Після отримання студентом-дипломником завдання до дипломного проекту (роботи) він погоджує перелік питань з охорони праці, виробничої санітарії та гігієни праці, пожежної безпеки, забезпечення безпеки у надзвичайних ситуаціях, які повинні бути в контексті завдання, з консультантом-викладачем кафедри «Охорона праці і навколишнього середовища».
Для успішного виконання розділу призначаються консультації в обсязі, що визначений розпорядженням по ЗНТУ за розкладом консультанта. На першій консультації викладач-консультант видає студенту-дипломнику індивідуальне завдання до розширеного питання в будь-якому підрозділі, що передбачає інженерні розрахунки, схеми тощо.
Спочатку студент-дипломник розробляє чорновий варіант розділу і погоджує його з викладачем-консультантом. Після перевірки та врахувань зауважень оформлюється чистовий варіант розділу.
За наявності всіх необхідних документів і погоджень викладач-консультант ставить свій підпис у відповідній графі завдання до дипломного проекту (роботи).
При наявності графічних матеріалів у складі дипломного проекту (роботи), в яких відображені умови забезпечення безпеки праці (наприклад, у виробничому приміщенні: конструкторське бюро, обчислювальна зала, лабораторія інформатики, офіс тощо), студент-дипломник представляє такий матеріал до розгляду та погодження викладачу консультанту.
ПИТАННЯ З ОХОРОНИ ПРАЦІ В ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТАХ (РОБОТАХ) ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ