Студентам надається право самостійно обрати банківську установу та її фінансову звітність відповідно до теми курсової роботи. При цьому має дотримуватися правило: в академічній групі одну банківську установу може розробляти тільки один студент. Керівник курсової роботи у своїй групі веде реєстр обраних студентами банківських установ і підприємств для виконання курсової роботи.
У ході вибору теми курсової роботи доцільно орієнтуватися на:
ü тематику виконаних раніше практичних робіт студента,
ü тематичні напрями проблемних семінарів, тощо.
ПІДГОТОВКА ДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Підготовка до виконання курсової роботи за обраною темою включає підбір навчальної та наукової літератури, нормативно-правових актів, довідкових матеріалів, звітних даних.
Літературні джерела студент підбирає самостійно, користуючись систематичними каталогами наукової, навчальної, довідкової літератури, а також каталогом періодичних видань університетської та інших бібліотек. Виконуючи цю роботу, потрібно обов’язково виписувати усі необхідні реквізити використаних джерел (див. п. 8.4. Вимоги до оформлення списку використаних джерел).
Для розкриття теми курсової роботи на достатньо високому рівні студент має опрацювати широке коло джерел:
(а) навчальної літератури,
(б) наукових досліджень, опублікованих в монографіях, статтях у наукових періодичних виданнях, збірниках тез доповідей тощо,
(в) нормативно-правових актів,
(г) статистичних і звітних матеріалів, які широко представлені в статистичних збірниках, на офіційних сайтах органів державного управління тощо.
Якщо студент опрацював незначне коло інформаційних джерел за темою курсової роботи, не використав джерела хоча б однієї з чотирьох вищезазначених груп або поверхово та неякісно їх опрацював, це не дозволить розкрити тему на належному рівні і може стати причиною негативної оцінки виконаного дослідження.
6. ЗДАЧА КУРСОВОЇ РОБОТИ
Курсова робота має бути представлена керівникові відповідно до встановленого терміну у роздрукованому вигляді у скорозшивачі.