програма ЄС з розвитку наукових досліджень і технологій: можливості для дослідницької спільноти України” й тематичний семінар “Розвиток Національної Технологічної Платформи (НТП) в Україні “Їжа для життя”: Агро-Харчова Платформа. Семінари стали важливим кроком на шляху максимального наближення до світових стандартів, щодо впровадження та виконання комплексних досліджень, та інноваційних розробок.


Читайте також:

  1. CMM. Визначення моделі зрілості.
  2. DIMCLRE (РЗМЦВЛ) - колір виносних ліній (номер кольору). Може приймати значенняBYBLOCK (ПОБЛОКУ) і BYLAYER (ПОСЛОЮ).
  3. I визначення впливу окремих факторів
  4. II. Визначення мети запровадження конкретної ВЕЗ з ураху­ванням її виду.
  5. II. Мотивація навчальної діяльності. Визначення теми і мети уроку
  6. II. Фактори, що впливають на зарплату при зарубіжних призначеннях
  7. ISO 15504. Призначення і структура стандарту
  8. Iсторичне значення революції.
  9. Ne і ne – поточне значення потужності і частоти обертання колінчастого вала.
  10. Ocнoвнi визначення здоров'я
  11. S Визначення оптимального темпу роботи з урахуванням динаміки наростання втоми.
  12. А) оптимальне значення величини зварювального струму; б) підвищене значення величини зварювального струму; в) низьке значення величини зварювального струму.




Переглядів: 1371

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Формування системи біоекономіки України | Екологічна політика держави,її місце та значення

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.017 сек.